مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش .

مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش

رژ لب های تیره خودبا اعتماد‌به‌نفس

بهترین مارک رژ لب
درین نوشته‌ی علمی از زیبامون دات کام میخواهیم به شما یادگرفتن بدهیم چه طور از رژ لب های تیره خودبا اعتماد‌به‌نفس به کارگیری نمائید.
احتمالا شما هم از کسانی میباشید که می‌پندارید رژلب هایی که بیش تر از حد تیره می‌باشند و یا این که به کار گیری از رژلب هایی که بیشتراز حد به دیده میایند منجر می‌گردد که شما فیس ناخوشایندی از خودتان به اکران بگذارید.

ولی همگی خانمها قطعاً یکی‌از دو توشه به اینکه چقدر دلشان میخواهد رژ لب تیره بزنند و با آن خوشگل به لحاظ برسند اندیشه کرده اند. معمولاً به کار گیری از رژلب های تیره و رژلب هایی که بیشتراز حد قرمز‌رنگ می باشند منجر می گردند که پیرایش شخص غلیظ به لحاظ رسد و این چیزی وجود ندارد که تمامی بخواهند. در‌این نوشته‌ی علمی از زیبامون دات کام به شما خود باوری این را که هر رژلبی را با وقار به کارگیری نمائید خوا‌هیم بخشید.

سفارش شماره یک : بقیه اثرات رنگ قرمز رنگ را از روی پوستتان منزه فرمایید


به کار گیری از رنگ قرمز‌رنگ و رنگ های تیره برای رژ لب احتیاط و اما هنرمندی بالایی میخواهد. در صورتیکه نتوانید مخلوط رنگ خیر و خوبی روی صورتتان ساخت فرمایید یک رژ لب تیره یا این که قرمز‌رنگ قرار وجود ندارد رخ خوشایندی برایتان بسازد. یکی‌از مواقعی که هنگام به کارگیری از رژ لبهای تیره و قرمز‌رنگ می بایست به شدت به آن اعتنا فرمائید این میباشد که نباید در بقیه نواحی صورتتان و ارایشتان اثری از رنگ قرمز‌رنگ باشد. یک رژ لب قرمز‌رنگ یا این که تیره ناخواسته سبب می‌گردد که رنگ قرمز‌رنگ مستعمل در بقیه نقاط آرایش و پیرایش‌تان هم اضافه به دیده بیاید. در سود چه در آرایش و پیرایش تان و چه قرمزی طبیعی پوستتان، بایستی کارایی فرمایید آن را بپوشانید. برای اینکه رژ لب تیره و قرمز رنگ خوب به لحاظ بیاید پوست شما می بایست پر‌نور و یکپارچه باشد و هیچ اثری از قرمزی روی آن چشم نشود.

پیشنهاد دوم : طیف رنگی را مطلوب با رنگ پوستتان گزینش نمایید


هنگامی که صحبت از زدن رژلب و رنگ های تیره می‌گردد یکی‌از موردها مهمی که بایستی بدانید این میباشد که طیف های رنگی وسیعی در این باره وجود دارا‌هستند. ساختار رژ لب شما میتواند بر مبنا صورتی قهوه ای و آبی‌رنگ و قرمز رنگ باشد و برای اینکه بفهمید کدام آن‌ها به پوستتان طولانی تر می آید می بایست اعتنا متعددی به خرج بدهید. شاید تعجب آور به لحاظ رسد ولی گزینش رنگ رژ لب بستگی به اینکه چشمانتان چه رنگی میباشد هم داراست.

در شرایطی که دارنده چشمان روشنی هستین رژ لبی که مبنا رنگ صورتی دارااست به شدت به شما خواهد آمد. این طیف رنگی سبب ساز می‌شود چشمانتان بیش تر به دیده بیایند و زیباتر شوند.همینطور رنگ صورتی سبب میشود که معصومیت خاصی به صورت تان بیش تر شود و این برای کسانی که چشمهای پر‌نور دارا‌هستند ضروری میباشد.

 

در حالتی که چشمان تیره ای دارید رژ لب هایی که ته مایه قهوه‌ای دارا‌هستند سبب ساز میشود که دیده هایتان خوشگل خیس به حیث رسد و مخلوط رخ بهتری پیدا فرمائید در سود موقعی که قصد خرید رژلب دارید بدین نکته قطعا دقت نمایید.

 

در سمت و سوی دیگر رژ لب هایی که ته مایه آبی رنگ و بنفش دارا هستند برای خانم هایی که چشمهای پر‌نور و تیره دارا‌هستند هر دو مطلوب میباشند. چنانچه هم رنگ جیگری و تیره خیس را دوست دارید، این رنگ به درد اشخاصی می‌خورد که موهای تیره دارا هستند و همینطور چشمانشان نیز تیره میباشد چون که‌این رنگ رژلب منجر می‌گردد که صورتشان هارمونی زیبایی پیدا نماید.

 

برای اینکه ته مایه رنگ یک رژلب را پیدا فرمایید وقتی که می‌خواهید آن را موقع خرید آزمایش نمائید با یاری یک برگ دستمال کاغذی می توانید عمل خویش را خط مش بیندازید. رژ لب را روی آن بکشید و در این‌حالت می توانید ته مایه رنگ یک رژ لب را به دست بیاورید.

سفارش سوم: مدام رنگی که میخوای بخرید را آزمون فرمائید


حتی در صورتیکه هنگام خرید رژلب انتخابی تان را روی یک دستمال کاغذی کشیده اید و از ته رنگش مطمئن گردیده اید و مطمئن میباشید که‌این رنگ را می‌خواهید گشوده هم آن را آزمون فرمائید. مسلماً با خودتان یک پد پنبه ای همدم داشته باشید.رمز رژلب را با آن منزه نمائید و آن گاه آن را روی لب‌هایتان آزمون نمایید. در حالتی که احساس می‌کنید رژ لب سبب میشود که خسته به لحاظ برسید و یا این که به طور تان نمی اید حتی در شرایطی‌که رنگ آن را دوست دارید، آن را نخرید رژ لبی گزینش فرمائید که به صورت تان شادابی و نشاط می‌دهد و میتوانید از آن در اکثر مواقع به کارگیری نمایید.

سفارش چهارم: با یک برس اختصاصی رژ لب بزنید
شایسته ترین نحوه برای اینکه یک رژ لب تیره را به لبهایتان بزنید استعمال از یک برس منحصر به فرد میباشد. رژلب های تیره میتوانند روی لب‌هایتان پخش گردیده و جلوه شلخته ای به لبهایتان بدهند. در صورتی می خواهید رژ لب های تیره را بهتر به لبهایتان بزنید صد رد صد از یک براش کوچک که منحصر به فرد این فعالیت درنظرگرفته شده به کارگیری فرمائید. شما با یاری برس می توانید رژ لب را در تمامی نواحی لبتان به خیر و خوبی پخش فرمایید و منجر گردید که کناره کنار لب هایتان نیز منزه به حیث رسد. در‌این‌صورت‌ رژ لب تیره بهتر از حالتی که ان را مستقیماً روی لب‌هایتان اعمال می‌کنید روی پوست لب تان می نشیند.

پیشنهاد پنجم : بدون شکً از خط لب استعمال نمائید
زمانی که رژلب تیره را با برس منحصربه‌فرد روی لب های تان پخش کردید بهتر میباشد که از یک خط لب برای صورت دادن بدور لب های تان نیز استعمال فرمایید. دقت داشته باشید که لبهای تیره معمولاً اضافه از لب های پر‌نور نیاز به خط لب دارا هستند. یک خط لب مطلوب تنظیم فرمائید و پس از اینکه رژ لب را روی لب هایتان پخش کردید. با اعتنا و نازکی بدور لب هایتان را نیز تروتمیز نمایید تا تاثیر بهتری بگیرید. یک خط لب خوب کشیده گردیده حد و مرز لب های شمارا معین می‌نماید و جلوه زیباتری به آنان می دهد.

سفارش ششم : بیخیال برق لب گردید


به کار گیری از برق لب در بقیه مواقع هیچ مشکلی ندارد و اکثراً سبب ساز می‌گردد که لبهای شما براق خیس و زیباتر به حیث برسند. ولی این مورد برای رنگ های تیره زیاد دیدنی وجود ندارد. رنگ های تیره نیازی به معرفی ندارد و به اندازه کافی خودشان اعتنا جذب میکنند. ولی در صورتیکه انقدر دل تان میخواهد که لب هایتان درخشان شود بهتر میباشد از رنگ‌های پر‌نور خیس به کار گیری نمایید. رنگ های تیره به موقعیت معمولی ممکن میباشد روی لب ها شلخته به لحاظ برسند و افزودن برق لب به آنان این ایراد را اضافه می کند و به شلختگی آنان دامن میزند. در‌حالتی که به دلایلی به شدت نیاز دارید که به لب های خویش برق لب بزنید در‌حالتی که رژ لب تیره داری صرفا در میانه لب ها از برق لب به کارگیری فرمایید و آن را به گوشه‌ها نبرید

پیشنهاد هفتم : رژ لب های تیره را با خودبا‌وری استعمال نمائید


اهمیت ندارد ته مایه رنگی که به کارگیری نموده اید چه رنگی میباشد هیچ چیزی فارغ از خود‌با‌وری خوب به لحاظ نمی‌رسد. در صورتی‌که دوست دارید که رژ لب تیره رنگ بزنید هنگامی که آن را روی لب‌هایتان قرار داده اید به خودتان اطمینان دهید که خوشگل گردیده اید. درباره با آن احساس ناامنی نداشته باشید. خودباوری منجر می‌گردد که‌این هاله جذابیت روی سایر نیز تاثیر بگذارد و با آن‌ها این اعتقاد و باور را بدهد که شما قشنگ گردیده اید پس موقعی که رژ لب تیره زده ای نگران نباشید و تنها از آن لذت ببرید.

پیشنهاد هشتم : رنگ اصلی رژ لب را از آن خارج بکشید


در شرایطی‌که می‌خواهید با رژ لب تیره بتوانید نظر ها را به خویش جلب نمایید و قشنگ به لحاظ برسید، یک کدام از مواقعی که حقیقتا لازم میباشد حین آراستن آن را رعایت نمائید این میباشد که بتوانید رنگ حقیقی رژ لب را روی لبهای تان پیاده نمایید. برای اینکار صرفا لازم میباشد شما یک طریق معمولی را به فعالیت ببرید تا به چیزی که می خواهید برسید. بدون واسطه اعمال کردن رژ لب روی لب های تان ممکن میباشد سبب ساز شود که رنگ اصلی رژلب به خیال و خاطر مخلوط شدن با رنگ لبهایتان تغییر‌و تحول نماید. ولی با امداد یک حقه معمولی می توانید از این مورد پرهیز نمایید. گذشته از اینکه رژ لب را روی لب‌هایتان اعمال نمایید با پاره ای کرم پودر لبهایتان مات نمایید. رنگ کرم پودر سبب می گردد که رژ لب رنگ اصلی خودش را روی لب هایتان ارائه دهد و زیباتر جلوه نماید و طبیعی خیس نیز به لحاظ رسد.

پیشنهاد نهم : از رنگ هایی که سبب میگردد دندان هایتان زرد رنگ به حیث رسد فراری باشید


رژ لب های تیره معمولاً دردسرها و قلق های بیشتری نسبت به رژلب های پر‌نور دارا هستند .شما زمانی که میخواهید یک رژ لب تیره را به لبهای خویش بزنید می بایست به نکات فراوانی دقت فرمائید. می بایست مراقب باشید که رژ لب را چه طور و با چه روشی روی لب‌هایتان میزنید و یا این که اینکه رژلب با رنگ پوست و دیده و موهایتان مطابقت دارااست یا این که خیر؟ حتی اعتنا به اینکه رژلب به خرقه هایتان نیز می‌آید یا این که خیر هم ضروری میباشد.

ولی یکی‌از دیگر از مواقعی که شاید خیلی‌ها به آن اعتنا نکنند و حتی متوجه آن نشوند این میباشد که رژ لبی که میزنید چه تاثیری روی دندان هایتان می‌گذارد و سبب ساز میگردد آن‌ها چه‌گونه به لحاظ برسند. برای داشتن یک لبخند خوشگل شما در کنار لب هایی جالب نیاز میباشد که دندان هایی خوشگل نیز داشته باشید. هر چه که رژ لبتان بیش تر به سمت رنگ بنفش و آبی رنگ برود منجر میگردد که دندان هایتان کمتر زردرنگ به حیث برسند. در شرایطی‌که میخواهید دندان های سلامت تری را به اکران بگذارید از رژلب های به کار گیری فرمایید که ته مایه رنگ آن‌ها آبی‌رنگ میباشد.

صحبت آخرین


استعمال و جلوه بخشیدن به رژ لب های تیره تا حدی مشقت بار میباشد و میتواند سبب ساز شود که خیلی از خانم ها تصمیم بگیرند که از این رژلب ها استعمال نکنند و سراغ گزینش‌های سهل و آسان‌تری بروند. ولی فراموش نکنید که هر رنج ای می تواند یک فیض بهتر را در پی داشته باشد. برای متعدد به لحاظ وصال شما می بایست مقداری همت نمائید و و دست از تنبلی بردارید در مرحله نخستین همت فرمایید رژ لبی را پیدا نمائید که ریلکس پخش می‌شود و رنگش روی پوستتان اثبات میماند.

هنگام استعمال از رژ لب های تیره می بایست بیش تر از حد به روشی که آن‌ها روی لب‌هایتان پخش می‌کنید اعتنا فرمایید و کارایی فرمائید تروتمیز این فعالیت را انجام دهید. در‌صورتی‌که شتاب دارید بهتر میباشد سراغ یک پروژه آسوده خیس بروید. لب هایتان را خوب مهیا نمایید و رژ لب را آراسته روی آنان پخش فرمایید. فراموش نکنید که خط لب قادر است امداد متعددی درین مواقع به شما بکند. همینطور همت نمایید به نکاتی که در نوشته ی علمی به آنان اشاره شد موی به گیسو فعالیت فرمائید تا به سود دلخواهتان نزدیکتر گردید.

به کارگیری از رژ لب های تیره در صورتی‌که قلق آن‌ها دستتان بیاید آنقدرها هم مشقت بار وجود ندارد. هنگامی که یک رژ لب تیره را تحت عنوان رژلبی که می‌خواهید استعمال فرمایید تعیین می کنید لبهایتان تبدیل به راءس چهره شما می شود و نقطه ای میباشد که اعتنا ها را به خویش جلب می‌نماید. در سود شما می بایست تلاش فرمائید که باقی نقاط صورتتان نیز با لب هایتان در هارمونی باشد. در غیر این چهره ممکن میباشد سود دلخواه را نگیرید امید است در‌این نوشته‌ی علمی توانسته باشیم به شما در این مورد امداد های لازم را رسانده باشیم و در دفعات بعدی که قصد استعمال از رژ لب تیره را دارید بتوانید با خود‌با‌وری و دانایی بیشتری آن را به عمل بگیرید.


برچسب: بهترین مارک رژ لب،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۰۸:۴۸:۴۴ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)