مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش .

مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش

۱- لب هایتان را لایه برداری نمائید.

بهترین مارک رژلب


رعایت نکات و انجام عمل هایی که سبب ساز زیبایی لب ها می شوند.
اولی قدم برای داشتن لب هایی خوشگل و سلامت مرطوب نگه داشتن آن‌ها میباشد. لبها بخصوص در حین فصل سوز‌و‌سرما و فصل‌زمستان مستعد کم آب شدن می‌باشند.

در صورتی لب های شما مشکلی نداشته باشند، می توانید با یک رژ لب یا این که برق لب، به جذابیت طولانی تر آن‌ها امداد فرمائید. داشتن رژیم غذایی سلامت و مرطوب نگه داشتن لب ها، سبب ساز می‌گردد که لب هایی خوشگل داشته باشید.

خلاصه مقاله
هر تعدادی روز یک توشه از یک اسکراب ملایم برای از فی مابین بردن پوست مرده سطح لب به کار گیری نمایید. پس از این لایه برداری، بالم لب (نوعی مرطوب کننده و پماد موضعی برای از فی مابین بردن کم آبی لب) تقویتی وبدون الکلی را با spf 15 (فاکتور نگهداری از نوروروشنایی خورشید) یا این که فراتر به کارگیری نمایید.

برای ارتقا زیبایی طبیعی لب ها، از رژ لب های جالب و اغوا کننده استعمال فرمائید. رژ لب های مات، ماندگاری بالایی دارا هستند البته سبب ساز کم آب شدن لب ها می گردند.

رژهای درخشان و چرب، سبب ساز مرطوب شدن لب ها می گردند، ولی ایراد شان این میباشد که، در طی روز بایستی یک سری توشه تجدید شوند. برای یادگیری نکات کاربردی زیبایی برای داشتن لب هایی قشنگ و دیدنی قسمت های پایین را ملاحظه کنید.

طریق اولیه :
۱- لب هایتان را لایه برداری نمائید.
ما معمولا پوست چهره خویش را لایه برداری می‌کنیم، ولی آیا این نکته درمورد لب ها هم درستی می نماید؟

معمولا لب ها مستعد کم آب و پوسته پوسته شدن می باشند، پس می بایست هر یکسری روز یک توشه آن‌ها‌را لایه برداری کنیم، تا ظاهری تندرست داشته باشند. شما می توانید لب هایتان را مثل پوست رخ خویش با به کار گیری از براش یا این که اسکرابی ملایم لایه برداری فرمائید تا سلول های مرده پوست از در میان بروند.

با پوست لبهای خویش کریم ومهربان باشید زیرا مانند پوست سایر رخ شما حساس و آسیب پذیر می باشند. از اسکراب تن مشقت بار (hard) استعمال نکنید. اسکرابی گزینش نمایید که منحصر پوست چهره باشد.

در حالتی که می‌خواهید اسکراب خانگی تهیه و تنظیم فرمایید یک قاشق چایخوری عسل و شکر را باهم ادغام نمایید. بعد آن را تا‌وقتی‌که پوست مرده لب زدوده شود، روی آنان ماساژدهید و لبها را بشویید.

۲- لبهارا مرطوب نگهدارید.
بعداز لایه برداری، از یک مرطوب کننده ملایم به کارگیری نمائید تا لبهایتان صاف و قابل انعطاف بمانند.

بالم لب تقویتی، که از ترکیبات طبیعی و ارگانیکی مانند کره شیا، روغن درخت چای، روغن بادام، آلوئه ورا و موم های طبیعی مانند موم زنبور تشکیل‌شده باشند را تنظیم نمایید.

این ترکیبات لب ها را مرطوب نگه میدارند. وقتی که از بالم لب استعمال می‌کنید نباید لب های خویش را لهجه بزنید یا این که بخورید، پس بالم لبی گزینش نمایید که در حالتی که بطور تصادفی لب خویش را خوردید برای شما ضرر و زیان نداشته باشد.

از بالم لب هایی که سالیسیلیک اسید و الکل دارا‌هستند به هیچ عنوان به کارگیری نکنید. الکل معمولا بعنوان ماده محافظ در اسباب آرایشی استعمال میگردد، ولی سبب کم آبی پوست نیز می شود.

بالم لب های سوای الکل، لب های شما‌را در موقعیت خوشایندی نگه میدارند. سالیسیلیک اسید نیز منجر کم آبی و پوسته پوسته شدن لب خواهد شد.

کره درخت شیا، از دانه های وسیع قهوه ای رنگ میوه ای، که درخت شیا ساخت می‌نماید، گرفته میگردد. درخت شیا نوعی درخت میباشد که تنها در غرب آفریقا پرورش می‌کند. این ماده طبیعی برای مرطوب کردن پوست بسیار اثر گذار میباشد.

«روغن درخت چای» از برگ های درخت چای گرفته شده‌است. این برگ ها وابسته به درخت مدام سبز ملالوکا آلترنیفولیا میباشد که اصالتا استرالیایی میباشد. درخت چای را نباید با گیاه متداول چای که برای اصلاح کردن چای سیاه و سبز به کار گیری میشود، نادرست گرفت.

 

۳- لب های خویش را از قرار دریافت کردن در معرض سوز‌و‌سرما و آفتاب حفظ فرمائید.
پوست لب شما می تواند درطول تغییرات آب و هوایی جراحت ببیند. آفتاب سوختگی یا این که سرمای هوا قادر است سبب ساز تولید کم آبی و شکاف در لب شود. پس می بایست درتمام ارتفاع سال از آن‌ها حفظ نمایید تا ظاهری قشنگ و لطیف داشته باشند.
مدام از بالم لب هایی که دربرگیرنده ضدآفتاب با spf 15 یا این که فراتر به کار گیری فرمائید.
درطول فصل زمستان از بالم لب هایی که مشتمل بر مواد چرب کننده، مانند روغن نارگیل و کره شیا می‌باشند، به کار گیری فرمایید. اینگونه ترکیبات، لب های شمارا مرطوب نگه میدارند و از تولید کم آبی درهوای سرد دوری مینمایند.


برچسب: بهترین مارک رژلب،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ اسفند ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۵۶:۴۶ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)