مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش .

مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش

راهنمای بدون نقص گونه های رژ لب

راهنمای بدون نقص گونه های رژ لب

بهترین مارک رژ لب
رژ لب مات
رژ لب مات از گونه های دوست داستنی رژ لب میباشد که صحیح در نقطه مقابل برق لب قرار میگیرد یعنی پوشش رنگی جامعی روی لب تولید کرده و بافتی مات به آنها میدهد. رژ لب مات از ترکیبات مبنا رژ لب ساخته میشود و در واقع رژ لب مات نوعی رنگ خالص میباشد که ترکیبات بیشتر گردیده به گونه های دیگر رژ لب را در خویش ندارد. این دسته رژ لب از نگاه رنگدانه‌ای بسیار بی نیاز میباشد و ماندگاری بالایی هم داراست. در‌صورتی‌که سبک پیرایش شما فن‌ای و مجلسی میباشد رژ لب مات شایسته ترین مورد برای شما میباشد زیرا خطوط پیرایش شما‌را بدیهی و منزه و جالب نشان میدهد. ولی این نکته را به خیال داشته باشید که رژ لب مات سبب ساز کم آبی لب‌ها میگردد و افرادی که پوست کم آب دارا‌هستند بهتر میباشد از این جور رژ لب به کارگیری نکنند و حتی الامکان از برق لب روی آن به کارگیری نمایند تا تعدادی ساعت بعد از پیرایش لب‌ها کم آب و پوسته پوسته نشوند.

راهنمای بی نقص گونه های رژ لب
تینت و لاک لب
تینت لب یا این که لاک لب ادغام و فرمولی بسیار در حدود رژ لب مات دارااست و رنگ رژ را روی لب با کمترین واحد سنجش براقی به وجود می آورد. لاک لب ماندگاری بسیار بالایی داراست و ساختار آن از دسته رژ لب مایع میباشد که نباید با برق لب نادرست گرفته شود زیرا ماندگاری برق لب نسبت به لاک و تینت لب بسیار کمتر میباشد. لاک لب طوری پباده سازی شده‌است که لب را به خیر و خوبی رنگی می‌نماید و در حین روز نیاز به تجدید ندارد در سود شایسته ترین مورد برای خانم‌هایی میباشد که مجال کافی برای تجدید پیرایش خویش ندارند و می خواهند در حین روز قشنگ و تر و تمیز به حیث برسند. این دسته رژ لب دستکم هشت ساعت ماندگاری داراست و حتی با خوراک تناول کردن هم منزه نمی شود و با دقت به بافت کم آبی که دارااست لازم وجود ندارد نگران چسبیدن موها و مواد دیگر به لب باشید.

راهنمای بی نقص گونه های رژ لب
لاک‌های لب در پیشین فاقد رطوبت کافی بودند و منجر بی آبی و پوسته پوسته شدن لب در حین روز می‌شدند البته امروزه فرمول‌های جدیدی از لاک لب ارائه شده‌است که در کنار ماندگاری زیاد سبب مرطوب ماندند لب هم میشوند و زیبایی پیرایش شما‌را در حین روز تضمین می کنند. نکته دیدنی دیگر درخصوص لاک لب این میباشد که لاک لب طعم ندارد. دیگر گونه های رژ لب که از موم و روغن تنظیم می گردند طعم بدی دارا‌هستند و در‌صورتی‌که اشتباها آنان‌را طعم فرمائید مزه بد آن را احساس خواهید کرد در حالی که لاک لب طعم ندارد و با لیس زدن لب‌ها هیچ طعمی را شم نخواهید کرد. قبلی از تمامی این‌ها لاک لب روی دندان مالیده نمی شود و به حریم لب نیز مالیده نمی شود در سود می توانید تا انتهای روز ریلکس و بی‌گرفتاری با آرایشی خوشگل به کار‌های خویش بپردازید.


برچسب: بهترین مارک رژ لب،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۲۶:۲۰ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)