مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش .

مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش

رژ لب برای بدن پوست سپید و پر‌نور

بهترین مارک رژ لب
زمانیکه برای خرید رژ لب مبادرت میکنید بدون شک رنگ پوست خویش را در حیث بگیرید؛ برخی از رنگ ها باعث به گرفتگی رخ شما خواهند شد و بر عکس با یک‌سری رنگ رژ لب دیگر می قدرت صورتی بسیار شاداب و زیباتر داشت.
گذشته از هر چیزی بایستی تناژ رنگی پوست خویش را شناسایی نمایید، ملاحظه کنید پوست شما دارنده چه ته رنگی میباشد؟

 

در صورتیکه ته رنگ پوست شما متمایل به رنگ های سرد میباشد می بایست رژلب هایی گزینش فرمایید که به سردی میروند و در حالتی‌که تناژ پوستی شما گرم میباشد رنگ هایی با تناژ گرم می‌توانند زیبایی متعددی برای شما ساخت نمایند. برای کسانیکه رنگ پوست آن ها خنثی میباشد نیز هر رنگی مطلوب خواهد بود.

 

رژ لب برای بدن پوست سپید و پر‌نور

رنگ های که برای پوست های پر‌نور و سپید مطلوب می‌باشند رنگ های صورتی پر‌نور، هلویی، مرجانی، خنثی و قرمز‌رنگ میباشند.

 

رژ لب برای بدن پوست میانگین (سبزه پر‌نور)

رزی، آلبالویی و بنفش رنگ های قابل قبولی برای پوست های میانگین می‌باشند.

 

رژ لب برای بدن پوست برنز

افرادی که پوست برنز دارا‌هستند می‌توانند از رنگ های صورتی برجسته، نارنجی رنگ، قرمز رنگ و اضافه رنگ ها به غیر از قهوه ای و بنفش به کار گیری نمایند.

 

رژ لب برای بدن پوست تیره

رنگ هایی که مطلوب پوست های تیره میباشند طیف های قهوه ای و بنفش مثل آلویی، کاراملی، شرابی و قرمز‌رنگ میباشد.

 

رژ لب برای بدن پوست خیلی تیره

پوست های خیلی تیره در مقابل آفتاب به هیچ عنوان نمی سوزند. چنانچه شما هم بدن پوستی خیلی تیره دارید در‌پی رژ لب هایی با تونالیته قهوه ای و بنفش باشید. کاراملی، گردویی و جیگری از گزاره رنگ هایی میباشد که به پوست فیس شما می‌آید. رژ لب هایی که می بایست از زدن آن ها اجتناب فرمائید، رژ لب های بی رنگ میباشد. بدین ترتیب به‌دنبال رنگ های گرم خیس باشید.

 


جور رژ لب دخترانه

 

گونه رژ لب دخترانه برای اشکال پوست

ما برای به کار گیری از رژ لب، اصولی نخستین مانند اینکه قرار میباشد کجا برویم را در حیث میگیریم. ولی با تنوع رژ لبهای مو جود، یافت کردن یک رژ لب مطلوب قادر است فعالیت به طور کامل دلهره آوری باشد. فرقی نمی‌نماید که اهل ماجراجویی باشید یا این که اینکه بخواهید محتاطانه کردار فرمایید، ما به شما فرمول‌های کلی که بی تردیدً یکی‌از آنان مطلوب شماست را معرفی می کنیم. و چه کسی دانسته، شاید به زودی هر سه را آزمون فرمایید!

 

رژ لب مات

رژ لب مات، جلوه‌ای بدون شوخی و سنگین، رنگدانه‌های طولانی تر، و ماندگاری خوب تری دارااست؛ و اکثر زمان ها تایم ها تأثیر گذارتر از رژ لب‌های براق میباشد. شایسته ترین رویکرد برای اینکه بی باک و با شهامت بنظر برسید، استعمال از رنگ‌های برجسته و عجیب میباشد. ولی نقطه‌ی ضعفش هم این میباشد که رژ لب‌های مات نسبت به رژ لبهای اطلسی، رغبت بیشتری به کم آب شدن دارا هستند، به این ترتیب برای اشخاص زود سختی و حساس، مطلوب نیستند. به کار گیری از رژهای مات، نیازمند تعهد و ترمیم کردن آنهاست.

 

مسلما برای دختری که میخواهد رژ لبش را سوای آینه بزند و سریعا خارج برود، مطلوب وجود ندارد. می بایست از اینگونه رژ لبها با احتیاط و برای مثال به امداد یک برس لب، به کار گرفت.

 

رژ لب اطلسی

برای جاهایی که پاره ای از صمیم قلب‌خیس میباشد، رژ لب‌های اطلسی شایسته ترین گزینش می‌باشند و بدون چاره نیستید که هر ۵ دقیقه یکبار آنان را در آینه نظارت فرمائید. رژ لب‌های اطلسی، دارنده درخشش معدود و طبیعی‌تری بوده و متعددی درخشان و متعددی هم بی آلایش نیستند.

 

در هنگام استعمال، سرازیر‌خیس و قابل انعطاف‌ترند، ولی با وجود نرمی و صافی، احساس سُری و لیز خوردگی به شخص نمی‌دهد. رژ لبهای اطلسی در مقایسه با مات، توان مرطوب کنندگی بیشتری دارا‌هستند. آنان دارنده رنگهای باشکوه و زیبایی می باشند و استعمال از آن‌ها سهل میباشد.

 

رژ لب درخشان

در صورتیکه بدنبال راهی بی آلایش و بی زحمت برای به کار گیری از رژ لب می گردید، رژهای براق و حریری مطلوب شما می‌باشند. رژهای درخشان، نوروفروغ را منعکس میکنند. به این ترتیب عیب و خللها کمتر نمایان میشوند.

 

چه‌طور رژ لب بزنیم:

نخست کناره به دور لب‌ها ‌‌‌‌‌‌را به امداد قلم لب معین فرمائید. رنگ قلم را یا این که مطابق با رنگ رژتان گزینش فرمایید یا این که یکسری جایگاه تیره‌‌‌خیس از آن. از کناره‌‌‌‌‌‌‌های لب غافل نشوید زیرا در غیر اینصورت سود مطلوبی عایدتان نخواهد شد.

 

هنگام مالیدن رژ، برای اینکه لب‌ها ‌‌‌‌‌‌باریک نشوند، مدام از کناره لب‌ها ‌‌‌‌‌‌آغاز فرمایید و به سمت راءس بیایید.

 

در مالیدن رژلب افراط نکنید و ترجیحاً آن را به یاری یک خودکار گیسو روی لب‌ها ‌‌‌‌‌‌بمالید زیرا هم به صرفه‌‌‌خیس میباشد و هم جلوه بهتری داراست.

 

در‌حالتی که از رژ‌‌‌‌‌های مایع به کار گیری‌‌ میکنید و نگران سرازیر شدن آنان ‌‌‌‌‌‌میباشید، قبلی از مصرف اندکی پودر به لب‌ها ‌‌‌‌‌‌بزنید.

 

در حالتی‌که‌‌ می خواهید‌‌‌‌‌ رژلب تماماً در بافت لب‌ها ‌‌‌‌‌‌محو شود،‌‌ میتوانید‌‌ بجای رژ از خودکار لب به کار گیری فرمائید. با این فعالیت رنگ رژ روی لب‌ها ‌‌‌‌‌‌اثبات‌‌‌خیس می شود و جلوه بهتری دارااست. توجه داشته باشید به مرور عصر که سن بالا‌‌ می‌رود، رنگ لب‌ها ‌‌‌‌‌‌نیز نادر رنگ‌‌‌خیس می‌گردد، براین اساس این‌راه‌‌ می تواند راهکار قابل قبولی درین زمان باشد.

 

مازاد‌‌‌‌‌ رژلب را به امداد دستمال کاغذی بگیرید. برای این مراد دستمال را لای لب‌ها ‌‌‌‌‌‌قراردهید و آنرا چندبار به آرامی با لب‌هایتان فشار دهید و آنگاه با انگشت لایه ظرافت برق لب بمالید تا لبخندی دیدنی و دلفریب داشته باشید!‌‌

 

برق لب

برق لبتان را روی رژ لب یا این که به تتهایی به کار گیری نمایید. به حافظه داشته باشید که برق لب سبب برجستگی و مالامال جلوه کردن لبانتان می شود. در حالتی‌که لبان لبریز و پر رنگ ای دارید از برق لب کمتر به کار گیری نمایید.

 

به چه شکل خط لب بزنیم

برای خوش فرم کردن لبها گذشته و بعداز زدن رژ خط لب بزنید. مدام پیشین از به کارگیری از خط لب نوک مدادتان را تیز فرمائید و آن‌گاه با نوک انگشت آهسته روی آن بزنید تا قابل انعطاف و گرم شود. هیچ وقت از رژ و خط لب با رنگهای ضد و نقیض استعمال نکنید. هنگام زدن رژ، در آغاز لبانتان را با خط لب رنگ فرمایید و بنابراین لایه دوم رژی که میزنید دوام بیشتری خواهد داشت.

 


رنگ رژ لب دخترانه

 

برای بزرگتر نشان دادن دهن :

خط لبتان را در کناره فرنگی فرم لبتان بکشید و آنگاه رژ بزنید. برای کوچکتر نشان دادن دهن: نخست لبه لبانتان را کرم پودر بزنید و بعد با خط لب در کناره داخلی فرم لبتان خط لبتان را بکشید و بعد از آن رژ بزنید.

 

ارایش لب های پهناور

تلاش نمایید از رنگ های طبیعی و ملایم به کارگیری فرمایید که درخشندگی مقداری دارا هستند.رژ لب هایی که درخشش متعددی دارا‌هستند هم لب ها را وسیع خیس نشان می‌دهند . زمانی که در درحال حاضر استعمال از کرم پودر می‌باشید ، می‌توانید با یاری کرم پودر ،قسمتی از لب های خویش را پوشش دهید .بعداز زدن کرم پودر، هیچ زمان به آن نصیب لب(که بوسیله کرم پودر مخفی نموده اید ) رژ لب نزنید.این فعالیت نیز به کوچک خیس شدن لب هایتان یاری میکند. قلم لبی که استعمال می‌کنید می بایست مانند رژ لبتان ،رنگی سبک و ملایم داشته باشد .قلم لب نیز قادر است به کوچک جلوه دادن لب ها یاری متعددی بکند.همت فرمایید از خودکار هایی با رنگ های صورتی معدود رنگ ، قهوه ای پر‌نور و یا این که خودکار لب هلویی رنگ استعمال فرمائید ، چنانچه لب هایی پهناور دارید می بایست از مدادهایی که رنگ های تیره مانند قهوه ای برجسته ،قرمز‌رنگ و با صورتی برجسته و بنفش دارا هستند،خودداری کنید. در حالتی که لب هایتان پهناور میباشد و مجبورید از رژ لب های کمرنگ و ملایم به کارگیری نمائید ،همت فرمایید برای پیرایش سایر اجزای صورتتان نیز از رنگ های بسیار ملایم و کمرنگ به کار گیری نکنید چون ممکن میباشد فیس تان بسیار کسل کننده به حیث بیاید .

 

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۰۶:۳۹ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

به کارگیری فارغ از پیشگفتار از رژلب

به کارگیری فارغ از پیشگفتار از رژلب

بهترین مارک رژ لب

بعداز روزگار دربین سالی و خصوصا در زمان سالمندی، به کار گیری از رژلب به اعتنا زیاد و مقدمات لازم مانند ساخت خطوط یکپارچه بدور لب نیاز دارااست. بدین ترتیب، به ابزارهای مطلوب دیگر برای این عمل نیاز پیدا می‌کنید. ابزارهایی مانند خط لب به شما یاری می‌کنند تا خط تماما مشخصی را دورتادور لب بکشید و بعد از آن حوزه‌ داخل خطوط را با به کار گیری از رژلب پُر نمائید. حتی بهتر میباشد که پُر کردن درون خطوط را با امداد براش های آرایشی انجام بدهید، زیرا معیار توجه در کارایی را ارتقاء می‌دهند و این قابلیت را برای شما آماده می‌سازند که با شکیبایی و به صورت تدریجی کارتان را پیش ببرید.

 اردمی

ریلکس میگذارید که رژلب محو شود

نمایان بودن خطوط بدور لب و محو شدن رنگ در بین آنها، یک کدام از مُدهای سابق میباشد که امروزه جذابیتی ندارد و حتی غیر مطلوب شناخته میگردد. براین اساس، از تولید چنین حالتی روی لب های خودتان دوری نمائید. برای این که ماندگاری رنگ رژلب را ارتقا بدهید، از براش آرایشی برای به کارگیری از رژلب یاری بگیرید. براش ها، ذرات رژلب را بهتر به باطن بافت لب ها فرومی مارک. در حالتی‌که این عمل برای توشه دوم و سوم تکرار فرمایید، ماندگاری رنگ رژ لب را به حداکثر می‌رسانید.

 

به کار گیری از رنگ های بی روح

رنگ های بی روح به زیبایی لب ها زخم می‌رسانند و آنان را غیرطبیعی جلوه میدهند. بعضا از زنان رغبت دارا هستند که از رنگ های بسیار معدود رنگ و خنثی تحت عنوان رژلب استعمال نمایند، البته این رنگ ها حقیقتا زیبایی طبیعی لب ها را نابود می نمایند که کلید اصلی برای داشتن لب های برنا و قشنگ میباشد. به این ترتیب، بهتر میباشد که رنگ رژلب شما به تیره ترین نصیب لب تان نزدیک باشد و حتی از رژلب های درخشان هم به کارگیری فرمایید. برخلاف تصور رایج، به کار گیری از رژلب درخشان صرفا برای 20 ساله ها وجود ندارد و زنان پس از زمانه دربین سالی هم میتوانند از همین تولیدات برای ارتقا زیبایی خودشان به کارگیری نمایند.


برچسب: بهترین مارک رژ لب،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۹ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۲۷:۱۱ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

تنظیم یک رژ لب خانگی

بهترین مارک رژ لب
تنظیم یک رژ لب خانگی به شما این اطمینان را می‌دهد که تا حدود متعددی از زخم مواد شیمیایی مضر در امان باشید. در‌این نوشته‌علمی خواهید روءیت کرد که چه‌طور با مواد طبیعی مثل شکلات، آبنبات، روغن نارگیل، کره شکلاتی و … می اقتدار یک رژ لب طبیعی تهیه و تنظیم کرد.

خوشبختانه تهیه و تنظیم یک رژ لب خانگی سهل میباشد، به دلیل آنکه با مواد طبیعی و غیر مضر ساخته میگردد. با برنافیت همدم باشید تا نحوه تهیه و تنظیم چندین رژ لب طبیعی را به شما فراگیری دهد.

رژ لب خانگی مات


مواد مایحتاج
چسب غیر سمی پلی وینل استات

رنگ قرمز‌رنگ

براش لب

شیوه تهیه و تنظیم
رنگ را داخل چسب بریزید و خوب به هم بزنید.
ادغام را روی لب ها بزنید و به بازه زمانی 10 دقیقه حوصله نمایید تا کم آب شود.
لایه رویی رژ را مقداری منزه فرمایید تا رنگ مات به خویش بگیرد.
کیت رژ لب (پیاله منحصر رژ لب)

اردمی
مواد ما یحتاج
روغن نارگیل

خودکار شمعی با رنگ دلخواه

یکی کیت خالی

براش لب

نحوه تنظیم
روغن نارگیل و قلم شمعی را ذوب کرده و خوب با هم ترکیب فرمائید.
این ادغام را در هر کیتی که دوست دارید، قرار دهید و بگذارید سرد شود.
آن‌گاه از مواد باطن آن تحت عنوان رژ لب به کار گیری نمایید.
سفارش برنافیت: با چغندر قند، رژ لب طبیعی بسازید

بالم لب معطر


مواد ما یحتاج
شکر

کره کاکائو

نوشابه

شمع

یک پیاله کوچک

نحوه تهیه و تنظیم
شکر، کره کاکائو و کمی نوشابه را بردارید.
آنان را روی شعله شمع با هم ترکیب نمائید.
این محلول را در یک پیاله کوچک بریزید و در یخچال فریزر بگذارید.
از آن تحت عنوان رژ لب به کارگیری فرمایید.
رژ لب خانگی شکلاتی


مواد موردنیاز
آب داغ

شکلات

موم

کره شکلاتی

پیاله خالی چسب

مسلما بخوانید: راهنمای تعیین رنگ رژلب

نحوه تنظیم
شکلات را در یک کاسه کوچک بریزید و این کاسه را در یک کاسه آب در هم اکنون جوش دیگر قرار دهید.
شکلات را آب نمائید و با کره کاکائو و موم ادغام نمایید.
مواد را خوب با هم ادغام نمائید و آن را در پیاله خالی چسب بریزید.
رژ شکلاتی شما فراهم میباشد.
رژ لب خانگی آبنبات چوبی


مواد موردنیاز
آبنبات چوبی

گوشت کوب

وازلین

کاسه خالی چسب

نحوه تنظیم
آبنبات چوبی را در یک گونی فریزری بگذارید و با گوشت کوب بکوبید.
آبنبات خرد گردیده را در یک پیاله کوچک بریزید و با وازلین ادغام نمائید.
آن را به دوران 2 دقیقه در مایکروویو قرار دهید.
ترکیب را در یک کاسه خالی چسب بریزید.
رژ لب آبنبات چوبی شما حاضر میباشد.
رژ لب آبنباتی


مواد موردنیاز
آبنبات

آدامس

وازلین

رنگ طعام

کاسه کوچک

طریق تنظیم
آبنبات، آدامس و وازلین را در یک پیاله بریزید و کمی رنگ خوراک به آن طولانی تر نمائید.
آن را به مقطع 1 دقیقه در مایکروویو بگذارید.
آنان‌را خوب ادغام نمائید و در یک کاسه مطلوب بریزید.
رژ لب طبیعی آبنباتی شما حاضر میباشد.
با رژ لب شکسته چه کنیم؟


مواد ما یحتاج
رژ لب شکسته

فندک

نحوه
در آغاز نصیب شکسته گردیده رژ لب را آب فرمایید و آن گاه نصیب مستقل گردیده را به آن بچسبانید. مجدد با فندک، رژ لب را گرم فرمائید تا دو نصیب آن به هم بچسبد.


برچسب: بهترین مارک رژ لب،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۷ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۱۱:۱۲ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

فراگیری رژ لب زدن ماهر

بهترین مارک رژ لب
همگی خانم ها رژ لب زدن را دوست دارا هستند و رژلب جزو اثاثیه آرایش و پیرایش های پر استفاده میباشد البته اینکه چه گونه رژلب بزنید تا زیباتر گردید هم مهم میباشد.
نکات و مقررات رژلب زدن ماهر
شاید رژ لب زدن خیلی معمولی به حیث رسد و با خویش بگویید نیاز به یادگرفتن ندارد البته رژلب زدن نیز برای خویش قانون ها خاصی داراست و در حالتی که آنان را رعایت نکنید لب های پوست پوست و نازیبایی خواهید داشت.

برای رژ لب زدن به طریق ماهر بایستی به نکاتی مانند زیرسازی، لایه برداری، چرب کردن لب و ... توجه فرمائید. رژ لب زدن درست و ماهر زیبایی لب ها را دوبرابر مینماید و آرایش و پیرایش تان را دیدنی خیس میکند.

 اردمی

فراگیری رژ لب زدن ماهر
- مدام کارایی نمایید آب زیاد بنوشید تا لب های کم آب و سوراخ خورده ای نداشته باشید ولی برای معالجه کم آبی و سوراخ لب از وازلین به کارگیری فرمایید، برای رژلب زدن ماهر می بایست لب هایتان قابل انعطاف و سوای شکاف باشند.

- یکی از دیگر از کارهایی که اید پیشین از رژلب زدن رعایت نمائید این میباشد که لب هایتان را لایه برداری نمایید، لایه برداری لب منجر می شود پوست های مرده لب پاک شود و در غایت لب های زیباتری داشته باشید.

 

نکات مهم رژلب زدن
- حال دوره آن رسیده که خط لب بزنید، هیچ گاه خط لب را فراموش نکنید چون خط لب منجر می‌شود بتوانید لب های خوش فرم تری پباده سازی فرمایید و از خارج زدن رژلب خودداری نمائید تنها حواستان باشد که خط لب می بایست همرنگ رژلب تان باشد.

- تعیین مطلوب رنگ رژلب خیلی مهم میباشد و بایستی همت فرمایید رژلب تعیین نمایید که رنگ آن با رنگ پوست تان هم خوانی داشته باشد، در صورتی‌که پوست تان سپید میباشد رژلب های رنگ پر‌نور مانند صورتی، گلبهی، هلویی و قرمز‌رنگ مطلوب تان میباشد و درصورتی که پوست تیره ای دارید رژلب های تیره مانند جیگری، زرشکی، بنفش و قهوه ای مطلوب تان میباشد.

 

رژ لب زدن درست و اصولی
- با دقت به فرم لب هایتان رژلب تعیین نمایید، چنانچه لب های ظرافت دارید بهتر میباشد سراغ رژلب های درخشان و رنگ پر‌نور بروید اما در‌صورتی‌که لب های بزرگی دارید رژلب های تیره و مات گزینش نمائید.


برچسب: بهترین مارک رژ لب،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۶ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۲۳:۵۶ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

رژ لب های خیلی تیره

بهترین مارک رژلب
تعیین رنگ رژ لب یکی نقص‌ ترین گزینش هاست چون که زمانی تمام درجات رنگی گونه های قرمز‌رنگ، اشکال قهوه ای ها، صورتی ها، بنفش ها و…را در اختیار داریم تعیین را یه خرده طاقت فرسا مینماید. البته لبریز ظرفدارترین ها و خوش رنگ ترین ها را به شما معرفی می کنیم.

رژ های رنگ پوست
گونه ی نخستین رژلب هایی میباشد که از رنگ های متفاوت پوست بشر ها (تمام نژادها) الهام گرفته گردیده اند که در رنگ جامه و کوراسیون هم خیلی طرفدار پیدا کرده اند .این رنگ ها را اصطلاحا نوود می‌گویند.این رنگ ها مشتمل بر کرم ها، کالباسی ها، هلویی ها میشوند.

 

رژ های قرمز‌رنگ کلاسیک
قرمز‌رنگ های کلاسیک و زرشکی ها و عنابی های درخشان و مات مدام شیک بوده اند وپرطرفدار به نحوی که در‌صورتی‌که هیچ آرایشی هم نداشته باشید یک رژ لب قرمز رنگ فیس ی شما‌را از این رو به اون رو می‌نماید. این رنگ ها طولانی تر مجلسی می‌باشند و به درد ضیافت ها می‌خورند برعکس رژ لب های رنگ پوست که برای به کار گیری ی روزمره مطلوب اند.این رژلب ها هرگز از مد نیفتاده اند و کهن نشدند و هنوز هم جزئی از تعیین خانم های خوش ذوق وسلیقه در مجالس قانونی میباشد.

 

رژ لب های خیلی تیره
این رژ لب ها به شیوه اغراق آمیزی تیره می باشند و به شدت با سیاه ادغام گردیده اند مثل بنفش هایی که به سمت سیاه سوق دارا‌هستند یا این که زرشکی ها بسیار بسیار تیره و حتی رژهای آبی رنگ و سبز تیره که امروزه جای خویش را گشوده کرده اند رژ هایی میباشند که بایستی ذوق و سلیقه ی مختص و استایل عجیبی داشته باشید که آن‌ها‌را بپسندید این رژها یک کدام از خصوصیت های جذابی که دارا‌هستند این میباشد که دندان ها را سفیدتر و براق خیس نشان می‌دهند و اینکه این رنگها به قدری منعطف می باشند که هم برای اسپرت پوش ها هم برای قانونی ها مطلوب و قشنگ به حیث میایند.


برچسب: بهترین مارک رژلب،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۵ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۳۱:۳۱ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

ماسک لب خانگی برای روشنی و رفع تیرگی لب


بهترین مارک رژلب۴. گلبرگ‌های گل سرخ
یکسری عدد گلبرگ گل سرخ را له نمائید و بر روی لبهایتان بمالید، گل سرخ علاوه بر قرمز‌رنگ کردن لب‌ها، آن را قابل انعطاف و صاف می کند. همینطور می توانید گلبرگ‌های له گردیده‌ی گل سرخ را با پاره ای رمز شیر ترکیب فرمایید و آن را به زمان ۲۰ دقیقه روی لبهایتان قرار دهید.

 

ماسک لب خانگی برای روشنی و رفع تیرگی لب
۱. ماسک آبلیمو و وازلین
پاره ای وازلین و آبلیمو را با هم ترکیب کرده و شب، پیشین از خواب روی لب هایتان بمالید. انجام اینکار چندین شب پشت سر هم لب‌ها را قرمز رنگ و رنگ تیره آنان را برطرف می کند.


۲. ماسک موم عسل و روغن هسته زردآلو
برای تنظیم‌ی این ماسک لب خانگی می بایست موم عسل، روغن هسته زردآلو و روغن گل اشرفی را ترکیب نمائید و با بخار یه خرده حرارت دهید. به کارگیری از این ماسک به پر‌نور شدن لب‌ها رفع تیرگی آنها امداد می نماید. این ماسک را می‌قدرت در یک شیشه دربسته نگه داری کرد.
۳. ماسک زردچوبه و شیر
ماسک لب خانگی زردچوبه و شیر تیرگی لب‌ها را از میان میبرد و سبب قرمزی آن ها می‌گردد. برای تنظیم‌ی این ماسک یک قاشق چایخوری زردچوبه را با پاره ای شیر سرد مخلوط نمائید تا موقعیت خمیری پیدا نماید. خمیر بدست آمده را روی لب‌ها قرار دهید و پس از ۵ دقیقه با آب ولرم بشویید. انجام اینکار به مقطع یک هفته و هر روز تاثیر قابل توجهی برای روشنی و رفع تیرگی لب‌ها داراست.

 


ماسک لب خانگی برای لایه برداری لب ها
یکی‌از شایسته ترین طرز‌ها برای رفع تیرگی لب‌ها به کار گیری از ماسک‌های لایه بردار لب میباشد. این ماسک‌ها را میتوانید به راحتی در منزل تهیه و تنظیم نمایید. فراموش نکنید بعداز به کار گیری از این لایه بردار‌های خانگی برای پیشگیری از بی آبی لب‌ها از قابل انعطاف کننده لب استعمال فرمایید.
۱. ماسک عسل و دارچین
نصف قاشق چایخوری دارچین، نصف قاشق چایخوری عسل و نصف قاشق چایخوری روغن زیتون را با یکدیگر ادغام فرمائید. این لایه بردار علاوه بر حذف سلول‌های مرده پوست لب، به جهت دارا بودن دارچین میتواند لب‌ها را حجیم نماید.

 

۲. ماسک روغن نارگیل و عسل
برای تهیه و تنظیم‌ی این ماسک ۱ قاشق غذاخوری روغن نارگیل، ۱ قاشق غذاخوری عسل و ۱ قاشق غذاخوری شکر قهوه‌ای را با یکدیگر ادغام نمایید. ادغام بدست آمده را به برهه زمانی ۲ تا ۳ دقیقه روی لب‌ها ماساژ دهید تا لایه برداری شوند.
۳. ماسک نعناع
۲ قاشق غذاخوری شکر را با ۲ قاشق غذاخوری روغن زیتون یا این که نارگیل ترکیب فرمائید، بعد از آن ۸ تا ۱۰ قطره روغن نعناع تند و نصف قاشق چایخوری روغن هسته انگور به آن بیش تر فرمایید. لبهایتان را به طور دورانی یک سری دقیقه با این ماسک لب خانگی ماساژ دهید و آن گاه با آب ولرم بشویید. شکر به لایه برداری لب‌ها امداد مینماید و روغن نعناع و روغن هسته انگور رنگ آن را پر‌نور‌خیس می نمایند.
طولانی تر بخوانید: ۲۳ گزینه از مهم‌ترین خاصیت روغن هسته انگور برای تن درستی تن
۴. ماسک پوست پرتقال و شکر
پوست پرتقال کم آب گردیده گردیده را آسیاب فرمایید آن‌گاه ۲ قاشق غذاخوری پودر پوست پرتقال و ۲ قاشق غذاخوری شکر قهوه‌ای را با یکدیگر ترکیب کرده و ۱۰ تا ۱۲ قطره روغن بادام به آن بیشتر فرمائید. ماساژ لب‌ها با این ماسک به برهه زمانی ۳۰ دقیقه لب را لایه برداری کرده و رنگ آنها را پر‌نور‌خیس مینماید.
۵. ماسک کیوی و توت خارجی
یکی توت خارجی را با نصف کیوی ادغام نمایید، بعد از آن ۶ قاشق غذاخوری شکر، ۲ قاشق غذاخوری روغن زیتون و در رخ قابلیت و امکان ۲ قطره ویتامین E به آن بیش تر فرمایید. ماساژ لب با این ماسک لب خانگی به دوران ۳۰ تا ۴۰ دقیقه سلول‌های مرده پوست لب را برطرف می نماید و به جهت دارا بودن توت خارجی، تیرگی لب‌ها را نیز برطرف خواهد کرد.
۶. ماسک عسل و قهوه
برای تهیه و تنظیم‌ی این ماسک ۱ قاشق غذاخوری قهوه را با ۱ قاشق غذاخوری عسل ادغام نمائید. آن گاه به برهه زمانی ۱ دقیقه روی لب‌ها ماساژ دهید، یک دقیقه طاقت فرمایید و با آب ولرم بشویید.
۷. ماسک نمک دریایی
برای تنظیم‌ی این ماسک لب خانگی ۱ قاشق چایخوری نمک دریا را با ۲ قاشق چایخوری روغن نارگیل مخلوط نمایید. این ماسک لب‌ها را لایه برداری میکند و به جهت دارا بودن روغن نارگیل آنان‌را مرطوب خواهد کرد.
۸. ماسک لیمو
۱ قاشق غذاخوری آبلیمو، ۱ قاشق غذاخوری روغن زیتون و ۲ قاشق غذاخوری شکر را با یکدیگر ادغام نمائید. این ماسک لب خانگی را به زمان ۱ دقیقه روی لب‌ها ماساژ دهید بعد با آب ولرم بشویید. آبلیمو دارنده خواص سپید کنندگی میباشد و سلول‌های مرده پوست را حذف می کند.
۹. ماسک عسل و شکر
۱ قاشق غذاخوری عسل را با یک قاشق غذاخوری شکر قهوه‌ای ترکیب نمائید و ۵ تا ۶ قطره روغن اسطوخدوس به آن طولانی تر فرمائید، بعد از آن لب‌ها را به بازه زمانی ۲ تا ۳ دقیقه با این ماسک ماساژ داده و با آب ولرم بشویید.


۱۰. ماسک آسپرین
۴ عدد قرص آسپرین را پودر نمائید. بعد چندین قطره آب، ۲ قاشق چایخوری عسل، ۲ قاشق چایخوری شکر قهوه ای، ۱ قاشق چایخوری روغن زیتون و ۱ عدد کپسول ویتامین E به آن بیش تر فرمایید و با به کار گیری از یک مسواک قابل انعطاف یا این که انگشت روی لب‌ها بمالید. این ماسک لب خانگی علاوه بر لایه برداری لب‌ها به جهت دارا بودن عسل و روغن زیتون بی آبی لب‌ها را برطرف می کند.
۱۱. جوش شیرین
مقداری آب به جوش شیرین بیشتر نمائید تا شرایط خمیری پیدا نماید و یک‌سری قطره روغن نارگیل به آن بیشتر فرمایید. خمیر بدست آمده را به آرامی با تکان دورانی روی لبهایتان بمالید و با آب ولرم بشویید. انجام اینکار یکبار در هفته لب را لایه برداری کرده و به رفع تیرگی آن امداد می‌نماید.

 

 


برچسب: بهترین مارک رژلب،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۵۰:۰۶ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

رژلب رنگ هلویی برای عروسی تابستانی

بهترین مارک رژلب
در ضیافت های تابستانی متعددی کمپانی می‌کنید؟ به ما اعتماد فرمائید، نباید این رنگ های جالب برای لب را از دست بدهید. چه کسی میگوید حفاظت از لبها در مقابل نور و روشنایی خورشید خسته کننده میباشد؟ با کرم های لب معمولی دربردارنده SPF 30 خداحافظی نمایید و یکی محصول ها آرایشی بهداشتی پیشنهاد گردیده مارا در کیف تعطیلات هفته تابستانی خویش قرار دهید. از رژ لب های نارنجی رنگ درخشان تا رنگ های قرمز‌رنگ دیدنی، این تولید ها لب برای مراسم های عروسی تابستانی در فضای گشوده یا این که ماه عسل در کنار دریا عالی میباشد. فراهم لبخند زدن با وجود حفاظت در مقابل آفتاب در روزهای بلند تابستانی باشید.

رژلب رنگ هلویی برای عروسی تابستانی


در ادامه یک پوشش دهی توانمند و درخشان می‌باشید؟ این رژلب ابریشمی لب ها را به صورت چشمگیری صاف و پر رنگ میکند، به علاوه دارنده SPF 15 میباشد. این رنگ هلویی برای یک عروسی بشاش تابستانی عالی میباشد.

گلبرگ در رژ لب


یک کدام از دیگر از تولید ها دارنده SPF 15 میباشد، این رژ لب درمانی دارنده خواص مرطوب کنندگی میباشد که از لب ها حفاظت می نماید و سبب ساز صاف شدن آن ها می‌شود. این جنس آیتم ایده آلی برای عروسی در فضای گشوده میباشد.

رژلب رنگ رز صورتی


این رژ لب، رنگی با شکوه و ساتنی به لب ها میدهد و همینطور لب ها را مرطوب نگه می‌دارد. به علاوه مشتمل بر ویتامین E و SPF 12 میباشد.

رژلب درخشان کننده صورتی


درصورتی که طولانی تر در پی پیرایش تابستانی می باشید، این رژ مایع ضد چین میل کردن اختصاصی شما میباشد. این رژ طوری تاسیس شده است که لب های شمارا جدید و درخشان نشان بدهد، این کالا درمانی منجر صاف شدن، پر رنگ شدن و آب رسانی به لب ها میگردد و در عین اکنون با داشتن SPF15 لب های شما‌را از اشعه های UV مراقبت مینماید.

رژلب نارنجی رنگ شما‌را افسانه ای می‌نماید


برای یک مد روز اسپرت تابستانی فراهم می‌باشید؟ این رژ لب مغذی دارنده رنگ قرمز‌رنگ نارنجی رنگ میباشد و ظاهری جالب به لب های شما میدهد. به علاوه فرمول آن مشتمل بر SPF 16 و فاقد پارابن و مواد معطر میباشد.

رژلب صورتی برای درخشش در جشن و پایکوبی های تابستانی


رنگ دیدنی و به شدت درخشان این رژ لب دربردارنده SPF15، آن را تبدیل به مورد ای برای ظواهر کلاسیک تابستانی میکند. رنگ صورتی درخشان برای دادن یک رنگ مازاد به لب های شما عالی میباشد و برس آن طوری پباده سازی گردیده که سوای نیاز به آینه براحتی می‌توانید از آن به کار گیری نمائید.

رژلب رنگ گل گوشواره ای


این بدن رنگی بامزه با رنگ صورتی خالص رنگ مختصری به لب ها میدهد. خصوصیت های سبکی، صاف کنندگی و SPF 15، این جنس را برای روزهای مرطوب تابستانی ضروری می سازد.

رژلب رنگ گیلاسی مطلوب ضیافت های تابستانی


رنگی مطلوب ضیافت های تابستانی میخواهید؟ این رنگ گیلاسی یا این که فرمانروا توتی دقیقاً به عبارتی چیزی میباشد که در ادامه آن می باشید. مشتمل بر SPF 15 میباشد و لب های شما در تمام ارتفاع شب قابل انعطاف و لطیف مراقبت میکند.


برچسب: بهترین مارک رژلب،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۸ اسفند ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۳۶:۰۳ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

در‌صورتی‌که ژل‌ها جذب شوند، لب‌ بدفرم نمیشود؟

بهترین مارک رژلب

در‌صورتی‌که ژل‌ها جذب شوند، لب‌ بدفرم نمیشود؟
نه، بعداز جذب ژل‌ها لب به فرم اول خودش بازمی‌گردد و هیچ تغییر‌و تحول فرم خاصی پیش نمی‌آید.

قابلیت دارااست ژل‌ها تکان نمایند و به نواحی حریم لب پخش شوند؟
آری، چنانچه ژل‌هایی که برای پررنگ‌سازی لب به کار گیری می‌گردد از گونه های غیراستاندارد باشد قابلیت و امکان این عارضه موجود هست، براین اساس در شرایطی‌که خانمی قصد این تزریقات را داراست می بایست بی تردید از ژل‌های استاندارد و با برند دارای اعتبار به کار گیری نماید.

 

چه افرادی کاندیدای قابل قبولی برای تزریق ژل به شمار میایند؟
می‌اقتدار همگی اشخاص را کاندیدای قابل قبولی برای‌این شیوه درمانی دانست، چون احتمال حساسیت و عارضه ها جانبی نیست. ولی قطعاً ‌اینکه کسی کاندیدای قابل قبولی برای‌این طرز و یا این که هر نحوه زیباسازی دیگری است یا این که نه با معاینه پزشک معالج، دریافت کردن تاریخچه طبی مریض و همینطور باز‌نگری بسیار ظریف ساختار صورت و پباده سازی برای ‌ساخت تغییرات مطلوب، انتخاب خواهد شد.

توشه دیگر می بایست یادآور شد که ‌ساخت هر تغییری در فیس، ولو با گزینش یک نحوه دارای اعتبار، لزوماً به معنای به‌دست آوردن یک رخ مناسب و قشنگ وجود ندارد. تعیین نحوه‌‌های زیباسازی کاری به طور کاملً تخصصی میباشد و بدون شکً بایستی با اعتنا به فواید و مضرات نحوه درمانی، مراد مریض، آناتومی مریض و وضعیت فیزیکی و روحی کم عقل او رخ گیرد تا بتوان آن را برد‌آمیز دانست.


برچسب: بهترین مارک رژلب،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۷ اسفند ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۰۳:۴۰ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

عارضه ها رنگ تاتو خط لب

بهترین مارک رژلب

عارضه ها رنگ تاتو خط لب

بروز برخی حساسیت‌ها، یک کدام از عارضه ها تاتو خط لب یا این که تاتو رژلب میباشد. قرمزی و خارش پوست که فورا بعداز انجام تاتو ساخت می شود و یا این که حتی ممکن میباشد سالها آنگاه تولید شود از گزاره دلایل این پدیده بشمار می‌رود.

عفونت یکی از دیگر از دلایل خطرناک تاتو میباشد به‌ طوری که در صورتیکه تاتو در محیطی غیر استریل و با وسایل غیر بهداشتی صورت پذیرد، میتواند بیماری‌های عفونی و انتقال آن را در ادامه داشته باشد، که از پاراگراف این بیماری‌ها، می‌قدرت بیماری خطرناک ایدز که از روش ویروس HIV منتقل میشود را اسم پیروزی.

لب بافت حساسی میباشد و احتمال بروز حساسیت درین بافت اضافه بوده، علاوه براین به جهت به کارگیری از رنگ قرمز رنگ احتمال بروز حساسیت در‌این بافت ارتقاء پیدا مینماید.

به‌ طور کلی تاتو یک روند جراحت زا به پوست بوده و عاملی تحریک کننده میباشد که چندان آیتم تأیید پزشکان وجود ندارد؛ درحال حاضر در حالتی که این فرمان در وضعیت غیر استریل و کثیف صورت پذیرد، دلایل بیشتری به همدم دارااست.

فیض گیری

 

امروزه دقت به زیبایی چهره به­ خصوص لب‌ها بسیار اشاعه یافته میباشد و خانم‌ها پیرو زیباسازی لب‌ها می‌باشند. تاتو لب تکنیکی برای قرینه سازی و حجیم سازی لب و از میان بردن سفیدی بیش تر از حد و یا این که تیرگی آنهاست. تاتو لب می­‌تواند روشی درمانی برای ترمیم خط لب کسانی که مبتلا نقص مادرزادی یا این که اکتسابی می باشند نیز باشد. اما بیش تر خانم‌­هایی که تصمیم به آرایش و پیرایش همیشگی دارا هستند و نمی­‌خواهند در زمان روز سرگرم تمدید کردن رژلب خویش باشند از این طرز فایده می‌­مارک. تاتو لب یکی‌از متدهای آرایش و پیرایش دایم میباشد که‌این ایام بیش تر خانم­‌ها در ادامه آن می‌باشند.

اقدامات لازم قبلی از انجام تاتو لب

عدم به کار گیری از مواد کافئین‌دار مانند چای و قهوه تعدادی ساعت قبلی از تاتو

تصحیح موهای فیس چندین روز قبل از انجام فعالیت تاتو

غربت از اشعه فرابنفش

انجام ندادن لایه برداری و میکرودرم پوست

عدم تحریک پوست با کرم، پماد و داروهای متعدد

مصرف داروهای ضد ویروسی در رخ بروز آسیب

پیشگیری از بروز تبخال (مصرف قرص اسیکلوویر هر ۸ ساعت یکی)

مصرف قرص ضد آلرژی ستیریزین در رخ داشتن سوابق‌ی آلرژی

نگهداری‌های بعداز انجام تاتو لب

هجران از اشعه‌های شمسی و قرار نگرفتن در مقابل آفتاب

عدم استحمام، نرفتن به استخر و انجام ندادن بازی‌های آبی رنگ

خودداری از ویرایش، خارش و کندن پوست لب

به کار گیری از پماد ویتامین آ به بازه زمانی یک هفته بر روی لب‌ها (روزی ۳ توشه)

استعمال از پماد هیدروکورتیزون چشمی به بازه یک هفته بر روی لب‌ها (روزی یکبار)

بعد از انجام کار تاتو، لب‌ها ملتهب و متورم می­‌شوند و ممکن میباشد کبودی‌های حریم آن مشاهده شود که به‌تدریج از در بین خواهند رفت. بعد از انجام تاتو، ممکن میباشد رنگ تاتو از رنگ متبوع مسافت داشته باشد. بایستی به‌این نکته اعتنا داشت این رنگ حقیقی و واقعی نمی­‌باشد و بعد از ۲ هفته رنگ اصلی ثبت می‌شود.

 


برچسب: بهترین مارک رژلب،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۲۷:۱۱ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

تزریق ژل لب

بهترین مارک رژلب


تزریق ژل لب
چرا تزریق ژل لب
لب یکی‌از بخش های چهره میباشد که با ارتقا سن حجم لب تحلیل رفته ،طول لب کم شده و بر جستگی آن در رخ کاهش مییابد. تزریق ژل لب قادر است برای رفع این تغییرات و زیبایی رخ بسیار اثرگذار باشد. حجم لب، طول و برجستگی آن زیر تاثیر سن قرار خواهند گرفت. لب تحتانی به صورت طبیعی از لب فوقانی پهناور خیس و حجیم خیس میباشد و نصفه راست و چپ هر مورد از لب ها مشابه هم میباشند که حجم و تقارن در‌این دو نصفه بسیار مهم میباشد. در تزریق ژل کاری که انجام میگردد این میباشد که لبه لب پررنگ و حجم داده می‌شود و به این ترتیب میباشد که به زیبایی فیس از روش تزریق ژل لب افزوده میشود.

لب فوقانی از دو نصیب لب سپید و لب قرمز رنگ درست شده میباشد که به وسیله کناره لب از یکدیگر غیروابسته گردیده اند. با تشکیل چروک عمودی و موازی در نصیب سپید لب فوقانی ظواهر نامطلوبی تولید می گردد و در فیس به کارگیری از روژلب بصورت خطوط عمودی قرمز در لب بالا خودش را نشان می‌دهد. بطور معمول لب تحتانی حجیم خیس از لب فوقانی میباشد و مقداری جلوتر از آن قرار گرفته میباشد. می قدرت بیان کرد لب تحتانی حدودا دو برابر لب فوقانی میباشد. در حالیکه لب بالا و تحت نسبت به هم بعنوان خواهر در حیث گرفته میگردند نصفه راست و چپ هر مورد از لب ها بعنوان دو قلو نسبت به یکدیگر تصور میگردند و وجود تقارن درین دو نصفه بسیار مهم و اساسی هست. در تزریق ژل لب با حجم دادن و پررنگ کردن کناره لب جذابیت و زیبایی رخ اضافه میگردد.
روش تزریق ژل لب
شیوه تزریق ژل ،در مناسب‌خیس بودن و نادر خطرتر بودن آن بسیار مهم میباشد.
دکتر معالج می بایست اولا” آشنایی ظریف و کافی‌ از ساختمان پوست و اجزای چهره داشته باشد. ثانیا” به تکنیک این نحوه که مشتمل بر محل مطلوب، مقدار تزریق و قرار دادن این مواد در لایه های‌ مطلوب پوستی میباشد به طور کامل” آشنا باشد.
مقدار ژل تزریق گردیده و سطحی یا این که عمقی تزریق شدن آن، بستگی به دسته ماده مصرف شده و نتیجه ها آیتم دلخواه از طرفی و عمق و محل چین موردنظر از طرف دیگر دارااست.
ترکیبات هیالورونیک اسید به علت جذب آب زیاد در حوالی خویش و ارتقا حجم نتیجه ها از این دستور نیاز به حجم کمتری از ژل ،برای اصلاح چین‌ها و فرورفتگی‌ ها دارااست.
به‌این خواسته بعداز بی‌احساس کردن موضع و اطمینان دادن به مریض محل تزریق با محلول ضد میکروبی یا این که الکل پاک می‌گردد
بعد از آن توسط سرنگ منحصر و سوزن‌هایی دقیق با زاویه‌ای‌ صحیح معیار دقیقی‌ از دارو در یکی‌از‌ از لایه‌های پوستی و یا این که زیرپوستی به نواحی گوناگون در راز و رخ دربرگیرنده بدور دیده ها،سیرتکامل ها، چین های به دور دهن در خلال کناره فک ،در لب ها و به پیشانی تزریق می‌گردد.
در صورت تحت نواحی تزریق در لب نشان داده شده‌است


برچسب: بهترین مارک رژلب،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۵ اسفند ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۲۱:۴۸ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)