مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش .

مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش

عارضه ها رنگ تاتو خط لب

بهترین مارک رژلب

عارضه ها رنگ تاتو خط لب

بروز برخی حساسیت‌ها، یک کدام از عارضه ها تاتو خط لب یا این که تاتو رژلب میباشد. قرمزی و خارش پوست که فورا بعداز انجام تاتو ساخت می شود و یا این که حتی ممکن میباشد سالها آنگاه تولید شود از گزاره دلایل این پدیده بشمار می‌رود.

عفونت یکی از دیگر از دلایل خطرناک تاتو میباشد به‌ طوری که در صورتیکه تاتو در محیطی غیر استریل و با وسایل غیر بهداشتی صورت پذیرد، میتواند بیماری‌های عفونی و انتقال آن را در ادامه داشته باشد، که از پاراگراف این بیماری‌ها، می‌قدرت بیماری خطرناک ایدز که از روش ویروس HIV منتقل میشود را اسم پیروزی.

لب بافت حساسی میباشد و احتمال بروز حساسیت درین بافت اضافه بوده، علاوه براین به جهت به کارگیری از رنگ قرمز رنگ احتمال بروز حساسیت در‌این بافت ارتقاء پیدا مینماید.

به‌ طور کلی تاتو یک روند جراحت زا به پوست بوده و عاملی تحریک کننده میباشد که چندان آیتم تأیید پزشکان وجود ندارد؛ درحال حاضر در حالتی که این فرمان در وضعیت غیر استریل و کثیف صورت پذیرد، دلایل بیشتری به همدم دارااست.

فیض گیری

 

امروزه دقت به زیبایی چهره به­ خصوص لب‌ها بسیار اشاعه یافته میباشد و خانم‌ها پیرو زیباسازی لب‌ها می‌باشند. تاتو لب تکنیکی برای قرینه سازی و حجیم سازی لب و از میان بردن سفیدی بیش تر از حد و یا این که تیرگی آنهاست. تاتو لب می­‌تواند روشی درمانی برای ترمیم خط لب کسانی که مبتلا نقص مادرزادی یا این که اکتسابی می باشند نیز باشد. اما بیش تر خانم‌­هایی که تصمیم به آرایش و پیرایش همیشگی دارا هستند و نمی­‌خواهند در زمان روز سرگرم تمدید کردن رژلب خویش باشند از این طرز فایده می‌­مارک. تاتو لب یکی‌از متدهای آرایش و پیرایش دایم میباشد که‌این ایام بیش تر خانم­‌ها در ادامه آن می‌باشند.

اقدامات لازم قبلی از انجام تاتو لب

عدم به کار گیری از مواد کافئین‌دار مانند چای و قهوه تعدادی ساعت قبلی از تاتو

تصحیح موهای فیس چندین روز قبل از انجام فعالیت تاتو

غربت از اشعه فرابنفش

انجام ندادن لایه برداری و میکرودرم پوست

عدم تحریک پوست با کرم، پماد و داروهای متعدد

مصرف داروهای ضد ویروسی در رخ بروز آسیب

پیشگیری از بروز تبخال (مصرف قرص اسیکلوویر هر ۸ ساعت یکی)

مصرف قرص ضد آلرژی ستیریزین در رخ داشتن سوابق‌ی آلرژی

نگهداری‌های بعداز انجام تاتو لب

هجران از اشعه‌های شمسی و قرار نگرفتن در مقابل آفتاب

عدم استحمام، نرفتن به استخر و انجام ندادن بازی‌های آبی رنگ

خودداری از ویرایش، خارش و کندن پوست لب

به کار گیری از پماد ویتامین آ به بازه زمانی یک هفته بر روی لب‌ها (روزی ۳ توشه)

استعمال از پماد هیدروکورتیزون چشمی به بازه یک هفته بر روی لب‌ها (روزی یکبار)

بعد از انجام کار تاتو، لب‌ها ملتهب و متورم می­‌شوند و ممکن میباشد کبودی‌های حریم آن مشاهده شود که به‌تدریج از در بین خواهند رفت. بعد از انجام تاتو، ممکن میباشد رنگ تاتو از رنگ متبوع مسافت داشته باشد. بایستی به‌این نکته اعتنا داشت این رنگ حقیقی و واقعی نمی­‌باشد و بعد از ۲ هفته رنگ اصلی ثبت می‌شود.

 


برچسب: بهترین مارک رژلب،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۲۷:۱۱ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)