مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش .

مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش

جذابیت لب‌ها در چهره

بهترین مارک رژلب


جذابیت لب‌ها در چهره را نمی‌قدرت انکار کرد؛ عشق و علاقه به پهناور‌ کردن لب‌ها در بین خانم‌ها نیز از همین جذابیت سرچشمه میگیرد. آیا شما هم دوست دارید لب‌هایی مثل آنجلینا جولی داشته باشید؟ تا به‌اکنون به چه نحوه‌هایی را آزمون کرده‌اید؟

آیا می‌دانستید که یکی‌از شیوه های سریع و طبیعی پهناور‌‌کردن لب‌ها ورزش میباشد؟ آری، این مسئله تماماً واقعیت داراست؛ چون لب‌هایتان مثل دیگر اعضای تن دارنده عضلاتی میباشد که با تقویت و فرم‌دادن به آنها می توانید روزبه‌روز شاهد پررنگ‌خیس شدن و فرم‌دریافت کردن این ماهیچه ها باشید.

از طرف دیگر با انجام ورزش و ارتقا خون‌رسانی به بافت لب‌ها میتوانید خیلی زود در انتظار رنگ به چنگ آوردن و قلوه‌ای‌خیس شدنِ لب‌هایتان باشید.

پهناور کردن لب‌ها با ورزش
با وجود رقابتی‌شدنِ مشاجره زیبایی و گرم‌شدنِ بازار تزریق‌ها، تغییر‌و تحول فرم لب‌ها و زیباتر نشان‌دادنِ لب‌ها نیز به یک کدام از گرفتاری‌های دختران و خانم‌های اهل ایران تبدیل شده‌است. البته با وجود دلایل و مشکلاتی که درحین انجام تزریق یا این که بعد ممکن میباشد پیش بیاید، شایسته ترین رویکرد، رفتن به سراغ مورد‌های طبیعی برای پر رنگ‌کردنِ همیشگی لب‌ها میباشد.

در فیض ورزش لب‌ها و یوگای رخ شایسته ترین مورد‌هایی میباشد که میتوانیم برای پهناور کردن لب‌ها از آنان به کار گیری کنیم. درپی چندین تمرین فوق‌العاده برای تغییر و تحول فرم لب‌ها و قلوه‌ای‌کردنِ آن ها را یادگرفتن خوا هیم بخشید.

 

نوشته‌ی علمی منتخب: (تمرینات ورزشی به سبک ستاره‌های هالیوودی)

 

آمادگی برای آغاز ورزش لب
قبلی از استارت ورزش بهتر میباشد لب‌هایتان را برای یک تمرین فوق‌العاده مهیا نمایید. اولی نکته نوشیدن یک استکان آب برای آب‌رسانی به لب‌ها میباشد. سفارش میکنیم از یک مرطوب‌کننده نیز استعمال فرمایید تا مبادا تمرینات سبب ساز چروک‌شدنِ لب‌هایتان شود.

۱ گرم‌کردن لب‌ها و چهره
بهتر میباشد او‌لین تمرین را با پُر کردنِ سیرتکامل‌ها از هوا استارت فرمایید. درصورتی که جدید تمریناتتان را آغاز کرده‌اید، توصیه میکنیم هر دو طرف دهن خویش را با هوا مالامال کرده و عملکرد فرمایید هوا را با فشردنِ لب‌ها به هم، در درون دهانتان محبوس نمائید.

 

بعداز مدتی که پیشرفت کردید و عضله لب‌هایتان کارکشته‌خیس شد، صرفا یک بخش دهن را با هوا مالامال نموده و آن را باطن دهن و دربین دو سیرتکامل خویش جابه‌جا نمایید.

عصر انجام جنبش

۱۰ تا ۲۰ ثانیه هوا را درون دهن خویش نگه داشته و ۱۰ تا ۲۰ توشه جنبش را تکرار نمایید.

 

۲ عده‌کردن لب‌ها
یکی حرکات فوق‌العاده برای تقویت ماهیچه‌ها لب‌ها، جنبش عده‌کردنِ لب‌ها میباشد. این جنبش بسیار مشابه به بوسه‌زدن خواهد بود.

 

برای انجام آن صاف بنشینید و لب‌هایتان را عده نمائید. کارایی نمایید لب‌ها را بالا آورده و به نوک بینی‌تان نزدیک نمائید. تا حد ممکن لب‌ها را بالا آورده و در همین موقعیت نگه دارید. به لب‌های خویش استراحت داده و جنبش را از تازه استارت فرمایید.

بازه عصر انجام جنبش

به بازه زمانی ۵ ثانیه لب‌های خویش را در بالاترین نقطه نگه داشته و ۵ توشه تکان را تکرار نمائید.

 

۳ تقویت ماهیچه حلقوی دهن


تمرین ماهیچه حلقوی‌ که بدور دهانتان را دربرگرفته نیز یکی‌از دیگر از تکنیک‌ها برای وسیع و تو پُرکردنِ لب‌ها میباشد. برای انجام این تمرین پیشین از هر چیز بدور دهن و لب‌هایتان را با آب یا این که روغن مرطوب فرمایید تا پوست لبتان مبتلا شکاف‌خوردگی یا این که زخم نشود.

هر دو انگشت اشاره خویش را در کناره‌های دهن خویش قرار داده و به‌آرامی لب خویش را از دو طرف بکشید. همین تکان بی آلایش منجر انقباض ماهیچه حلقوی درون دهن گردیده و آن را تقویت خواهد نمود.

دوران دوره انجام جنبش

این تکان را ۲۵ توشه تکرار کرده و هر توشه بعداز کشیدن دو طرف دهن، ۳ ثانیه حوصله فرمایید تا عضله این نصیب منقبض شود.

 

۴ تمرین سخن اُ


انجام این جنبش ورزشی سبب ساز می‌گردد تا ماهیچه لب‌ها و سیرتکامل‌هایتان تقویت گردیده و لبخند زیباتری داشته باشید. برای استارت این تمرین لب‌های خویش را توده کرده و در طول تمرین اُ، می بایست انقباض لب‌هایتان را حس نمائید.

زمان دوره انجام جنبش

تمرین صدای اُ را ۲ تا ۳ ثانیه سوای وقفه تکرار کرده و ۲۵ توشه انجام دهید.

 

۵ تمرین لب با استکان یا این که استوانه


یکی از دیگر از تمریناتی که برای پهناور‌خیس کردنِ لب تحت خویش میتوانید از آن به کار گیری نمائید، تمرین با استوانه یا این که جام میباشد. برای انجام این تمرین، یک استکان یا این که استوانه را برداشته و روی لب‌هایتان بگذارید. با مکیدن هوای باطن استوانه و سپری شد یکسری دقیقه عصر، لب‌هایتان حجیم‌خیس خواهد شد.

بازه زمانی عصر انجام جنبش

تا زمانی‌که لب‌های شما به اندازه دلخواه رسید، میتوانید این جنبش را تکرار نمایید. تنها بی تردیدً پیشین از انجام این ورزش لب‌هایتان را چرب فرمائید تا از بروز چروک پرهیز شود.

 

پهناور کردن لب‌ها با معجون‌های طبیعی
۱ ماسک حجم‌دهنده لب پودر دارچین
دارچین یکی‌از طبیعی‌ترین و در دسترس‌ترین ماسک هایی میباشد که پاره ای به لب‌هایتان حجم میدهد. مسواک سابق‌تان را تر کرده و یه خرده پودر دارچین روی آن بمالید.

 

ولی روغنی‌کردن مسواک نیز رویه‌ِحل نیکی میباشد. شما می توانید بعداز آغشته‌کردن مسواکتان به روغن نارگیل، آن را باطن پودر دارچین فرو ببرید، با این فعالیت هم رطوبت لب‌هایتان اضافه گردیده و هم حجم خواهد گرفت.

نکته: در‌حالتی که با این فعالیت، حس آزردگی در پوست لب‌هایتان داشتید، بهتر میباشد روش‌های دیگر را آزمون نمایید.

 

 


برچسب: بهترین مارک رژلب،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۵:۲۷:۱۴ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)