مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش .

مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش

لب های خویش را صاف فرمایید

بهترین مارک رژلب
این روز ها برای خوشگل بودن و قشنگ ماندن روش های بسیار متعددی موجود است. یکی این‌راه ها آراستن میباشد و رژ لب جزو غیر وابسته نشدنی پیرایش هر خانوم زیبایی میباشد. البته رژ لب ها مختلف میباشد امروز می‌خواهیم چندین نکته درخصوص استعمال از رژ لب تیره بگوییم. با این نوشته‌ی علمی همدم باشید.

به کارگیری از رژلب های تیره خط قرمز‌رنگ هایی داراست که در‌حالتی که آنان را رعایت نکنید خیر صرفا سبب ساز زیبایی نمی‌شود بلکه تاثیری معکوس دارااست. درصورتی که شما هم قصد استعمال از رژ لب تیره دارید به‌این نکات اعتنا فرمائید.

 

لب های خویش را صاف فرمایید.
رژ لب تیره گهگاه به خیال و خاطر پوسته شدن لب های شما به راحتی روی لب قرار نمیگیرند. حتی درصورتی که از شایسته ترین برند رژ لب به کار گیری می‌کنید بعضی وقتها ممکن میباشد لب ها را پوسته پوسته یا این که کم آب نمایند.

برای اینکه شما اطمینان پیدا نمائید می‌توانید به عبارتی رنگ رژی که خریده اید استعمال فرمایید در آغاز پوسته های لبتان را غیروابسته کرده و بعد از آن پیرایش فرمائید. اکثر مارک های دارای شهرت اسباب و اثاث آرایشی اسکراب لبها را ارائه می دهند ولی شما با طرز خانگی نیز می‌توانید به کارگیری فرمائید.

به کارگیری از شکر عسل و روغن ناگیل به شما برای داشت لب های قابل انعطاف یاری می نماید. این مواد را به یک خمیر تبدیل نمائید و بر روی لب خویش قرار دهید و با حرکات دایره ای آن را ماساژ دهید.

شما با این طریق لب های تماما صاف و قشنگ دارید.

 

لب ها را کم آب نمائید.
در صورتی می خواهید از رژ لب تیره به خصوص از دسته مات آن استعمال فرمایید بهتر میباشد اولیه لبهای خویش را کم آب فرمایید. در صورتیکه شما ماهر باشید آرایش و پیرایش خویش را با رژ لب به آخر می رسانید. یعنی اولیه پیرایش دیگر نصیب ها را انجام دهید و در نهایی مرحله از رژ لب به کار گیری فرمائید.

شما در طول آرایش و پیرایش از کرم ها و نواع مرطوب کننده به کارگیری می‌کنید البته گذشته از ززدن رژ لب تیره لب های خویش را بی نقص کم آب فرمایید.کم آب شدن لب ها سبب ماندگاری بیش تر رژ لب بر روی لب می گردد.

 

 

 


برچسب: بهترین مارک رژلب،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱ اسفند ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۱۴:۵۹ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)