مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش .

مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش

از اشکال نو اسباب آرایشی که بسیار دوستداشتنی خانم‌ها

بهترین مارک رژ لب
از اشکال نو اسباب آرایشی که بسیار دوستداشتنی خانم‌هاست. اینکه رژ لب مایع خویش را صحیح تعیین نمائید در داشتن پیرایش خوشگل در هر جا و وقتی اثر گذار میباشد. جهت خرید رژ لب مایع خوب بایستی به یک‌سری مورد ها دقت کنید تا بعد از خرید مسائلی مثل کیفیت معدود، سوای لوگو بودن و... ساخت نشود‌‌. جهت خرید رژ لب سوای سرب هم کیفیت و هم مارک و رعایت بهداشت آن مهم میباشد و بیش تر بر آن می بایست به رنگ پوست فیس، رنگ موی و جا و مراسمی که قصد کمپانی در آن را دارید توجه نمائید.

به چه عللی از رژ لب مایع به کارگیری کنیم به جای به کارگیری از رژ لب جامد:

۱- دوام اضافه رژ لب مایع

استدلال خوب به کار بستن از رژ لب مایع ارتفاع قدمت بیش تر آن به نسبت رژ عادی و یا این که برق لب میباشد. رنگ دهی رژ لب مایع بیش تر بوده و گاها تا ۱۲ ساعت نیز باقیمانده و این زمینه قابل ثابت میباشد.

2- دیگر لازم وجود ندارد مجدداً از آن به کار گیری نمایید

توده ای عادت داشته که رژ خویش را زمانی که بیرون از خانه میباشند تجدید نمایند که اذیت کننده میباشد. به جای تجدیدرژ از رژ هایی که دوام بیش تر دارا‌هستند به کارگیری فرمائید و لازم وجود ندارد دیگر به مقدار تناول کردن و نوشیدن دقت فرمایید.

۳- موهایتان به رژ لب تان نمی‌چسبد

وقتی که رژ لب جامد یا این که برق لب مصرف می کنید ممکن میباشد موها به آن چسبیده و در‌صورتی‌که در فضای گشوده باشید و باد شدید بوزد موها به لب ها خورده و فیس رژی می گردد. رژ لب مایع تماما کم آب بوده و این رخداد فیس نمی‌دهد.

۴- رژ لب مایع به دندانهایتان نمی‌چسبد

خیلی جذاب وجود ندارد که دوره کلام متوجه گردید که رژ لب به دندانتان چسبیده میباشد ولی رژ مایع زیرا رنگ موقتا به لب‌ها می‌دهد روی دندان اثر نمی‌گذارد.و این طور در طول کلام زدن شل لبخند می‌زنید و می دانید که دندانهای رنگی ندارید.

5- رژ لب روی لبۀ فنجان ظواهر نمی شوند

هنگامی که رژ جامد به کارگیری میکنید اثر آن بر روی استکان آب میوه باقی می ماند و رخ جالبی نمی‌سازد.

6- به خط لب نیاز نخواهید داشت

خیلی‌ها که رژ جامد مصرف می‌کردند جهت پررنگ کردن لب‌ها خط لب هم به کار گیری می‌کردند. البته وقتی که از رژ لب مایع و مات به کارگیری میکنید خط لب نیازی وجود ندارد به این دلیل‌که این رژ به پوست جذب گردیده و مثل چسب به لب چسبیده و خودش مرز لب ها را به خیر و خوبی اکران میدهد.

 

7-تنوع رنگی در رژ لب‌های مایع

رنگ های متنوع در رژ های مایع سبب ساز عشق خانم‌ها به‌این مدل از رژ ها شده‌است و به راحتی قوی خواهید بود که هر دسته سایه چشمی را با رنگ رژ لب مایع خویش هماهنگ فرمائید هرمورد از گونه های رژ لب مایع یکسری بدن رنگ از پر‌نور تا تیره دارا‌هستند و زیرا رنگ‌ها طبیعی می‌باشند آرایش و پیرایش طبیعی را به فیس می‌بخشند.

8-فرمولاسیون ویژه رژلب‌های مایع

در رژهای جامد روغن و موم به فعالیت میرفت که تولید شم سنگینی بر روی لب ساخت می کرد. و گاها بافت رژ طاقت فرسا بود. اما در اشکال رژ لب مایع بافت لطیف به فعالیت گرفته شده‌است. که گاها مرطوب کننده هم دارا هستند و پوست لب را با لطافت می کند. تا اینجا مزایای رژهای مایع گفته شد پس بهتر میباشد که یک راهنما برای تعیین دسته خوب رژ لب مایع مات را ارائه دهیم.

کیفیت رژلب مایع

در صدر بایستی در رابطه برند و اسم، مواد مستعمل در رژ لب مایع و فروشگاهی که قصد خرید از آن را دارید کسب اطلاع فرمایید. هر رژ لب مایع یا این که جامد موادی داراست که در شرایطی‌که تقلبی باشد عارضه‌های پوستی و سرطان و مسمومیت ناشی از خورده شدن رژ لب را به‌دنبال دارااست. در رژ لب‌های تقلبی موادی مثل سرب، قطران زغال سنگ جهت رنگی کردن رژلب ،کارمین Carmine، رنگ‌های دریاچه ای و خوشبوکننده‌ها هم وجود دارد.

استاندارد و مرغوب بودن رژلب مایع

از سایر مواقعی که در طول خرید رژ لب مایع می بایست اعتنا کرد استاندارد بودن آن میباشد. در شرایطی که که قصد خرید رژ لب با مارک فرنگی دارید به برچسب سازمان خوراک و دارو بر روی آن دقت فرمائید. و با بارکدی که بر روی آن درج شده‌است می‌اقتدار آن را در سامانه در دست گرفتن اصالت محصول باز بینی نمود. پیش از خرید به اینکه رژ لب ارگانیک میباشد یا این که شیمیاییو برچسب سازمان طعام و دارو و پلمپ بودن بسته بندی دقت کنید

 

آزمایش کردن رژلب مایع گذشته از خرید

گزینه مهم دیگری که پیش از خرید رژ لب بایستی به آن توجه کرد آزمون کردن آن روی مچ دست یا این که انگشتان دست میباشد. و اینگونه رنگی که به رنگ لب نزدیک باشد قابل تشخیص میباشد. جهت خرید با اینترنت از مغازه‌های اینترنتی دارای اعتبار در مسئله محصول ها آرایشی و بهداشتی خرید فرمایید.

فرمولاسیون رژلب را باز‌نگری فرمایید

در حین فراهم نمودن رژ لب به فرمولاسیون آن توجه کنید بعضا از گونه های رژ لب‌های مایع فرمولاسیون خیر و خوبی ندارند و سبب رخنه‌ و بی آبی پوست می گردند. پس بی تردید از رژ لب مایعی مصرف فرمائید که در مواد تشکیل دهنده خویش مرطوب کننده داشته باشد. و از برند‌های دارای اسم و رسم باشد. و در صورتی از وجود یا این که عدم وجود مرطوب کننده در رژ لب اطمینان ندارید قبلی از به کار بستن از آن یک مرطوب کننده بزنید.

تون قابل قبولی از رنگ رژلب را تعیین نمائید

رژ لب مایع رنگهای متنوعی دارا‌هستند و بعضی از سایه‌های رنگی آن لب‌ها را پر رنگ نموده و لب‌هایی که حساس اند را کم آب می نمایند به این ترتیب پیش از خرید یه خرده از آن را بر روی دست آزمایش نموده در قسمتی بدون‌نور دست خویش را بگذارید و چنانچه سایه رژ لب مایع بدیهی چشم شدند این رژ لب مایع مات خوب میباشد. در حالتی که که از اشخاصی می باشید که می خواهید رژ لب با سایه ای پر‌نور را مصرف فرمایید پیش از استعمال از لبی تیره خیس از رژ انتخابی سطح لب را پوشانده و بعداز رژ لب مایع به کار گیری فرمایید. که هم دوام رژ را بیش تر کرده و هم موجب پر رنگ نشان دادن رژ لب میشود.

معرفی شایسته ترین برندها و جور‌های رژلب‌های مایع

رژلب های میبلین

 

رنگ‌های مات و مخملی رژ لب برای همگی دیدنی میباشد و با عرق کردن در روزهای گرم هم همچنان روی لب میماند. رژلب‌های مات میبلین خصوصا اشکال Super Stay و Vivid Matte از مدلهای خوب می‌باشند. به طوری که پایداری و ماندگاری آنان در قیاس با گونه های دیگر فراتر میباشد. از مزایای مهم این جور رژ لب آبرسانی به لب میباشد و در رنگ‌های متنوع وجود دارد و زیرا سبک می‌باشند موقعیت کرمی به لب‌ها می‌دهند. این جور رژ لب برای لب‌هایی که رخنه‌ دادند و پوسته داده اند نیز مفید اند. و بازدارنده تولید شکاف روی لب می گردند.

 

رژلب مایع بورژوا گونه Laque lip gloss

برهان محبوبیت رژ لب مایع براق بودن و پر رنگ کردن لب‌ها میباشد و این رژ لب از انواعی میباشد که‌این خواص را در شایسته ترین صورت ممکن دارا است. در مقایسه با رژلب میبلین ارزش بیشتری داراست. و رطوبت لب را تامین کرده و درخشندگی با لب‌ها می‌دهد. رژلب های مایع بورژوا گونه Laque lip gloss، ایجاد مرز و بوم فرانسه بوده و در حین استعمال موجب شاین شدن لب گردیده و به عنوان برق لب هم می اقتدار از آن به کار گرفت.

رژلب مایع مات اسنس نوع Matt Matt Lip gloss

گزینش کردن رژ لب مات یا این که درخشان برای اشخاص متفاوت تفاوت داراست برند اسنس از برند‌های اروپایی دارای اسم و رسم میباشد که سالمی برای لب‌ها داراست و دوام متعددی دارااست. و جز رژ لب های لبریز فروش میباشد. لب‌ها را کم آب نمی‌نماید و مرطوب کننده و اسم کننده لب‌هاست و لبها را مخملی و مات می‌نماید. در نصیب آنگاه در رابطه رژ لب مایع درخشان اسنس توضیح می دهیم.

 


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۴۷:۰۸ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)