مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش .

مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش

شایسته ترین راه حل برای معالجه یا این که پیشگیری چه چیزی است؟

بهترین مارک رژلب

هنگامی دهن کم آب میباشد، ممکن میباشد سوراخ کناره ‌لب‌ها هم به جهت همین بی آبی باشد که درین وضعیت نیز پماد “اکسید دوزنگ” به جهت چربی‌ای که دارااست قادر است نقص‌ را حل نماید.

 

 

 

 


غیر از شکاف کناره لب، خانم‌ها اکثر اوقات در گیر کم آبی خویش لب هم می شوند و برای معالجه از رژلب استعمال میکنند. این عمل صحت دارد؟

کم آبی لب، طولانی تر روی لب پایینی چشم می گردد، زیرا در معرض نوروفروغ خورشید میباشد. رژ لب‌ها، دربردارنده ماده‌ای به اسم اوازین می باشند که خویش کم آب‌کننده میباشد.

 


ولی رژلب‌ها به جهت چربی‌ که دارا‌هستند، تا حدی لب را چرب مینمایند، البته به کارگیری از آن‌ها در حین روز به جهت تاثیری که نوروفروغ خورشید بر لب میگذارد و به جهت وجود احتمالی اوازین، منجر کم آبی اضافه می شود.

 


شایسته ترین راه حل برای معالجه یا این که پیشگیری چه چیزی است؟

بهتر میباشد لب‌های کم آب را در قبال نوروفروغ آفتاب مراقبت کرد.

 


هر روز گرمابه نروید و در حالتی که عادت به گرمابه روزمره دارید، از شوینده‌ای مثل شامپو یا این که صابون خانگی استعمال نکنید.

صابون خانگی با pH5 و شامپوهای تن دربردارنده کرم باشند.

 


خزینه داغ و طولانی نداشته باشید و صد رد صد بعداز استحمام از لوسیون‌های تن استعمال نمائید. گهگاه حتی یک توشه مصرف لوسیون‌ها کفاف نمیدهد و لازم میباشد چندین ساعت پس از خزینه مجدد استعمال شوند.

 


این زمینه در اشخاص کهن سال به‌خصوص در فصل‌هایی که هوا کم آب‌خیس میباشد، مثل فصل‌پاییز و فصل زمستان ضروری میباشد.


پند آرایشی وتوصیه هایی برای داشتن لبان خوشگل و دوری از بی آبی لب هر دختری دوست دارااست لب های قشنگ ونرم وسالم داشته باشد لبهای قابل انعطاف وسالم از شاخصه های زیبایی زنانه هست. شاید برخی از ما فکر میکنیم لب نیاز به نگهداری ورسیدگی مختص ندارد .
البته می بایست بدانید چنانچه میخواهید لب های شما کم آب وچروکیده نشوند وبه مرور رنگ طبیعی خویش را از دست ندهند بایستی مثل هر عضو دیگری از تن مراقب آن‌ها باشید .

 

یک سری نکته بسیار معمولی برای محافظت از لبها وداشتن لب های سلامت صاف وزیبا:

– در حین روز برای خودداری از تابش بیش تر از حد آفتاب بسیار مهم میباشد که با یک ضد آفتاب سطح لب را مرطوب نمایید وبعد از رژ متبوع خویش استعمال فرمائید .

– لب های خویش را هر شب زمانی که برای رفتن به رختخواب مهیا میشوید ویا هنگام مسواک زدن با مسواک ماساژ دهید.ماساژ لب در خوشگل وخوش رنگ نگه داتن لب نقش موثری داراست .وباعث گردش خون اضافه در ذیل پوست لب میشود وبه تندرست وجوان ماندن پوست یاری میکند . بعداز مسواک کشیدن بر روی لب از یک مرطوب کننده ویا( رژ ویتامینه ونرم کننده )ویا از روغن زیتون،ویا نارگیل چرب فرمایید .همینطور از یک کرم دیده نیز میتوانید به کارگیری فرمائید . چنانچه این کار را هر شب انجام دهید میتوانید با بلهای کم آب وپوسته پوسته برای مدام خداحافظی نمایید .

چه‌طور از لب شکاف خورده نگهداری کنیم ؟ [راهنمای پرهیز از شکاف تناول کردن لب ها]
کسی که در معاش حد اقل یک توشه با این اختلال ناگوار مواجه شده‌است .این خلل میتواند عارضه ها متعددی از قبیل سوز‌و‌سرما تابش بش از حد آفتاب ویا کمبود برخی از ویتامین ها و…باشد . چه‌گونه میتوانیم این خلل را حل کنیم ؟ راه‌حل کلیدی خلل در وحله نخستین پیشگیری از بروز این اختلال با چرب کردن ومرطوب نگه داشتن منظم لب ها می‌باشد وهمچنین مراقبت از لبها در قبال سوزوسرما وگرمای شدید می‌باشد .ولی فعلا لب های خویش را با به کار گیری از وازلین چرب کرده وبا رعایت مورد ها بالا ومرطوب نگه داشتن لب ها به صورت منظم سوراخ لب خویش را معالجه نمائید .

 


برچسب: بهترین مارک رژلب،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۷ اسفند ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۴۳:۲۹ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)