مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش .

مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش

جذابیت لب‌ها در چهره

بهترین مارک رژلب


جذابیت لب‌ها در چهره را نمی‌قدرت انکار کرد؛ عشق و علاقه به پهناور‌ کردن لب‌ها در بین خانم‌ها نیز از همین جذابیت سرچشمه میگیرد. آیا شما هم دوست دارید لب‌هایی مثل آنجلینا جولی داشته باشید؟ تا به‌اکنون به چه نحوه‌هایی را آزمون کرده‌اید؟

آیا می‌دانستید که یکی‌از شیوه های سریع و طبیعی پهناور‌‌کردن لب‌ها ورزش میباشد؟ آری، این مسئله تماماً واقعیت داراست؛ چون لب‌هایتان مثل دیگر اعضای تن دارنده عضلاتی میباشد که با تقویت و فرم‌دادن به آنها می توانید روزبه‌روز شاهد پررنگ‌خیس شدن و فرم‌دریافت کردن این ماهیچه ها باشید.

از طرف دیگر با انجام ورزش و ارتقا خون‌رسانی به بافت لب‌ها میتوانید خیلی زود در انتظار رنگ به چنگ آوردن و قلوه‌ای‌خیس شدنِ لب‌هایتان باشید.

پهناور کردن لب‌ها با ورزش
با وجود رقابتی‌شدنِ مشاجره زیبایی و گرم‌شدنِ بازار تزریق‌ها، تغییر‌و تحول فرم لب‌ها و زیباتر نشان‌دادنِ لب‌ها نیز به یک کدام از گرفتاری‌های دختران و خانم‌های اهل ایران تبدیل شده‌است. البته با وجود دلایل و مشکلاتی که درحین انجام تزریق یا این که بعد ممکن میباشد پیش بیاید، شایسته ترین رویکرد، رفتن به سراغ مورد‌های طبیعی برای پر رنگ‌کردنِ همیشگی لب‌ها میباشد.

در فیض ورزش لب‌ها و یوگای رخ شایسته ترین مورد‌هایی میباشد که میتوانیم برای پهناور کردن لب‌ها از آنان به کار گیری کنیم. درپی چندین تمرین فوق‌العاده برای تغییر و تحول فرم لب‌ها و قلوه‌ای‌کردنِ آن ها را یادگرفتن خوا هیم بخشید.

 

نوشته‌ی علمی منتخب: (تمرینات ورزشی به سبک ستاره‌های هالیوودی)

 

آمادگی برای آغاز ورزش لب
قبلی از استارت ورزش بهتر میباشد لب‌هایتان را برای یک تمرین فوق‌العاده مهیا نمایید. اولی نکته نوشیدن یک استکان آب برای آب‌رسانی به لب‌ها میباشد. سفارش میکنیم از یک مرطوب‌کننده نیز استعمال فرمایید تا مبادا تمرینات سبب ساز چروک‌شدنِ لب‌هایتان شود.

۱ گرم‌کردن لب‌ها و چهره
بهتر میباشد او‌لین تمرین را با پُر کردنِ سیرتکامل‌ها از هوا استارت فرمایید. درصورتی که جدید تمریناتتان را آغاز کرده‌اید، توصیه میکنیم هر دو طرف دهن خویش را با هوا مالامال کرده و عملکرد فرمایید هوا را با فشردنِ لب‌ها به هم، در درون دهانتان محبوس نمائید.

 

بعداز مدتی که پیشرفت کردید و عضله لب‌هایتان کارکشته‌خیس شد، صرفا یک بخش دهن را با هوا مالامال نموده و آن را باطن دهن و دربین دو سیرتکامل خویش جابه‌جا نمایید.

عصر انجام جنبش

۱۰ تا ۲۰ ثانیه هوا را درون دهن خویش نگه داشته و ۱۰ تا ۲۰ توشه جنبش را تکرار نمایید.

 

۲ عده‌کردن لب‌ها
یکی حرکات فوق‌العاده برای تقویت ماهیچه‌ها لب‌ها، جنبش عده‌کردنِ لب‌ها میباشد. این جنبش بسیار مشابه به بوسه‌زدن خواهد بود.

 

برای انجام آن صاف بنشینید و لب‌هایتان را عده نمائید. کارایی نمایید لب‌ها را بالا آورده و به نوک بینی‌تان نزدیک نمائید. تا حد ممکن لب‌ها را بالا آورده و در همین موقعیت نگه دارید. به لب‌های خویش استراحت داده و جنبش را از تازه استارت فرمایید.

بازه عصر انجام جنبش

به بازه زمانی ۵ ثانیه لب‌های خویش را در بالاترین نقطه نگه داشته و ۵ توشه تکان را تکرار نمائید.

 

۳ تقویت ماهیچه حلقوی دهن


تمرین ماهیچه حلقوی‌ که بدور دهانتان را دربرگرفته نیز یکی‌از دیگر از تکنیک‌ها برای وسیع و تو پُرکردنِ لب‌ها میباشد. برای انجام این تمرین پیشین از هر چیز بدور دهن و لب‌هایتان را با آب یا این که روغن مرطوب فرمایید تا پوست لبتان مبتلا شکاف‌خوردگی یا این که زخم نشود.

هر دو انگشت اشاره خویش را در کناره‌های دهن خویش قرار داده و به‌آرامی لب خویش را از دو طرف بکشید. همین تکان بی آلایش منجر انقباض ماهیچه حلقوی درون دهن گردیده و آن را تقویت خواهد نمود.

دوران دوره انجام جنبش

این تکان را ۲۵ توشه تکرار کرده و هر توشه بعداز کشیدن دو طرف دهن، ۳ ثانیه حوصله فرمایید تا عضله این نصیب منقبض شود.

 

۴ تمرین سخن اُ


انجام این جنبش ورزشی سبب ساز می‌گردد تا ماهیچه لب‌ها و سیرتکامل‌هایتان تقویت گردیده و لبخند زیباتری داشته باشید. برای استارت این تمرین لب‌های خویش را توده کرده و در طول تمرین اُ، می بایست انقباض لب‌هایتان را حس نمائید.

زمان دوره انجام جنبش

تمرین صدای اُ را ۲ تا ۳ ثانیه سوای وقفه تکرار کرده و ۲۵ توشه انجام دهید.

 

۵ تمرین لب با استکان یا این که استوانه


یکی از دیگر از تمریناتی که برای پهناور‌خیس کردنِ لب تحت خویش میتوانید از آن به کار گیری نمائید، تمرین با استوانه یا این که جام میباشد. برای انجام این تمرین، یک استکان یا این که استوانه را برداشته و روی لب‌هایتان بگذارید. با مکیدن هوای باطن استوانه و سپری شد یکسری دقیقه عصر، لب‌هایتان حجیم‌خیس خواهد شد.

بازه زمانی عصر انجام جنبش

تا زمانی‌که لب‌های شما به اندازه دلخواه رسید، میتوانید این جنبش را تکرار نمایید. تنها بی تردیدً پیشین از انجام این ورزش لب‌هایتان را چرب فرمائید تا از بروز چروک پرهیز شود.

 

پهناور کردن لب‌ها با معجون‌های طبیعی
۱ ماسک حجم‌دهنده لب پودر دارچین
دارچین یکی‌از طبیعی‌ترین و در دسترس‌ترین ماسک هایی میباشد که پاره ای به لب‌هایتان حجم میدهد. مسواک سابق‌تان را تر کرده و یه خرده پودر دارچین روی آن بمالید.

 

ولی روغنی‌کردن مسواک نیز رویه‌ِحل نیکی میباشد. شما می توانید بعداز آغشته‌کردن مسواکتان به روغن نارگیل، آن را باطن پودر دارچین فرو ببرید، با این فعالیت هم رطوبت لب‌هایتان اضافه گردیده و هم حجم خواهد گرفت.

نکته: در‌حالتی که با این فعالیت، حس آزردگی در پوست لب‌هایتان داشتید، بهتر میباشد روش‌های دیگر را آزمون نمایید.

 

 


برچسب: بهترین مارک رژلب،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۵:۲۷:۱۴ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

وسیع کردن لب

بهترین مارک رژلب
وسیع کردن لب | لبهای حجیم و بزرگتر ، سر زیبایی زنان میباشد ک. لبخند را دیدنی مینماید و منعکس کننده زیبایی یک زن میباشد. البته تمامی بلند اقبال نیستند، بعضا از زنان به صورت طبیعی دارنده لبهای حجیم و بزرگی می‌باشند و برخی دارنده لبهای کوچک . میتوانید لب ها را با استعمال از برخی تولیدها یا این که نحوه های خانگی وسیع کردن لب ، مانند تقویت کننده لب ، بزرگتر فرمایید .همینطور با انجام نحوه های طبابت وسیع کردن لب ، میتوانید لب های خویش را بزرگتر نمائید، ولی جراحی نمی تواند شایسته ترین روش برای به وسیع کردن لب باشد ، چون دلایل جانبی متعددی داراست. جراحی می‌تواند قالب لب را بدتر کرده و فیض ی معکوس بدهد.

فهرست مقاله : مخفی
نحوه های خانگی و طبیعی برای وسیع کردن لب :
۱ – قالب یخ
۲ – ماساژ
۳- عسل
۴ – مداد موی و برس
۵ – ترفندهای آرایشی
۶ – لایه برداری از لب ها
7- پهناور کردن لبها با دارچین و روغن نارگیل
8- پهناور کردن لبها با دارچین و فلفل و روغن زیتون
9- وسیع کردن لبها با دارچین و وازلین
10. روغن دارچین
11. فلفل قرمز رنگ (کایین)
12. روغن نعناع
مهم‌ترین سئوالاتی که درین نوشته‌ی علمی جواب داده گردیده اند:

خط مش های خانگی و طبیعی برای وسیع کردن لبها

طرز های خانگی پهناور کردن لب ، فارغ از دلایل جانبی و بسیار امن می باشند. هم اکنون، بیایید ببینیم که راه‌حل های خانگی چه گونه میتوانند لب های شما‌را بزرگتر و زیباتر نمایند.

طرز های خانگی و طبیعی برای پهناور کردن لب :
۱ – قالب یخ
قالب یخ یک نحوه فوق العاده طبیعی برای پهناور کردن لب میباشد که سلول های مرده را از میان میبرد. ماساژ لب با قالب یخ جریان خون را در پوست لب ارتقاء میدهد. لذا ؛ لب ها قرمز‌رنگ بنظر می رسند. علاوه بر این برای لب های کم آب، بسیار اثر گذار میباشد و لبها را پر‌نور مینماید. وقتی که در ذیل آفتاب نیستید ، لب ها را التیام می‌دهد. لب ها را روزی یکبار با یک قالب یخ به زمان ۲ دقیقه ماساژ دهید. به ندرت، لب های شما بزرگتر و دیدنی خیس می‌شود.

۲ – ماساژ
ماساژ میتواند یک شیوه خوب برای وسیع کردن لب باشد. زمانی که تن خویش را ماساژ می دهید، شم نیکی خواهید داشت . در‌صورتی‌که لب ها را ماساژ دهید، نیز حس نیکی پیدا میکنید. شما می‌توانید از روغن ماساژ پوست به کارگیری فرمایید. روغن ترجیحی خویش را مانند روغن زیتون بر روی لب خویش قرار دهید و آن را به آرامی برای ۵-۶ دقیقه مالش دهید . آن‌گاه لب هایتان که روغن را به خویش جذب کرده با اب گرم بشویید. انجام روزمره یک توشه در روز ، به شما یاری مینماید به صورت طبیعی لب هایتان را حجیم نمائید.اما، بعد از شستن لب ها ، لب های خویش را با حجیم کننده طبیعی لب بپوشانید، از حجیم کننده لب با مواد طبیعی می قدرت موادی مانند کره شیا، روغن نارگیل یا این که موم زنبور عسل را اسم پیروزی .

۳- عسل
عسل یک معالجه خانگی خوب برای حجیم و وسیع کردن لب به صورت طبیعی میباشد. عسل بی نیاز از آنتی اکسیدان، ویتامین ها، مواد معدنی و بقیه مواد مفید تندرست میباشد. کلیه این موادسازنده برای پوست موءثر می باشند. عسل نیز به پر‌نور کردن پوست روی لب ها یاری می نماید. چند دفعه در روز عسل خالص را روی لب ها بمالید و بگذارید ۱۰ دقیقه بماند. آنگاه فیس را با یک دست قابل انعطاف منزه نمائید و حجیم کننده طبیعی لب را اعمال فرمایید.همینطور می‌توانید شبها گذشته از خوابیدن عسل را به لبهایتان بمالید و بگذارید تمام ارتفاع شب بماند. با اینکار هرروز شم فرمایید لبهای شما نرمتر و صاف خیس شده‌است. بدین ترتیب شما همینطور میتوانید لب خویش را از کم آب شدن در قبال عامل ها دشوار مثل هوای سرد فصل زمستان نیز مراقبت فرمائید.

۴ – خودکار گیسو و برس
شما می‌توانید لب های خویش را با مسواک کشیدن و لکه برداری بزرگتر نمایید. لب های خویش را به آرامی با یک مسواک کم آب تمیز نمایید . این عمل مزایای متعددی داراست و قالب لب را به صورت هوشمندانه ای عوض می شود. برس زدن ، سلول های مرده پوست را از میان میبرد و لب های شما‌را قابل انعطاف خیس میکند و منجر گردش جریان خون گردیده به گونه ای که لب ها به رنگ قرمز‌رنگ، نو و گوشتالو در میایند. برای خریداری نمودن سود بهتر، می‌توانید عسل یا این که وازلین را بر روی مسواک یا این که مداد گیسو قرار دهید. آنگاه آن را همانند قبلی بشویید.

 

 


برچسب: بهترین مارک رژلب،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۷ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۴:۳۷:۳۲ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

لب‌هایی با رنگ غیر یکنواخت

بهترین مارک رژلب
مرحله سومحالا سراغ کناره دیگر لب بروید؛ یادتان باشــد مطلقا به عبارتی قدر که به لب‌های بالا و زیر رنگ می‌دهید بایستی به کناره‌ها هم رنگ دهید.مرحله‌چهارمدوباره سراغ لب ذیل بروید و تمام نصیب‌های رنگ جامانده را مجدد رنگ بزنید؛ درحال حاضر لب‌هایتان را به هم فشار دهید و بمالید تا رنگ به طور کامل پخش شود.

ادغام رنگ را فراموش نکنید ادغام و قاطی کردن رنگ‌ها، هم یک تفریح میباشد و هم روشی برای به دست آوردن رنگ دلخواه متبوع. رنگ‌های مواد آرایشی را هم می‌قدرت با هم ادغام کرد و به یک رنگ تازه رسید؛ در‌حالتی که توجه کرده‌باشید آرایشگران رشته‌ای هم هیچ‌گاه از یک رنگ رژ به کار گیری نمیکنند و به همین ادله هم است که سود آخری کارشان مختلف و تک میشود.

به چه شکل اشتباهات را حل نمائید
برای لب‌‌های رنگ پریده: سراغ رنگ‌‌های مات بروید، مثل صورتی کمرنگ یا این که بژ پر‌نور؛ به این دلیل‌که رنگ‌های تیره روی لب‌های رنگ‌‌پریده بیشتراز اندازه جلب دقت میکنند؛ بدین ترتیب چنین رنگ‌هایی را خیلی ملایم روی لب‌ها بنشانید.برای لب‌های خیلی تیره: رژهای پر رنگ و رژ‌هایی با تم رنگ آبی رنگ برای شما مطلوب میباشد. رنگ‌‌های پر‌نور روی لب‌های تیره خاکستری و متمایل به سیاه جلوه میکند.

لب‌هایی با رنگ غیر یکنواخت: چنانچه سراغ رنگ‌های تیره می روید نصیب داخلی لب ذیل را صورتی نمائید یا این که یک لب را رنگ پر‌نور بزنید و لب دیگر را تیره.شما می توانید با این شیوه رنگ‌ طبیعی لب‌های خودتان را هم بپوشانید و هم در چهره رغبت آن را پررنگ‌خیس فرمایید. یعنی از یک رنگ ملایم برای لب کمرنگ‌خیس استعمال فرمایید و رنگ تیره‌خیس برای نصیب دیگر لب. برای پوشاندن این شرایط نخستین روی نصیب کمرنگ‌خیس لب تحت عنوان شالوده یه خرده رنگ تیره بزنید و سپس رژلب مستمر را به کارگیری نمایید.

راهنمای خرید رژلب
۱ – در شرایطی‌که میخواهید رژلب به‌رنگ طبیعی بخرید رنگی را گزینش فرمائید که یک یا این که دو پرده از رنگ طبیعی لب‌هایتان تیره‌خیس باشد هیچ‌وقت رنگ پر‌نور‌خیس از لب‌های‌تان نخرید چون فیس را بی‌روح و بیمارگونه نشان می دهد.۲ – مدام رژلب را روی لب تحت آزمون کرده و با لب بالا که رژ ندارد مقایسه فرمایید.۳ – موقع آزمون رژلب بهتر میباشد هیچ پیرایش و رنگی روی رخ‌تان نباشد.

۴ – خودکار لب بایستی دقیقا به رنگ لب‌های‌تان باشد خیر تیره‌خیس. قلم لب تیره غیرطبیعی به لحاظ میاید و به هیچ وجه خوشگل وجود ندارد.۵ – می‌قدرت خودکار لب را پیشین از رژ لب یا این که آن‌گاه کشید؛ هیچ رسمی در این باره نیست.۶ – خودکار لب در لب بالا بهتر میباشد کمرنگ‌خیس از لب تحت کشیده شود.

۷ – قبلی از آزمون رژلب روی لب‌هایتان یه خرده پودر بزنید تا رنگ حقیقی و واقعی رژ را مشاهده کنید.۸ – در شرایطی که می خواهید برای جامه خاصی رژلب بخرید موقع خرید آن خرقه را به بدن نمائید یا این که یاور خویش ببرید و آن را در کنار چهره خویش نگهدارید تا دقیقا به عبارتی رنگی را که میخواهید گزینش فرمایید.


برچسب: بهترین مارک رژلب،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۲۹:۵۶ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

آلرژی به رژلب با چه علائمی بروز می‌نماید و برای آن معالجه چه‌عمل کنیم؟

بهترین مارک رژلب

آلرژی به رژلب با چه علائمی بروز می‌نماید و برای آن معالجه چه‌عمل کنیم؟

پوسته‌پوسته شدن و خارش و سوزش لب علامت آلرژی به رژلب میباشد. در شرایطی‌که لب آسیب شد، صد رد صد بایستی از آنتی‌بیوتیک به کار گرفت تا زردزخم پیش نیاید. در عین اکنون می بایست از کرم‌های SPFدار به کارگیری فرمایید و لب را مرطوب نگه‌دارید و در‌این بازه زمانی از رژلب استعمال نکنید تا نقص‌ بی نقص برطرف شود. آن گاه هم بایستی در تعیین رژلب اعتنا کرد.

نقش سرب در بلوغ زودرس دختران

به نقل از وبسایت هلث‌دی نوولز پژوهش ها دانشمندان انجمن ملی تندرست :
خردسالان امریکا روی ۷۰۰ دختر برنا ۶ تا ۱۱ ساله نشان بخشید کودکانی که بیشتراز سایرافراد در معرض سرب می باشند و واحد سنجش سرب مو جود در بدنشان بیش تر از ۵ میکروگرم در دسی‌لیتر خون میباشد، ۷۵ درصد طولانی تر در معرض بلوغ زودرس میباشند. این واحد سنجش هنگامی مقدار کادمیوم در تن بالا رود، طولانی تر هم می شود و قادر است به همگی، ریه و استخوان‌ها صدمه بزند و مسئله‌ساز سرطان باشد.

رژلب، حساسیت و تبخال

خانم‌هایی که پوست حساسی دارا هستند بایستی روی مخلوط‌های رژ لب را بخوانند تا دربردارنده ائوزین نباشد. اضافه رژ لب‌ها دربردارنده این مخلوط شیمیایی می‌باشند که رنگ قرمز رنگ ساخت می نماید و به‌طور شایعی استدلال آلرژی میباشد. در صورتیکه خانمی در گیر آلرژی و پوسته پوسته شدن لب و قرمزی و خارش شد، می بایست فورا به کار گیری از رژ لب خویش را کنار بگذارد و پس از بهبود، رژ لب دیگری که دربردارنده این مخلوط وجود ندارد، استعمال نماید.

هیچ وقت برای آزمایش رژ لب آن را روی لب نزنید زیرا از این طرز ممکن میباشد بعضا بیماری‌های عفونی مثل تبخال و زگیل منتقل ‌شود. هیچ زمان اذن ندهید کسی رژ لب شما‌را به کارگیری نماید. خودتان هم به‌این وسیله آرایشی مثل یک وسیله بهداشتی مثل مسواک و کتف که فردی‌اند، نگاه نمائید.

هنگام خرید به مورخ مصرف روی رژ لب توجه نمائید. بیش تر کالاهای آرایشی در کشور‌ایران تایید وزارت بهداشت را با برچسب شبنم دارا هستند که با ارسال کد مندرج روی آن می توانید از مورخ ایجاد متاع آگاه گردید البته چنانچه تاریخی درج نشده، تلاش نمایید بعداز گشودن و به کار گیری بیش تر از ۶ ماه تا یکسال رژ لب را نگه‌ندارید. رژ لب را در دمای اتاق و در جایگاه حرارت ۲ سکو سانتی‌گراد محافظت نمائید و آن را در معرض گرما یا این که نور و روشنایی خورشید قرار ندهید.

مواد آرایشی و مسمومیت خردسال ها با سرب
مسمومیت با سرب در خردسالان مشکلی جهانی میباشد که عوارضی مانند عقب‌ماندگی خیالی و تاخیر پرورش جسمانی را درپی دارااست. در قبلی تماس با مواد رنگی که در نگارگری ساختمان‌ها به عمل میرفت، استدلال اصلی مسمومیت با سرب بود ولی امروزه گرچه ترازو سرب جانور در رنگ‌ها کاسته شده البته مسمومیت ناشی از سرب با باتری‌های ساعتی که در اسباب و اثاث‌بازی‌ها به کار گیری می‌گردد، بتونه به دور شیشه پنجره‌ها، سیمان، مواد آرایشی و جواهرات و بنزین و بخار بنزین جایگزین شده‌است.

خردسالان قد کوتاه‌تری دارا‌هستند و سرب زیرا سنگین میباشد، زیر میاید و خردسال ها اضافه در معرض آن قرار می گیرند. همینطور خردسالان تمامی چیز را به دهن می برند و احتمال اینکه یار گرد و غبار و رنگ روی وسایل سرب بخورند، بسیار زیاد میباشد. سرعت پرورش خردسالان فراتر میباشد و در فیض سرب سریع‌خیس جذب استخوان‌ها و ارگان‌ها می شود.

متاسفانه تمام مواد آرایشی، رنگی و روغنی که روی چهره برخی طفل‌ها استعمال میگردد، هرچند استاندارد باشند، آلوده و کثیف به فلزات سنگین میباشد و این مواد خیر صرفا سبب انتقال عفونت و گل‌مژه میشوند، بلکه در درازمدت نیز زخم‌زننده‌اند.

در سال ۱۹۹۱ تحقیقی در ایالات متحده انجام شد و معلوم شد از هر ۱۱ نوباوه یک نفر به مسمومیت با سرب مبتلاست.با اینکه تمامی می دانند می بایست تا می‌اقتدار قابلیت و امکان تماس با سرب را معدود کرد ولی میبینیم پدر و مادر اذن می دهند نوباوه‌ها رژلب بزنند و آن را تفریحی بی‌خطر میدانند.

خواب‌آلودگی، نداشتن تعادل، ارتقاء عمل یا این که تاخیر پرورش، ارتقاء فشار درون جمجمه و کما از علائم مسمومیت با سرب میباشد که بعداز تشخیص معالجه دارااست. پیشنهاد می شود برای پیشگیری اثاثیه‌بازی‌های پلاستیکی و باتری‌ها را از دسترس خردسال ها به دور نگه‌دارید و اذن ندهید آن‌ها را به دهن ببرند و هیچوقت برای کودک‌ها مواد آرایشی را مجاز ندانید حتی در‌حالتی که برای به دست آوردن عکس یا این که تفریح کودکانه باشد.

جایگزین کردن رول‌های رژلب‌مانند مو جود در داروخانه‌ها که دربردارنده مواد چرب‌کننده و بی‌زیان لب می‌باشند، میتواند جایگزین خیر برای طفل‌ها باشد. در شرایطی‌که یکبار اذن این تجربه جذاب را به کودک‌ها بدهید، خواستار تکرار آن میباشند پس به‌خیال و خاطر تندرست خودشان، به آن‌ها قاطعانه خیر بگویید.


برچسب: بهترین مارک رژلب،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۲۷:۳۵ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

نحوه غلط رژ زدن

ایرادات رایج در رژ لب زدن

بهترین مارک رژلب

به کار گیری از خط لب در آرایش و پیرایش شما سبب می گردد که لب هایتان معلوم و حدود لبتان برای زدن رژ لب مشخص و معلوم شود و چنانچه صورت لبتان نیاز به تصحیح داشته باشد آن را ترمیم نمائید. ولی زمانی به صورت درست به فعالیت گرفته نشود خیر صرفا شما‌را قشنگ نمی نماید، بلکه از زیبایی لب های شما می کاهد.

به کار گیری غلط از رژلب می‌تواند شمارا پیرتر از سن طبیعی تان نشان بدهد و تناسب اجزای چهره را به هم بریزد. به‌دنبال، شمارا با متداول ترین مشکلات در رژ لب زدن آشنا می‌کنیم تا بتوانید در آینده بهتر از این ابزار آرایشی یاری بگیرید.

رژ لب زدن
خطاها پهناور در رژ لب زدن

 

اکثریت زنان به رژلب عشق و علاقه خاصی دارا‌هستند و امکان های این ابزار آرایشی را هم میدانند :ارتقاء جذابیت فیس، اضافه کردن گرما و شادابی به زیبایی های چهره، و بهتر کردن جلوه های آرایشی مجموعاَ. با این درحال حاضر، استعمال اشتباه از رژلب می‌تواند زنان را پیرتر از سن طبیعی شان نشان بدهد و تناسب اجزای چهره را به هم بریزد. در‌پی، شما‌را با متداول ترین خطاها در به کارگیری از رژلب آشنا می‌کنیم تا بتوانید در آینده بهتر از این ابزار آرایشی یاری بگیرید.

استعمال از رژلب روی لب های کم آب و پوسته پوسته

لب های کم آب هیچوقت جلوه خیر ندارند، البته زنان از عصر در بین سالی به آن‌گاه طولانی تر با بی آبی لب ها مواجه میگردند. آنها معمولا موقع به کار گیری از رژ لب به بی آبی لب ها اعتنا نمیکنند و آن را روی لب های کم آب به عمل می‌گیرند. در‌این حالت، ذره های رژلب داخل سوراخ های لب فرو می‌روند و علاوه بر تولید بدشکلی در لب ها، سن زنان را طولانی تر به لحاظ می‌رسانند. برای پرهیز از تولید این ایراد، از لایه بردارهای خفیف برای یک پارچه کردن لب ها و جداسازی سلول های مُمقام پوستی استعمال فرمایید. در صورتیکه از محصول ها مرطوب کننده لب نیز در ساعت‌ها متفاوت روز امداد بگیرید، کم آبی لب ها را تا حدود متعددی در اختیار گرفتن می‌کنید.

 

عدم به کارگیری از پرایمر لب

از خصوصیت های مهم پرایمر لب، این میباشد که نمی گذارد ذرات رژلب به سمت خطوط به دور دهن نفوذ نمایند و درین نصیب ها پخش شوند. بعضا از زنانی که از عصر دربین سالی به بعداز رژلب به کار گیری مینمایند، به طور کامل با این نقص‌ شناخت دارا هستند البته نمی دانند که چرا رژلب به بخش های گوناگون دهن بسط پیدا نموده است. خوش بختانه، پرایمر لب میتواند این اختلال را حل نماید.

 

استعمال سوای پیشگفتار از رژلب

بعداز زمان دربین سالی و خصوصا در روزگار سالمندی، استعمال از رژلب به توجه زیاد و مقدمات لازم مانند تولید خطوط یک دست بدور لب نیاز دارااست. براین اساس، به ابزارهای مطلوب دیگر برای این عمل نیاز پیدا می‌کنید. ابزارهایی مانند خط لب به شما یاری می نمایند تا خط تماما مشخصی را دورتادور لب بکشید و سپس حوزه‌ داخل خطوط را با استعمال از رژلب پُر نمائید. حتی بهتر میباشد که پُر کردن باطن خطوط را با امداد براش های آرایشی انجام بدهید، زیرا ترازو اعتنا در همت را ارتقا می‌دهند و این قابلیت و امکان را برای شما مهیا می‌سازند که با شکیبایی و به صورت تدریجی کارتان را پیش ببرید.

 

شل می‌گذارید که رژلب محو شود

نمایان بودن خطوط به دور لب و محو شدن رنگ در بین آن‌ها، یکی مُدهای سابق میباشد که امروزه جذابیتی ندارد و حتی غیر مطلوب شناخته میگردد. بدین ترتیب، از تولید چنین حالتی روی لب های خودتان پرهیز فرمائید. برای این که ماندگاری رنگ رژلب را ارتقاء بدهید، از براش آرایشی برای به کار گیری از رژلب امداد بگیرید. براش ها، ذرات رژلب را بهتر به باطن بافت لب ها فرومی مارک. در صورتی‌که این عمل برای توشه دوم و سوم تکرار نمائید، ماندگاری رنگ رژ لب را به حداکثر میرسانید.

 

استعمال از رنگ های بی روح

رنگ های بی روح به زیبایی لب ها زخم می‌رسانند و آنها‌را غیرطبیعی جلوه میدهند. بعضا از زنان رغبت دارا هستند که از رنگ های بسیار نادر رنگ و خنثی تحت عنوان رژلب استعمال نمایند، ولی این رنگ ها حقیقتا زیبایی طبیعی لب ها را نابود می نمایند که کلید اصلی برای داشتن لب های برنا و قشنگ میباشد. به این ترتیب، بهتر میباشد که رنگ رژلب شما به تیره ترین نصیب لب تان نزدیک باشد و حتی از رژلب های درخشان هم استعمال نمائید. برخلاف تصور رایج، به کارگیری از رژلب درخشان تنها برای 20 ساله ها وجود ندارد و زنان پس از روزگار فی مابین سالی هم میتوانند از همین تولیدات برای ارتقاء زیبایی خودشان به کار گیری نمایند.


برچسب: بهترین مارک رژلب،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۰۰:۴۹ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)