مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش .

مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش

از رژ لب تقلبی قادر است زخم دورازشوخی به لب های شما وارد نماید

بهترین مارک رژ لب
از رژ لب تقلبی قادر است زخم دورازشوخی به لب های شما وارد نماید

به کارگیری بیش تر از اندازه از اسباب پیرایش برای خانم ها گهگاه با دردسر همپا میباشد و ممکن میباشد اثر ها خسارت باری برجا بگدارد. امروز در پرشین او تصویری از یک دختر برنا را قرار دادیم که ببینیدرژ لب تقلبی چه بلای وحشتناکی بر رمز لب های وی آورده میباشد. با ما یاور باشید

زن برنا برای خوش فرم شدن لبهایش از نوعی رژ حجم دهنده به کار گیری کرده بود غافل از اینکه رژلب تقلبی بلای دردناکی برسر وی خواهد آورد.

اسباب و اثاث آرایشی و حفظ از زیبایی پوست بخشی از اثاثیه پر استفاده خانم هاست به همین ادله می بایست از اشکال مرغوب آن گزینش و استعمال شود تا مبادا عوارضحاصله مخارج سنگینی به توشه آورد.

یکی یوزرها رخ بوک تصویری کلوز آپ از لبهای متورم گردیده دلخراششمنتشر کرد و ادله آن را توضیح بخشید.عارضه ها رژ لب تقلبی

خانم جوانی که لبهایش به چنین حالت دردناکی مبتلا گردیده بود برهان را به کار گیری از رژلب حجم دهنده نامرغوب و تقلبی تیتر کرد البته یوزرها شبکه های عمومی با دیدن این عکس معتقد بودند که‌این موقعیت سود ی تاتوی لب میباشد خیر رژلب تقلبی البته در واقعیت علت به عبارتی استعمال از رژلب تقلبی نامرغوب بوده میباشد .

این تصویر زنگ خطری میباشد برای تمام خانم هایی که بی ملاحظه به کیفیت یک متاع آرایشی و زیبایی و صرفا به جهت ارزان ارزش بودنش آن را خریداری می نمایند و تندرست پوست و رخ خویش را در معرض خطر قرار می‌دهند.

اثاثیه آرایشی مدام اهمیت متعددی برای خانم ها دارا هستند و طرز خرید و استعمال از آن‌ها نیز مهم میباشد. رژ لب یکی اسباب و اثاث پیرایش رایج دنیاست که نسبتاً تمام خانم ها از آن استعمال می‌کنند البته مساله ای که کمتر آیتم دقت آن‌ها قرار میگیرد، این میباشد که دیده ها و لب ها مهم‌ترین و حساس ترین اعضای فیس می باشند که بیشترین تولیدهای تولیدها آرایشی هم مرتبط با این دو حوزه‌ میباشد.

به همین عارضه ها می بایست در گزینش ابزار آرایشی بسیار اعتنا کنیم، به همین خیال در‌این نوشته‌علمی کارایی می کنیم تا به شما نشان دهیم چه‌طور رژ اصلی و تقلبی را از هم تشخیص اعطا کرد.

بوی رژ لب

او‌لین طریق تشخیص رژ لب تقلبی عطر کردن آن میباشد. رژ لب های تقلبی معمولا بوی بدی که ناشی از بوی سرب یا این که قطران زغال سنگ میباشد میدهند.

کم آب بودن رژ لب

دو‌مین روش تشخیص رژ لب تقلبی از اصل کم آب بودن آن میباشد به طوری که شما بعداز مصرف رژ تا یکسری دقیقه پس از مصرف روی لب موقعیت ماسیده و سوراخ رخنه‌ ساخت میشود. ولی رژ اصل این موقعیت را ندارد و زیرا در رژ لب های اصل و مرغوب از روغن های گیاهی به کار گیری میگردند تا یک‌سری ساعت وضعیت برق و طراوت خویش را نگهداری میکنند.

سربی بودن رژ لب

برای آزمایش سربی بودن رژ لب شما میتوانید یک لایه نازک از رژ را روی یک تکه از طلا جواهرات بکشید و چنانچه رد رژ لب روی طلا و جواهرات سیاه شود، نشان دهنده وجود سرب در رژ و تقلبی بودن آن میباشد.


برچسب: بهترین مارک رژ لب،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۲۹:۰۴ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)