مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش .

مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش

در منزل رژلب طبیعی صحیح فرمائید

بهترین مارک رژ لب
در منزل رژلب طبیعی صحیح فرمائید
رژ لب، یکی اثاثیه گزینه عشق و علاقه ی خانم هاست، البته وجود مواد شیمیایی و مضر جانور در آن ها موجب گردیده تا مصرف آن با نگرانی‌هایی همپا باشد. شما میتوانید با یکی چغندر قند و روغن نارگیل، یک رژ لب طبیعی بسازید و دیگر نگران ورود مواد شیمیایی و سرب مو جود در رژ لب ها به تن خویش نباشید.
بازدید :
5755
دوره تقریبی مطالعه :
3 دقیقه
مورخ : چهارشنبه 1396/07/19
چغندر، رژلب، رژلب طبیعی، پیرایش، اسباب و اثاث آرایش و پیرایش، مواد شیمیایی، روغن نارگیل، تندرست، زیبایی، نکات منزل داری
رژ لب، یکی‌از اسباب آرایشی گزینه عشق ی خانم هاست و بعضا از آن‌ها دوست دارا هستند که‌این ماده ی آرایشی را یک سره بر روی لب خویش داشته باشند، ولی وجود مواد شیمیایی و مضر مو جود در آن‌ها موجب گردیده تا بخش اعظمی از آن‌ها نتوانند آنقدر که میخواهند از آن به کارگیری نمایند. چنانچه شما نیز از مواد شیمیایی جان دار در رژ لب ها خسته گردیده اید و نگران تندرست خویش می‌باشید، با استعمال از چغندر قند برای خویش یک رژ لب طبیعی تهیه و تنظیم فرمایید.
چغندر قند، با هر چیز تماس پیدا نماید، آن را رنگی می‌نماید. پس ابدا خیره کننده وجود ندارد که بتوان لب ها را نیز با آن رنگ کرد و یک رژ لب طبیعی از آن ایجاد. ریشه ی چغندر، لب های شما‌را به رنگ صورتی زیبایی در میاورد و رنگدانه های لب را از در میان می‌برد.به محض به کار گیری از این ماده، رنگ لب های شما صورتی و هنگامی با اکسیژن مخلوط شود، لب های شما نیز به رنگ قرمز رنگ در خواهد آمد. به دوران یک هفته از این ادغام استعمال نمایید، تا لب ها شما به صورت طبیعی به رنگ صورتی در آیند.
برای اسکراب لب ها میتوانید مقداری شکر به‌این ادغام بیشتر فرمائید.

 


برچسب: بهترین مارک رژ لب،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ خرداد ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۰۰:۵۰ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)