مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش .

مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش

ساختار رژ لب

بهترین مارک رژ لب


استفاده کننده عزیز، شما روزمره 2 عدد نوشته‌ی علمی مواد اصلی کلیه ی رژ لب ها، صرف حیث از مقدار موادی که به کار گیری می‌شود، از موم به جهت وضعیت پذیری آن و روغن که عموما از روغن های کرچک، روغن نباتی و لانونین میباشد، تشکیل میگردد و با اعتنا به کیفیت این موم ها بها رژ لب ها گوناگون از یکدیگر میباشد و درصورتی که از موم مرغوبی در آنان استعمال شود، انعطاف پذیری بالاتری داشته و گران خیس میباشد.

ساختار رژ لب
این روغن ها عموما دارنده مرطوب کننده بوده و به جذب ویتامین ها یاری کرده و با اعتنا به آنتی اکسیدانی که دارا هستند، از تغییر تحول رنگ رژ لب خودداری کرده و به لب ها جراحت نمی رسانند.در واقع، موم و روغن از مهم‌ ترین اجزای تشکیل دهنده رژلب ها می‌باشند و حدود ۶۰ درصد وزن آن‌ها را مشتمل بر می ‌شوند.

این مرطوب کننده های سبک به ماندگاری طولانی تر رژ ها روی لب شما امداد می‌نمایند ؛ این چنین که رنگ دانه ها را جذب پوست شما کرده و رطوبت مازاد تبخیر می گردد.
همینطور در فیس داشتن روغن کافی، رژ لب های مرغوب در قبال آب هم مقاوم میگردند و رنگ دانه های آن‌ها به صورتی جذب لب های شما میشوند که به رنج منزه میگردد.
آنچه موجب درخشان شدن رژ لب به خصوص در رژ های مایع می‌شود، وجود ترکیباتی به اسم های میکا و سیلیکا میباشد که در معرض نوروروشنایی، بیش تر خود نمایی می‌نماید.
رژ لب های مات و کم آب عموما موم بیش تر و روغن کمتری دارا‌هستند ، به همین عامل کمرنگ خیس یا این که با درخشش کمتر به حیث می رسند.
ساختار رژ لب
رنگ رژ لب از مواد طبیعی یا این که صنعتی درست شده و برای آن که رنگ رژ لب ها در پروسه ایجاد و عکس العمل با امکانات متعدد تغییر و تحول نکند، دستگاه هایی وجود دارا‌هستند که رنگ آن‌ها را قدم به قدم آیتم سنجش قرار میدهند تا در طی این روند رنگ آن‌ها نسبت به مثال ی اول تغییر تحول نکند.

ساختار رژ لب
غیر از موادی که در صدر به آن‌ها اشاره کردیم، در تولید رژ لب ها ممکن میباشد از مواد طبیعی مانند ویتامین E، روغن جوجوبا، روغن آفتاب گردان، بابونه و یا این که رنگدانه هایی دیگر نیز مصرف شود.

ساختار رژ لب
بهتر میباشد برای آنکه ماندگاری رژ لب تان را بیش تر نمایید، گذشته از به کارگیری از آن از یک کانسیلر روی لب هایتان استعمال کرده و آن را به خیر روی تمامی جای لب ها پخش نمائید، آن‌گاه یه خرده پنکک روی آن بزنید تا تغییر تحول رنگ های طبیعی روی لب هایتان و خطوط تولید گردیده روی آنان یکپارچه شود.

در صورتی لب های کم آبی دارید، مطلقا به به عبارتی اندازه که از رژ لب به کار گیری می‌کنید، از مرطوب کننده های منحصر لب ها به خصوص گذشته و پس از پیرایش به کارگیری نمائید.
به دور لب ها را برای منظم شدن رژ لب و تشخیص محدوده ی کشیدن رژ، با خودکار معلوم نمایید و آن‌گاه از آنان استعمال فرمائید.می توانید دستکاری نمایید، برای استعمال اضافه لطفا به بخش افزایش رجوع‌نمایید.

 


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۵۱:۵۸ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)