مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش .

مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش

گزینش درست رنگ رژ لب

لاک لب : نسبتاً مشابه رژ لب های مات میباشد و درخشان وجود ندارد, ماندگاری لاک لب فوق العاده میباشد. لاک لب برای عروس خانم ها هم مورد قابل قبولی میباشد چون پوشش دهی و ماندگاری بالایی داراست.

بهترین مارک رژ لب

برق لب : برق لب ها معمولا تحت عنوان رژ لب مایع هم شناخته میگردند. همانطور که از نامش پیداست سبب ساز درخشان شدن لب‌ها میگردد و زیبایی خاصی به آن ها می دهد. برق لب قادر است بی‌رنگ و یا این که رنگی باشد که دسته بی‌رنگ آن معمولاً روی رژ لب جامد زده می شود تا درخشش بیشتری به آن بدهد.
در کل رژ لب مایع یا این که برق لب گونه رژ لب مطلوب برای جوان ها و نوجوان ها میباشد که برای استعمال روزانه پباده سازی شده‌است. البته شما می توانید در ضیافت‌ها هم برای تجدید آرایش و پیرایش خویش از آن به کار گیری کرده و درخشش و جذابیت بیشتری به رخ خویش بدهید.

نکات رژلب زدن
شاید رژ لب زدن خیلی بی آلایش به حیث رسد و با خویش بگویید نیاز به فراگیری ندارد. البته رژلب زدن نیز برای خویش قانون ها خاصی داراست و در صورتی‌که آنان‌را رعایت نکنید لب های پوست پوست و نازیبایی خواهید داشت. برای رژ لب زدن به طریق ماهر می بایست به نکاتی مانند زیرسازی، لایه برداری، چرب کردن لب و … توجه فرمایید. رژ لب زدن درست و ماهر زیبایی لب ها را دو برابر می کند و آرایش و پیرایش تان را جالب خیس جلوه می‌دهد.

آب زیاد بنوشید
مدام همت نمائید آب زیاد بنوشید تا لب های کم آب و سوراخ خورده ای نداشته باشید. ولی برای معالجه بی آبی و رخنه‌ لب از وازلین به کار گیری نمائید، برای رژلب زدن ماهر بایستی لب هایتان قابل انعطاف و فارغ از سوراخ باشند.

لایه برداری
یکی‌از دیگر از کارهایی که می بایست قبلی از رژلب زدن رعایت نمائید این میباشد که لب هایتان را لایه برداری فرمایید. لایه برداری لب منجر می‌شود پوست های مرده لب پاک شود و در غایت لب های زیباتری داشته باشید.

خط لب بزنید
هیچ وقت خط لب را فراموش نکنید. چون خط لب منجر میگردد بتوانید لب های خوش فرم تری پباده سازی فرمائید و از خارج زدن رژلب دوری نمائید. تنها حواستان باشد که خط لب می بایست همرنگ رژلب تان باشد.

 

گزینش درست رنگ رژ لب
تعیین مطلوب رنگ رژلب خیلی مهم میباشد و می بایست همت فرمایید رژلبی تعیین نمائید که رنگ آن با رنگ پوست تان هم خوانی داشته باشد. در شرایطی‌که پوست تان سپید میباشد رژلب های رنگ پر‌نور مانند صورتی، گلبهی، هلویی و قرمز رنگ مطلوب تان میباشد و در صورتی پوست تیره ای دارید رژلب های تیره مانند جیگری، زرشکی، بنفش و قهوه ای مطلوب تان میباشد.


برچسب: بهترین مارک رژ لب،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۳۰:۰۶ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)