مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش .

مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش

رنگ رژلب مطلوب برای رخ هایی با پوست گندمی یا این که زیتونی

بهترین مارک رژلب

رنگ رژلب مطلوب برای رخ هایی با پوست گندمی یا این که زیتونی
در‌حالتی که پوست شما گندمی یا این که زیتونی میباشد می بایست ذکر کرد که بسیار بلند اقبال می‌باشید! چون میتوانید به آسانی طیف گسترده ای از رنگ های خوشگل و جالب رژلب را آزمون فرمائید. با این اکنون رژلب هایی با رنگ قرمز‌رنگ، صورتی فوشیا ( fuchsias )، صورتی و قهوه ای شایسته ترین و مطلوب ترین گزینش برای رنگ پوست زیتونی یا این که گندمی خواهند بود.

رنگ رژلب مطلوب برای رخ هایی با رنگ پوست میانگین
رنگ پوست میانگین نیز به شما این قابلیت را میدهد تا طیف گسترده ای از سایه های متفاوت رژلب را آزمون فرمائید. در صورتی اندرتون پوستتان گرم میباشد سایه های برنزی و مسی مورد ی قابل قبولی برایتان خواهند بود و در صورتیکه دارنده آندرتون سرد می‌باشید رنگ های صورتی و زرشکی( cranberry ) را گزینش نمایید. علاوه بر این می‌توانید رنگ هایی هلویی، سایه های متعدد رنگ قهوه ای و قرمز‌رنگ را نیز آزمون فرمائید.

 

رنگ رژلب مطلوب برای فیس هایی با رنگ پوست پر‌نور
درصورتی که رنگ پوستتان پر‌نور میباشد بایستی با به کار گیری از سایه های متعدد و خوشگل رنگ رژلب زیبایی و جذابیت پوستتان را اضافه و بهتر از مدام نشان دهید. خانم هایی که دارنده رنگ پوست پر‌نور با آندرتون گرم می‌باشند، رژلب هلویی و صورتی شایسته ترین آیتم برایشان خواهد بود و برای خانم هایی با رنگ پوست پر‌نور و آندرتون سرد شایسته ترین سفارش این میباشد که از سایه های متفاوت رنگ قهوه ای و یا این که رژلب های نود ( nude ) استعمال نمایند.

شایسته ترین رنگ رژ لب برای ته رنگ خنثی

در‌حالتی که هر دو جور جواهرات طلایی و نقره‌ای به شما میاید و در مچ دست شما رنگ‌های سبز و آبی رنگ هردو قابل مشاهده میباشد براین اساس شما پوست خنثی دارید و محدودیت کمتری در گزینش رژ لب برای شما موجود هست. در فیض از هر طیف رنگی میتوانید برای رژ لب خویش به کارگیری فرمائید چه طیف‌های سرد و آبی رنگ و بنفش و چه طیف‌های گرم مایل به قرمز‌رنگ و نارنجی رنگ.


برچسب: بهترین مارک رژلب،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۵۴:۱۳ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)