مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش .

مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش

نحوه غلط رژ زدن

ایرادات رایج در رژ لب زدن

بهترین مارک رژلب

به کار گیری از خط لب در آرایش و پیرایش شما سبب می گردد که لب هایتان معلوم و حدود لبتان برای زدن رژ لب مشخص و معلوم شود و چنانچه صورت لبتان نیاز به تصحیح داشته باشد آن را ترمیم نمائید. ولی زمانی به صورت درست به فعالیت گرفته نشود خیر صرفا شما‌را قشنگ نمی نماید، بلکه از زیبایی لب های شما می کاهد.

به کار گیری غلط از رژلب می‌تواند شمارا پیرتر از سن طبیعی تان نشان بدهد و تناسب اجزای چهره را به هم بریزد. به‌دنبال، شمارا با متداول ترین مشکلات در رژ لب زدن آشنا می‌کنیم تا بتوانید در آینده بهتر از این ابزار آرایشی یاری بگیرید.

رژ لب زدن
خطاها پهناور در رژ لب زدن

 

اکثریت زنان به رژلب عشق و علاقه خاصی دارا‌هستند و امکان های این ابزار آرایشی را هم میدانند :ارتقاء جذابیت فیس، اضافه کردن گرما و شادابی به زیبایی های چهره، و بهتر کردن جلوه های آرایشی مجموعاَ. با این درحال حاضر، استعمال اشتباه از رژلب می‌تواند زنان را پیرتر از سن طبیعی شان نشان بدهد و تناسب اجزای چهره را به هم بریزد. در‌پی، شما‌را با متداول ترین خطاها در به کارگیری از رژلب آشنا می‌کنیم تا بتوانید در آینده بهتر از این ابزار آرایشی یاری بگیرید.

استعمال از رژلب روی لب های کم آب و پوسته پوسته

لب های کم آب هیچوقت جلوه خیر ندارند، البته زنان از عصر در بین سالی به آن‌گاه طولانی تر با بی آبی لب ها مواجه میگردند. آنها معمولا موقع به کار گیری از رژ لب به بی آبی لب ها اعتنا نمیکنند و آن را روی لب های کم آب به عمل می‌گیرند. در‌این حالت، ذره های رژلب داخل سوراخ های لب فرو می‌روند و علاوه بر تولید بدشکلی در لب ها، سن زنان را طولانی تر به لحاظ می‌رسانند. برای پرهیز از تولید این ایراد، از لایه بردارهای خفیف برای یک پارچه کردن لب ها و جداسازی سلول های مُمقام پوستی استعمال فرمایید. در صورتیکه از محصول ها مرطوب کننده لب نیز در ساعت‌ها متفاوت روز امداد بگیرید، کم آبی لب ها را تا حدود متعددی در اختیار گرفتن می‌کنید.

 

عدم به کارگیری از پرایمر لب

از خصوصیت های مهم پرایمر لب، این میباشد که نمی گذارد ذرات رژلب به سمت خطوط به دور دهن نفوذ نمایند و درین نصیب ها پخش شوند. بعضا از زنانی که از عصر دربین سالی به بعداز رژلب به کار گیری مینمایند، به طور کامل با این نقص‌ شناخت دارا هستند البته نمی دانند که چرا رژلب به بخش های گوناگون دهن بسط پیدا نموده است. خوش بختانه، پرایمر لب میتواند این اختلال را حل نماید.

 

استعمال سوای پیشگفتار از رژلب

بعداز زمان دربین سالی و خصوصا در روزگار سالمندی، استعمال از رژلب به توجه زیاد و مقدمات لازم مانند تولید خطوط یک دست بدور لب نیاز دارااست. براین اساس، به ابزارهای مطلوب دیگر برای این عمل نیاز پیدا می‌کنید. ابزارهایی مانند خط لب به شما یاری می نمایند تا خط تماما مشخصی را دورتادور لب بکشید و سپس حوزه‌ داخل خطوط را با استعمال از رژلب پُر نمائید. حتی بهتر میباشد که پُر کردن باطن خطوط را با امداد براش های آرایشی انجام بدهید، زیرا ترازو اعتنا در همت را ارتقا می‌دهند و این قابلیت و امکان را برای شما مهیا می‌سازند که با شکیبایی و به صورت تدریجی کارتان را پیش ببرید.

 

شل می‌گذارید که رژلب محو شود

نمایان بودن خطوط به دور لب و محو شدن رنگ در بین آن‌ها، یکی مُدهای سابق میباشد که امروزه جذابیتی ندارد و حتی غیر مطلوب شناخته میگردد. بدین ترتیب، از تولید چنین حالتی روی لب های خودتان پرهیز فرمائید. برای این که ماندگاری رنگ رژلب را ارتقاء بدهید، از براش آرایشی برای به کار گیری از رژلب امداد بگیرید. براش ها، ذرات رژلب را بهتر به باطن بافت لب ها فرومی مارک. در صورتی‌که این عمل برای توشه دوم و سوم تکرار نمائید، ماندگاری رنگ رژ لب را به حداکثر میرسانید.

 

استعمال از رنگ های بی روح

رنگ های بی روح به زیبایی لب ها زخم می‌رسانند و آنها‌را غیرطبیعی جلوه میدهند. بعضا از زنان رغبت دارا هستند که از رنگ های بسیار نادر رنگ و خنثی تحت عنوان رژلب استعمال نمایند، ولی این رنگ ها حقیقتا زیبایی طبیعی لب ها را نابود می نمایند که کلید اصلی برای داشتن لب های برنا و قشنگ میباشد. به این ترتیب، بهتر میباشد که رنگ رژلب شما به تیره ترین نصیب لب تان نزدیک باشد و حتی از رژلب های درخشان هم استعمال نمائید. برخلاف تصور رایج، به کارگیری از رژلب درخشان تنها برای 20 ساله ها وجود ندارد و زنان پس از روزگار فی مابین سالی هم میتوانند از همین تولیدات برای ارتقاء زیبایی خودشان به کار گیری نمایند.


برچسب: بهترین مارک رژلب،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۰۰:۴۹ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)