مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش .

مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش

خرید رژ لب طبیعی

بهترین مارک رژ لب
رژهای صنعتی به جهت به کارگیری از مواد نگه‌دارای، نیاز چندانی به مراقبت و محافظت ندارند. همینطور تزکیه آنها نقص‌‌خیس از رژهای طبیعی میباشد. پس بهتر میباشد به یک‌سری نکته در رابطه رژهای طبیعی دقت داشته باشیم.

خرید رژ لب طبیعی
تمام مواد به کار گیری‌ گردیده درین رژها، خوراکی می باشند و هیچ‌سیرتکامل نگه‌دارای‌ای در آنان به عمل نرفته میباشد. مزیت‌شان نیز در همین میباشد که تناول کردن مقدار یه خرده از رژ هیچ‌سیرتکامل خطری نخواهد داشت.

گزینش رنگ رژ لب گیاهی
برای تعیین رنگ مطلوب، می بایست به کالا و رنگ پوست خویش اعتنا فرمایید. رژ لب‌های سنتی باسلام رنگ‌بندی متنوعی از رنگ‌های پر‌نور و تیره موجود است. در صورتیکه از آن گونه خانم‌هایی می‌باشید که پوست تیره‌تری دارا‌هستند، بهتر میباشد از رنگ‌هایی مثل قرمز رنگ تیره و بنفش استعمال فرمایید.

رژهای صورتی‌ رنگ، برای خانم‌هایی مطلوب‌خیس می‌باشند که رنگ پوستشان پر‌نور‌خیس میباشد. در‌صورتی‌که رنگ پوست چهره شما گرم میباشد، از رژهای مبنا رنگ نارنجی رنگ به کارگیری نمایید و در‌صورتی‌که رنگ پوست شما موقعیت سرد و پر‌نور دارااست، از رژهای اساس رنگ‌های سرد.روغن نارگیل: به کارگیری از روغن برای تزکیه رژ سبب ساز میگردد لبها به مدتی طولانی‌تری از بی آبی به دور باشند و به ‌مرور سوراخ‌های جان دار در لب برطرف شوند. مقداری روغن نارگیل روی لبتان بمالید و بعد از آن با مقداری پنبه رژ را منزه نمائید. اعتنا داشته باشید که چربی روی لب‌ها را به طور کاملً برطرف نکنید.
دستمال مرطوب: درصورتی که از دستمال مرطوب برای تزکیه لب‌ها استعمال میکنید همت نمائید بدون شکً از دستمال سوای الکل به کارگیری فرمایید. برای تزکیه کرم‌های گیاهی به جهت به کارگیری از مواد طبیعی نیازی به الکل ندارید. با حرکات دورانی مچ دست خویش به‌آرامی مواد رنگی رژ را از روی لب‌ها منزه‌ نمایید. در به کارگیری از رژهای طبیعی نیازی به به کارگیری چیز دیگری برای رفع کم آبی لب‌ها وجود ندارد.

 


برچسب: بهترین مارک رژ لب،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱ خرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۴۷:۰۲ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)