مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش .

مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش

جنبش و چرخش لب‌ها

بهترین مارک رژلب

جنبش و چرخش لب‌ها
لب‌های خویش را سفت به هم فشار دهید. و در به عبارتی درحال حاضر تا آنجایی که میتوانید آن‌ها‌را به سمت راست تکان دهید. این کشش را ۵ ثانیه نگه دارید و بعد از آن لب‌های خویش را به سمت چپ تکان دهید. این تکان را ۱۵ توشه تکرار نمایید.
دهن خویش را بسته نگه داشته و لب‌های خویش را همانند شرایط بوسه به سمت جلو بکشید. آن‌ها‌را به‌آرامی در سمت عقربه‌های ساعت ۲ توشه بچرخانید، بعد همین جنبش را در سمت مخالف تکرار کنید. این تمرین را ۱۰ توشه تکرار کنید.

لب هایی قشنگ و جالب با تعدادی نحوه خانگی
– برای اینکه لب‌هایتان قابل انعطاف شود، یک چای انبان ای را در آب داغ فرو ببرید. چای را بیرون کرده و اذن دهید حرارتش معدود شود. بعد از آن حدود ۳ دقیقه چای را بر روی لب‌های خویش بگذارید. این عمل در قابل انعطاف کردن لب‌هایتان اعجاز خواهد کرد.

 

– برای اینکه لب‌هایتان پررنگ، پهناور و یا این که حجیم خیس بنظر بیایند فراتر از کمان لب تان مقدار یه خرده سایه سپید بزنید. آن‌گاه یه خرده فراتر از خط طبیعی لب تان خط لب بکشید. حواستان باشد بیش تر از حد، از خط طبیعی لبتان بالا نروید، در شرایطی که چنین شود، لبتان جلوه‌ی خیر و خوبی پیدا نخواهد کرد و حتی ممکن میباشد بنظر بیاید که آرایش و پیرایش نکرده اید. در ازای در صورتیکه تنها مقدار مقداری از خط طبیعی بالا روید، لبتان پهناور و زیباتر بنظر خواهد آمد.

 

_ برای لایه برداری از لب تان، کمی شکر قهوه ای و یه خرده آب را باهم ادغام نمایید. ترکیب را در تکان‌های دایره وار بر روی لب تان بمالید. بعد از آن لب‌هایتان را بشویید. آن را لیس نزنید، به دلیل آن که لبتان را کم آب خواهد کرد! همینطور میتوانید از مسواکتان هم به کار گیری نمائید. با آب گرم پاره ای آنرا قابل انعطاف کرده و در جنبش‌های دایره وار بر روی لبتان بکشید


برچسب: بهترین مارک رژلب،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۴ اسفند ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۴۶:۵۱ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)