مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش .

مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش

لب‌هایی با رنگ غیر یکنواخت

بهترین مارک رژلب
مرحله سومحالا سراغ کناره دیگر لب بروید؛ یادتان باشــد مطلقا به عبارتی قدر که به لب‌های بالا و زیر رنگ می‌دهید بایستی به کناره‌ها هم رنگ دهید.مرحله‌چهارمدوباره سراغ لب ذیل بروید و تمام نصیب‌های رنگ جامانده را مجدد رنگ بزنید؛ درحال حاضر لب‌هایتان را به هم فشار دهید و بمالید تا رنگ به طور کامل پخش شود.

ادغام رنگ را فراموش نکنید ادغام و قاطی کردن رنگ‌ها، هم یک تفریح میباشد و هم روشی برای به دست آوردن رنگ دلخواه متبوع. رنگ‌های مواد آرایشی را هم می‌قدرت با هم ادغام کرد و به یک رنگ تازه رسید؛ در‌حالتی که توجه کرده‌باشید آرایشگران رشته‌ای هم هیچ‌گاه از یک رنگ رژ به کار گیری نمیکنند و به همین ادله هم است که سود آخری کارشان مختلف و تک میشود.

به چه شکل اشتباهات را حل نمائید
برای لب‌‌های رنگ پریده: سراغ رنگ‌‌های مات بروید، مثل صورتی کمرنگ یا این که بژ پر‌نور؛ به این دلیل‌که رنگ‌های تیره روی لب‌های رنگ‌‌پریده بیشتراز اندازه جلب دقت میکنند؛ بدین ترتیب چنین رنگ‌هایی را خیلی ملایم روی لب‌ها بنشانید.برای لب‌های خیلی تیره: رژهای پر رنگ و رژ‌هایی با تم رنگ آبی رنگ برای شما مطلوب میباشد. رنگ‌‌های پر‌نور روی لب‌های تیره خاکستری و متمایل به سیاه جلوه میکند.

لب‌هایی با رنگ غیر یکنواخت: چنانچه سراغ رنگ‌های تیره می روید نصیب داخلی لب ذیل را صورتی نمائید یا این که یک لب را رنگ پر‌نور بزنید و لب دیگر را تیره.شما می توانید با این شیوه رنگ‌ طبیعی لب‌های خودتان را هم بپوشانید و هم در چهره رغبت آن را پررنگ‌خیس فرمایید. یعنی از یک رنگ ملایم برای لب کمرنگ‌خیس استعمال فرمایید و رنگ تیره‌خیس برای نصیب دیگر لب. برای پوشاندن این شرایط نخستین روی نصیب کمرنگ‌خیس لب تحت عنوان شالوده یه خرده رنگ تیره بزنید و سپس رژلب مستمر را به کارگیری نمایید.

راهنمای خرید رژلب
۱ – در شرایطی‌که میخواهید رژلب به‌رنگ طبیعی بخرید رنگی را گزینش فرمائید که یک یا این که دو پرده از رنگ طبیعی لب‌هایتان تیره‌خیس باشد هیچ‌وقت رنگ پر‌نور‌خیس از لب‌های‌تان نخرید چون فیس را بی‌روح و بیمارگونه نشان می دهد.۲ – مدام رژلب را روی لب تحت آزمون کرده و با لب بالا که رژ ندارد مقایسه فرمایید.۳ – موقع آزمون رژلب بهتر میباشد هیچ پیرایش و رنگی روی رخ‌تان نباشد.

۴ – خودکار لب بایستی دقیقا به رنگ لب‌های‌تان باشد خیر تیره‌خیس. قلم لب تیره غیرطبیعی به لحاظ میاید و به هیچ وجه خوشگل وجود ندارد.۵ – می‌قدرت خودکار لب را پیشین از رژ لب یا این که آن‌گاه کشید؛ هیچ رسمی در این باره نیست.۶ – خودکار لب در لب بالا بهتر میباشد کمرنگ‌خیس از لب تحت کشیده شود.

۷ – قبلی از آزمون رژلب روی لب‌هایتان یه خرده پودر بزنید تا رنگ حقیقی و واقعی رژ را مشاهده کنید.۸ – در شرایطی که می خواهید برای جامه خاصی رژلب بخرید موقع خرید آن خرقه را به بدن نمائید یا این که یاور خویش ببرید و آن را در کنار چهره خویش نگهدارید تا دقیقا به عبارتی رنگی را که میخواهید گزینش فرمایید.


برچسب: بهترین مارک رژلب،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۲۹:۵۶ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)