مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش .

مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش

حفظ رژ لب طبیعی


رژهای صنعتی به جهت استعمال از مواد نگه‌دارای، نیاز چندانی به محافظت و نگهداری ندارند. همینطور تزکیه آنان نقص‌‌خیس از رژهای طبیعی میباشد. پس بهتر میباشد به یک‌سری نکته در رابطه رژهای طبیعی دقت داشته باشیم.

خرید رژ لب طبیعی

بهترین مارک رژ لب
تمام مواد به کارگیری‌ گردیده درین رژها، خوراکی میباشند و هیچ‌سیرتکامل نگه‌دارای‌ای در آنان به فعالیت نرفته میباشد. مزیت‌شان نیز در همین میباشد که تناول کردن مقدار پاره ای از رژ هیچ‌سیرتکامل خطری نخواهد داشت.

گزینش رنگ رژ لب گیاهی
برای گزینش رنگ مطلوب، بایستی به متاع و رنگ پوست خویش اعتنا فرمایید. رژ لب‌های سنتی باسلام رنگ‌بندی متنوعی از رنگ‌های پر‌نور و تیره موجود هست. در حالتی‌که از آن جور خانم‌هایی می باشید که پوست تیره‌تری دارا‌هستند، بهتر میباشد از رنگ‌هایی مثل قرمز‌رنگ تیره و بنفش به کارگیری نمائید.

رژهای صورتی‌ رنگ، برای خانم‌هایی مطلوب‌خیس میباشند که رنگ پوستشان پر‌نور‌خیس میباشد. در حالتی‌که رنگ پوست رخ شما گرم میباشد، از رژهای مبنا رنگ نارنجی رنگ به کار گیری نمائید و در صورتی رنگ پوست شما وضعیت سرد و پر‌نور داراست، از رژهای اساس رنگ‌های سرد.

ماندگاری رژ لب
بازه زمانی ماندگاری این رژها به جهت این‌که از مواد نگه‌دارای استعمال مینمایند به‌طور معمول سه ساعت میباشد. توصیه ما این میباشد که به اندیشه ماندگاری اضافه و به کار گیری از رژهای صنعتی نباشید. درصورتی که نیاز داشتید که مقطع بیشتری رژ داشته باشید، بعد از سه ساعت رژ را منزه‌نمائید و مجدد بزنید.

حفظ رژ لب طبیعی
البته مراقبت از رژهای طبیعی نیاز به دقت ویژه دارااست.

همت فرمایید رژها را در معرض گرما قرار ندهید (بهتر میباشد در فریزر نگه دارید)
در آنان‌را صد رد صدً ببندید تا از گرد و غبار در امان باشند
به جهت اهمیتی که طراوت این رژها داراست، معمولاً پس از توصیه شما ساخته می گردند و نو‌‌جدید به دستتان می‌رسند، پس همت نمایید رژهایی که بازه زمانی متعددی از خریدشان می‌گذرد استعمال نکنید.
تزکیه رژ لب طبیعی از لب
سفارش می کنیم برای تزکیه رژلب‌های طبیعی از مواد طبیعی استعمال نمائید.

عصاره گل سرخ یا این که گلاب: به عنوان مثال عصاره گل سرخ یک کدام از مؤثرترین و نادر‌خطرترین مواد طبیعی برای تزکیه پوست و زدودن مواد آرایشی از فیس میباشد.
به کارگیری از مواد طبیعی علاوه بر انگیزه اول شما یعنی پاک شدن فیس، به شادابی و سالم پوستتان هم امداد می‌نماید. استعمال مداوم از عصاره گل سرخ، زبری پوست را از دربین می برد و پوست را واضح و شاداب می کند. این عصاره به جهت خصوصیت انقباضی‌اش به توده شدن منافذ پوستی امداد می نماید. گلاب نیز یکی تندرست‌ترین تمیز کنده‌های رخ میباشد. استعمال روزمره از گلاب برای شست‌وشو، علاوه بر منزه‌سازی رخ ازآلودگی‌ها و گرد و غبار، تأثیر شگرفی در وقار و تمدد روان دارااست.
روغن نارگیل: استعمال از روغن برای تزکیه رژ سبب ساز می‌گردد لبها به مدتی طولانی‌تری از بی آبی بدور باشند و به ‌مرور رخنه‌‌های جان دار در لب برطرف شوند. پاره ای روغن نارگیل روی لبتان بمالید و بعد از آن با مقداری پنبه رژ را تمیز فرمائید. اعتنا داشته باشید که چربی روی لب‌ها را به طور کاملً برطرف نکنید.
دستمال مرطوب: در شرایطی که از دستمال مرطوب برای تزکیه لب‌ها به کارگیری میکنید کارایی فرمایید بی تردیدً از دستمال سوای الکل به کارگیری فرمایید. برای تزکیه کرم‌های گیاهی به جهت به کار گیری از مواد طبیعی نیازی به الکل ندارید. با حرکات دورانی مچ دست خویش به‌آرامی مواد رنگی رژ را از روی لب‌ها منزه‌ فرمایید. در به کارگیری از رژهای طبیعی نیازی به استعمال چیز دیگری برای رفع بی آبی لب‌ها وجود ندارد.


برچسب: بهترین مارک رژ لب،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۶ خرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۸:۴۸:۳۵ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)