مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش .

مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش

چطور رژ لب خانگی بسازیم ؟

بهترین مارک رژلب

چطور رژ لب خانگی بسازیم ؟

چه چیزی را جایگزین رژ لب کنیم
برای ساختن رژلب خانگی نیاز به یک چغندر قرمز رنگ (لبو) و یه خرده روغن نارگیل دارید. چغندر را که به خیر و خوبی شسته و پوست گرفتید می بایست درون ترکیب کن ریخته و آنقدری بزنید که پوره بدون نقص شود؛ درحال حاضر بوسیله صافی آب چغندر را مستقل کرده به طوریکه که حتی ذره ای از چغندر باطن آب آن نباشد. درحال حاضر یک قاشق چایخوری روغن نارگیل برای دوری از کم آب شدن آب به آن بیشتر فرمائید و در درون ظرفی منزه بریزید و درون فریزر قرار دهید. رژلب خانگی شما فراهم میباشد و به جهت دارا نبودن مواد حافظ بایستی در سردخانه حفظ شود.

چه گونه رژ لب بکشیم ؟

چه‌گونه رژ لب بزنیم تصویری
برای کشیدن رژلب مطلوب با ماندگاری طولانی، بهتر میباشد یک سری مرحله را به خیر و خوبی طی نمایید. گذشته از هر کاری می بایست پاره ای از کرم پودر خویش را بر روی لبها بزنید. حال به وسیله یک خودکار لب معدود رنگ خیس از رژلب خودتان یک خط باریک بدور لب بکشید. بعد از آن بوسیله به عبارتی خط لب درون لب را مالامال نمائید. حال با رژلبی که تعیین نموده اید کل لب ها را مالامال فرمایید و آنگاه بوسیله یک مداد گیسو با به کار گیری از کرم پودر به دور لب خویش را به خیر پاک فرمائید تا ظواهر مرتبی به لب ها بدهید. بهتر میباشد بیش تر رژلب خویش را بوسیله یک دستمال کاغذی بگیرید، این چنین که یک دستمال کاغذی را برداشته و پاره ای بر روی لب های خویش فشار دهید تا مازاد رژلب گرفته شود.


چه‌گونه رژ لب مات بسازیم ؟
درحال حاضر در صورتیکه می‌خواهید که رژ لب شما ظاهری مات داشته باشد می‌توانید یک لایه نازک از دستمال کاغذی را بر روی لب ها قرار داده و آنگاه به آرامی به وسیله یک براش یه خرده از پودر فیکس و بی رنگ خویش را به طور ضربه ای بر روی لبها بزنید. در شرایطی‌که اینکار مقداری برایتان مشقت بار بود می‌توانید کمی پودر فیکس کف دست خویش ریخته و به آرامی بر روی لب ها بزنید.

معرفی یک سری رژ لب سوای سرب
Gabriel غیر مجاز می باشدmetics
ZuZu Luxe
Mineral Fusion
۱۰۰% Pure
lavera lipstick


برچسب: بهترین مارک رژلب،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۵۴:۴۴ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)