مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش .

مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش

رژ لب های خیلی تیره

بهترین مارک رژلب
تعیین رنگ رژ لب یکی نقص‌ ترین گزینش هاست چون که زمانی تمام درجات رنگی گونه های قرمز‌رنگ، اشکال قهوه ای ها، صورتی ها، بنفش ها و…را در اختیار داریم تعیین را یه خرده طاقت فرسا مینماید. البته لبریز ظرفدارترین ها و خوش رنگ ترین ها را به شما معرفی می کنیم.

رژ های رنگ پوست
گونه ی نخستین رژلب هایی میباشد که از رنگ های متفاوت پوست بشر ها (تمام نژادها) الهام گرفته گردیده اند که در رنگ جامه و کوراسیون هم خیلی طرفدار پیدا کرده اند .این رنگ ها را اصطلاحا نوود می‌گویند.این رنگ ها مشتمل بر کرم ها، کالباسی ها، هلویی ها میشوند.

 

رژ های قرمز‌رنگ کلاسیک
قرمز‌رنگ های کلاسیک و زرشکی ها و عنابی های درخشان و مات مدام شیک بوده اند وپرطرفدار به نحوی که در‌صورتی‌که هیچ آرایشی هم نداشته باشید یک رژ لب قرمز رنگ فیس ی شما‌را از این رو به اون رو می‌نماید. این رنگ ها طولانی تر مجلسی می‌باشند و به درد ضیافت ها می‌خورند برعکس رژ لب های رنگ پوست که برای به کار گیری ی روزمره مطلوب اند.این رژلب ها هرگز از مد نیفتاده اند و کهن نشدند و هنوز هم جزئی از تعیین خانم های خوش ذوق وسلیقه در مجالس قانونی میباشد.

 

رژ لب های خیلی تیره
این رژ لب ها به شیوه اغراق آمیزی تیره می باشند و به شدت با سیاه ادغام گردیده اند مثل بنفش هایی که به سمت سیاه سوق دارا‌هستند یا این که زرشکی ها بسیار بسیار تیره و حتی رژهای آبی رنگ و سبز تیره که امروزه جای خویش را گشوده کرده اند رژ هایی میباشند که بایستی ذوق و سلیقه ی مختص و استایل عجیبی داشته باشید که آن‌ها‌را بپسندید این رژها یک کدام از خصوصیت های جذابی که دارا‌هستند این میباشد که دندان ها را سفیدتر و براق خیس نشان می‌دهند و اینکه این رنگها به قدری منعطف می باشند که هم برای اسپرت پوش ها هم برای قانونی ها مطلوب و قشنگ به حیث میایند.


برچسب: بهترین مارک رژلب،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۵ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۳۱:۳۱ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)