مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش .

مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش

وسیع کردن لب

بهترین مارک رژلب
وسیع کردن لب | لبهای حجیم و بزرگتر ، سر زیبایی زنان میباشد ک. لبخند را دیدنی مینماید و منعکس کننده زیبایی یک زن میباشد. البته تمامی بلند اقبال نیستند، بعضا از زنان به صورت طبیعی دارنده لبهای حجیم و بزرگی می‌باشند و برخی دارنده لبهای کوچک . میتوانید لب ها را با استعمال از برخی تولیدها یا این که نحوه های خانگی وسیع کردن لب ، مانند تقویت کننده لب ، بزرگتر فرمایید .همینطور با انجام نحوه های طبابت وسیع کردن لب ، میتوانید لب های خویش را بزرگتر نمائید، ولی جراحی نمی تواند شایسته ترین روش برای به وسیع کردن لب باشد ، چون دلایل جانبی متعددی داراست. جراحی می‌تواند قالب لب را بدتر کرده و فیض ی معکوس بدهد.

فهرست مقاله : مخفی
نحوه های خانگی و طبیعی برای وسیع کردن لب :
۱ – قالب یخ
۲ – ماساژ
۳- عسل
۴ – مداد موی و برس
۵ – ترفندهای آرایشی
۶ – لایه برداری از لب ها
7- پهناور کردن لبها با دارچین و روغن نارگیل
8- پهناور کردن لبها با دارچین و فلفل و روغن زیتون
9- وسیع کردن لبها با دارچین و وازلین
10. روغن دارچین
11. فلفل قرمز رنگ (کایین)
12. روغن نعناع
مهم‌ترین سئوالاتی که درین نوشته‌ی علمی جواب داده گردیده اند:

خط مش های خانگی و طبیعی برای وسیع کردن لبها

طرز های خانگی پهناور کردن لب ، فارغ از دلایل جانبی و بسیار امن می باشند. هم اکنون، بیایید ببینیم که راه‌حل های خانگی چه گونه میتوانند لب های شما‌را بزرگتر و زیباتر نمایند.

طرز های خانگی و طبیعی برای پهناور کردن لب :
۱ – قالب یخ
قالب یخ یک نحوه فوق العاده طبیعی برای پهناور کردن لب میباشد که سلول های مرده را از میان میبرد. ماساژ لب با قالب یخ جریان خون را در پوست لب ارتقاء میدهد. لذا ؛ لب ها قرمز‌رنگ بنظر می رسند. علاوه بر این برای لب های کم آب، بسیار اثر گذار میباشد و لبها را پر‌نور مینماید. وقتی که در ذیل آفتاب نیستید ، لب ها را التیام می‌دهد. لب ها را روزی یکبار با یک قالب یخ به زمان ۲ دقیقه ماساژ دهید. به ندرت، لب های شما بزرگتر و دیدنی خیس می‌شود.

۲ – ماساژ
ماساژ میتواند یک شیوه خوب برای وسیع کردن لب باشد. زمانی که تن خویش را ماساژ می دهید، شم نیکی خواهید داشت . در‌صورتی‌که لب ها را ماساژ دهید، نیز حس نیکی پیدا میکنید. شما می‌توانید از روغن ماساژ پوست به کارگیری فرمایید. روغن ترجیحی خویش را مانند روغن زیتون بر روی لب خویش قرار دهید و آن را به آرامی برای ۵-۶ دقیقه مالش دهید . آن‌گاه لب هایتان که روغن را به خویش جذب کرده با اب گرم بشویید. انجام روزمره یک توشه در روز ، به شما یاری مینماید به صورت طبیعی لب هایتان را حجیم نمائید.اما، بعد از شستن لب ها ، لب های خویش را با حجیم کننده طبیعی لب بپوشانید، از حجیم کننده لب با مواد طبیعی می قدرت موادی مانند کره شیا، روغن نارگیل یا این که موم زنبور عسل را اسم پیروزی .

۳- عسل
عسل یک معالجه خانگی خوب برای حجیم و وسیع کردن لب به صورت طبیعی میباشد. عسل بی نیاز از آنتی اکسیدان، ویتامین ها، مواد معدنی و بقیه مواد مفید تندرست میباشد. کلیه این موادسازنده برای پوست موءثر می باشند. عسل نیز به پر‌نور کردن پوست روی لب ها یاری می نماید. چند دفعه در روز عسل خالص را روی لب ها بمالید و بگذارید ۱۰ دقیقه بماند. آنگاه فیس را با یک دست قابل انعطاف منزه نمائید و حجیم کننده طبیعی لب را اعمال فرمایید.همینطور می‌توانید شبها گذشته از خوابیدن عسل را به لبهایتان بمالید و بگذارید تمام ارتفاع شب بماند. با اینکار هرروز شم فرمایید لبهای شما نرمتر و صاف خیس شده‌است. بدین ترتیب شما همینطور میتوانید لب خویش را از کم آب شدن در قبال عامل ها دشوار مثل هوای سرد فصل زمستان نیز مراقبت فرمائید.

۴ – خودکار گیسو و برس
شما می‌توانید لب های خویش را با مسواک کشیدن و لکه برداری بزرگتر نمایید. لب های خویش را به آرامی با یک مسواک کم آب تمیز نمایید . این عمل مزایای متعددی داراست و قالب لب را به صورت هوشمندانه ای عوض می شود. برس زدن ، سلول های مرده پوست را از میان میبرد و لب های شما‌را قابل انعطاف خیس میکند و منجر گردش جریان خون گردیده به گونه ای که لب ها به رنگ قرمز‌رنگ، نو و گوشتالو در میایند. برای خریداری نمودن سود بهتر، می‌توانید عسل یا این که وازلین را بر روی مسواک یا این که مداد گیسو قرار دهید. آنگاه آن را همانند قبلی بشویید.

 

 


برچسب: بهترین مارک رژلب،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۷ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۴:۳۷:۳۲ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)