مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش .

مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش

شایسته ترین رژ لب های مد گردیده برای فصل‌تابستان 2018

بهترین مارک رژ لب
رژ لب یک کدام از اسباب و اثاث پر استفاده و پرکاربرد آرایشی میباشد که نسبتاً همگی خانم ها از آن استعمال مینمایند. در صورتی‌که در ادامه گزینش رژ لب تابستانی متناسب با رنگ پوست تان می باشید به شما توصیه میکنیم نوشته ی علمی امروز ما که به مناسبت روز جهانی رژ لب میباشد را از دست ندهید

شایسته ترین رژ لب های مد گردیده برای فصل‌تابستان 2018
روز 29 جولای مصادف با 7 مرداد 1397 روز جهانی رژ لب نامگذاری شده‌است. رژ لب یکی ابزارهای زیبایی میباشد که از قدیم هم آیتم استعمال بوده و کاربرد اکثری در زیبایی خانم ها دارااست. به همین عذر و بهانه که امروز، روز جهانی رژ لب میباشد تصمیم گرفتیم رژ لب های تابستانی که مطلوب رنگ پوست تان میباشد را برای شما جمع آوری کنیم. با ما هم پا گردید.


بیش تر بدانید : شایسته ترین رژ لب های مد گردیده برای فصل تابستان 2016!!


در فصل‌تابستان رنگ کلیه چیز پر‌نور خیس می گردد و این پر‌نور خیس شدن مشتمل بر رنگ موی، رنگ لاک و پباده سازی ناخن، رنگ خرقه و حتی رنگ رنگ رژ لب هم میگردد. ولی این بدان مفهوم وجود ندارد که شما هر رنگ رژ لب روشنی را می‌توانید فارغ از دقت به تم رنگی پوست رخ تان به کارگیری فرمایید. با ما همپا گردید تا با موعظه های آرایشگران ماهر هالیوودی، رنگ رژ لب تان را با رنگ پوست تان ست و تعیین فرمائید.


_ رژ لب تابستانی متناسب برای رنگ پوست تیره
رژ لب سرخابی پر‌نور برای پوست تیره در فصل‌تابستان

خوزه لودوک Josée Leduc یک آرایشگر ماهر و بنیانگذار مارک Odièle میباشد که یک مارک گران‌قیمت طبیعی برای پوست میباشد. وی سفارش میدهد برای اشخاصی که پوست های تیره دارا هستند، شایسته ترین رنگ رژ لب تابستانی، رنگ سرخابی پر‌نور میباشد.


رژ لب قرمز‌رنگ گلبهی تیره برای پوست تیره در تابستان

ربکا کاسیانو Rebecca Casciano یکی‌از دیگر از آرایشگران هالیوودی برای پوست های تیره رنگ رژ لب قرمز‌رنگ گلبهی تیره را سفارش می نماید.


رژ لب قرمز‌رنگ توتی تیره برای پوست تیره در فصل‌تابستان

اشلی ربکا Ashley Rebecca یکی از دیگر از آرایشگران هالیوودی می‌گوید شایسته ترین رنگ رژ لب تابستانی برای پوست های تیره، بدن های قرمز رنگ توتی تیره میباشد.


اضافه بدانید : 13 رژ لب مطلوب برای پوست برنزه تابستانی


_ رژ لب تابستانی متناسب با رنگ پوست زیتونی
رژ لب نارنجی رنگ اکلیلی برای پوست زیتونی در فصل‌تابستان

لدوک Leduc یکی‌از دیگر از آرایشگران هالیوودی می‌گوید شایسته ترین رنگ رژ لب برای اشخاصی که پوست زیتونی دارا هستند، رژ لب هایی با تم رنگ مرجانی یا این که نارنجی رنگ اکلیلی میباشد.


رژ لب نارنجی رنگ برجسته برای پوست زیتونی در تابستان

همینطور ربکا کاسیانو Rebecca Casciano هم میگوید رژ لب به رنگ نارنجی رنگ برجسته شایسته ترین دوست افرادی میباشد که پوست زیتونی دارا هستند.


رژ لب نارنجی رنگ تیره مات برای پوست زیتونی در فصل‌تابستان

همینطور ربکا این نظر را دارد که نارنجی رنگ تیره مات هم می‌تواند برای خانم هایی که پوست زیتونی رنگ دارا‌هستند مطلوب باشد.


بیش تر بدانید : رژ لب تان را متناسب با رنگ پوست تان گزینش نمائید + عکس


_


برچسب: بهترین مارک رژ لب،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۰ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۴۹:۱۵ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)