مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش .

مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش

داشتن یک لب شاداب

بهترین مارک رژ لب
گرچه گفته میگردد که هر چه رژ لبی ماندگاتر باشد سرب آن طولانی تر میباشد و سرب ماده مضری میباشد ولی به لحاظ می‌رسد در مضر بودن واحد سنجش سرب جانور در اسباب آرایشی که دارنده تاییدیه بهداشتی می باشند، بزرگ نمایی شده‌است.
در‌صورتی‌که شما از اشخاصی می باشید که مایل میباشید از رژلبهای با ماندگاری خوب به کار گیری فرمایید رژلب نوبا یکی مشهورترین رژ لبها در‌این خصوص میباشد که به ویژه برای استفاه در مجالس عروسی پیشنهاد می شود . رژلب منهتن نیز درین خصوص پرآوازه میباشد. همینطور می اقتدار از رژ لب ۲۴ ساعته اورآل نیز درین منطقه خاطر کرد.
البته در‌حالتی که از کسانی میباشید که به هر عامل ترجیح می دهید از برق لب یا این که رژلبهای عادی و ارزان استعمال فرمائید و در عین حالا از فوت‌و‌فن هایی فایده ببرید که دوام و ماندگاری آن‌ها ارتقا یابد با ما یاروهمدم باشید:
۱- به کار گیری از خط لب تحت عنوان آستر

اردمی

۴-داشتن یک لب شاداب
نکته دیگری که موجب دوام رژ لب می‌شود این میباشد که لب شما صاف و شاداب باشد و پوسته پوسته نباشد،بدین ترتیب برای خوشگل بودن در رسیدگی به لب خویش و نوشیدن مایعات کافی کوتاهی نکنید و همان طور که به حفظ از پوست فیس خویش اهمیت می دهید به نگهداری از لبان خویش و قابل انعطاف و لطیف بودن آن‌ها نیز دقت داشته باشید. به هر درحال حاضر درصورتی که میخواهید صحیح درحال حاضر از رژ لب به کارگیری نمائید می‌توانید سلولهای مرده روی پوست لب خویش را با یک مسواک قابل انعطاف یا این که اسفنج به آرامی از لب مستقل کنید.

۵- استعمال از یک فیکساتور (یا این که پودری که میتواند بیرنگ باشد) در انتهای فعالیت نیز بر دوام و ماندگاری رژ لب می‌افزاید.

ما برای تعیین یه رژ لب خوب و باکیفیت بهتون امداد میکنیم

 


برچسب: بهترین مارک رژ لب،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۶ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۲۱:۱۸ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

راهنمای بی نقص اشکال رژ لب و خصوصیت‌های هرمورد از آنها

بهترین مارک رژ لب
راهنمای بی نقص اشکال رژ لب و خصوصیت‌های هرمورد از آنها
هر کسی رنگ رژ لب دوست داستنی خویش را داراست که به وی می آید و جذابیت صورت‌اش را تعدادی برابر می‌نماید. البته جور رژ لب چیزی بالاتر از رنگ آن میباشد و گونه های رژ لب بر این شالوده به تعدادی گونه کلی تقسیم می گردند. هر کدام از این گونه های رژ لب متاع، بافت و فرم یگانه خویش را دارا هستند و به طرز مختلف و در شرایط‌های متفاوتی آیتم به کارگیری قرار می گیرند. در شرایطی‌که هنوز گونه های رژ لب را نمی‌شناسید نگران نباشید شما در‌این نوشته‌علمی منحصر از خبرنامه قرمز‌رنگ کاملا با گونه های رژ لب و خصوصیت‌های هریک از آن ها کاملا آشنا خواهید شد تا از این به بعد از آن با چشمانی گشوده رژ لب خویش را گزینش کرده و در آرایش و پیرایش لب از آن ها منفعت ببرید.

اردمی
گونه های رژ لب و خصوصیت‌های آنان
رژ لب از دید جامد و مایع بودن و بافتی که داراست و حالتی که روی لب ساخت می کند به یک‌سری گونه متعدد تقسیم می شود. کیفیت آرایش و پیرایش علاوه بر رنگ رژ لب تا حد متعددی به دسته رژ لبی که آیتم به کارگیری قرار داده‌اید بستگی داراست و برای هر سبک و نوع پیرایش دسته خاصی از رژ لب مطلوب‌خیس میباشد براین اساس آشنایی گونه های رژ لب و خصوصیت‌های هر کدام برای داشتن یک آرایش و پیرایش صحیح و رشته‌ای ضروری میباشد در غیر این فیس ممکن میباشد از رژ لب نامناسب و ناهماهنگ با وضعیت به کارگیری کرده و در گیر ایرادات آرایشی گردید. هر مورد از این گونه های رژ لب کیفیت و خصوصیت‌های خاصی داراست که طریق استعمال از آن را نیز مختلف نموده است. در‌پی این نوشته‌ی علمی شما با هفت مدل اصلی رژ برای پیرایش لب و خصوصیت‌ها و ساختار و نحوه به کارگیری از هر مورد آشنا خواهید شد، احتمالا شما با تنی چند از این اشکال رژ لب شناخت دارید ولی یک‌سری هم ممکن میباشد برای شما طراوت داشته باشد که درپی آنان را خواهید آشنایی.


رژ لب روشن
این گونه رژ لب همان گونه که از نامش پیدا میباشد پوشش جامعی ندارد و هر رنگی هم که داشته باشد صرفا سایه‌ای از آن روی لب باقی می ماند و رنگ طبیعی لب‌های شما از ذیل آن مشخص و معلوم خواهد بود. این دسته رژ لب کلاسیک‌ترین گونه رژ لب میباشد که از قبلی‌های بدور گزینه استعمال قرار می‌گرفته میباشد هرچند فرمول و ساختار آن مبتلا تغییرات متعددی شده‌است. رژ لب واضح شایسته ترین آیتم برای پیرایش روزانه میباشد زیرا با وجود این که فیس شمارا شاداب و پرطراوت می‌نماید البته وضعیت آرایش و پیرایش بدون نقص را در صورت تداعی نمی‌نماید. رژ لب واضح معمولا ساختاری مرطوب کننده داراست زیرا دربردارنده روغن‌هایی میباشد که از کم آب شدن لب دوری میکنند و قادر است جایگزین قابل قبولی برای بالم لب باشد. این فرمول واضح و مرطوب کننده یک خصوصیت دیگر هم داراست و آن ماندگاری پایین رژ لب میباشد و شما می بایست زود به زود آن را تجدید نمایید. رژ لب واضح هم برای آرایش و پیرایش روزانه و هم برای آرایش و پیرایش مجلسی مطلوب میباشد و به تناسب رنگ و بافتی که داراست حالتی درخشان و شاداب در لب‌ها به وجود میاورد.

 


رژ لب کرمی
مطالب پیشنهادی

فروش ویژه شربت کیندر مولتی ویتامین یورو ویتال 200 میلی‎لیتر به دوران محدود

 


برچسب: بهترین مارک رژ لب،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۵ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۳۱:۴۴ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

رژلب متناسب با رنگ پوست

بهترین مارک رژ لب
رژلب متناسب با رنگ پوست
تعیین رنگ و گونه رژلب بسیار بر کیفیت آرایشتان می‌تواند تاثیر گذار باشد از این رو بهتر میباشد که هنگام پیرایش صد رد صد نکاتی را در با تناسب رنگ رژلب و رنگ پوست رعایت فرمائید.

رژلب مرجانی
خانم هایی که به رژ رنگ مرجانی عشق دارا هستند دیدگاهشان نسبت به معاش مثبت میباشد. این خانم ها بسیار خوش فی مابین می‌باشند، شیدا خارج میباشند و قلبی برنا دارا هستند. آن ها مدام کارایی مینمایند از هر موقعیتی شایسته ترین را بدست بیاورند.


رژلب جگری
رنگ جگری نشان از اعتماد بنفس و هدفمند بودن میباشد. با این اکنون خانم هایی که بدین رنگ رغبت دارا‌هستند طولانی تر معدود سخن و ساکت می‌باشند. شاید زیاد مشتاق نباشند که راس اعتنا قرار بگیرند البته زمانی به آن ها اعتنا می گردد صحبت های متعددی برای بیان کردن دارا هستند.


رژلب درخشان
رنگ درخشان نشان می‌دهد هر کس آن را به کارگیری کرده کریم میباشد و اهل تظاهر وجود ندارد. خانم هایی که به چنین رژ لب هایی عشق و علاقه دارا هستند زیاد خویش را دور از شوخی نمی گیرند و شما هم نباید آن ها را دورازشوخی بگیرید زیرا در حالتی‌که جوک می‌کنند از روی آسانی میباشد.

رژلب رنگ پوست
این اشخاص شخصیت برون‌گرایی ندارند و می‌قدرت اذعان کرد که آنها از داعیه و تظاهر بسیار به دور می باشند. یعنی دوست ندارند با لب‌هایشان جلب اعتنا نمایند و ترجیح میدهند یک ظواهر معمولی و بی رنگ داشته باشند.

این اشخاص معمولا در او‌لین وعده دیدار و رای زنی‌های شغلی از این رنگ رژ استعمال مینمایند و به‌تدریج با سپری شد عصر سایه‌های رنگی دخترانه را به آرایش و پیرایش و رژلب خویش طولانی تر خواهند کرد. این خانم ها دارنده اعتماد به‌نفس و رضایت درونی بسیار بالایی میباشند البته در عین درحال حاضر بر طبیعی بودن رنگ لب‌هایشان نیز تاکید دارا‌هستند.

خانم هایی که از رژ لب های رنگ پوست به کارگیری می‌نمایند خجالتی می‌باشند، البته همین که با کسی شم راحتی نمایند بسیار گرم می باشند و به اشخاص اهمیت میدهند. همینطور این خانم ها در ظاهر خویش بسیار اهمیت می‌دهند. این دسته گزینش رنگ نشان میدهد آن ها می‌خواهند بدون شوخی گرفته شوند.


برچسب: بهترین مارک رژ لب،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۱۶:۵۲ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

از رژ لب تقلبی قادر است زخم دورازشوخی به لب های شما وارد نماید

بهترین مارک رژ لب
از رژ لب تقلبی قادر است زخم دورازشوخی به لب های شما وارد نماید

به کارگیری بیش تر از اندازه از اسباب پیرایش برای خانم ها گهگاه با دردسر همپا میباشد و ممکن میباشد اثر ها خسارت باری برجا بگدارد. امروز در پرشین او تصویری از یک دختر برنا را قرار دادیم که ببینیدرژ لب تقلبی چه بلای وحشتناکی بر رمز لب های وی آورده میباشد. با ما یاور باشید

زن برنا برای خوش فرم شدن لبهایش از نوعی رژ حجم دهنده به کار گیری کرده بود غافل از اینکه رژلب تقلبی بلای دردناکی برسر وی خواهد آورد.

اسباب و اثاث آرایشی و حفظ از زیبایی پوست بخشی از اثاثیه پر استفاده خانم هاست به همین ادله می بایست از اشکال مرغوب آن گزینش و استعمال شود تا مبادا عوارضحاصله مخارج سنگینی به توشه آورد.

یکی یوزرها رخ بوک تصویری کلوز آپ از لبهای متورم گردیده دلخراششمنتشر کرد و ادله آن را توضیح بخشید.عارضه ها رژ لب تقلبی

خانم جوانی که لبهایش به چنین حالت دردناکی مبتلا گردیده بود برهان را به کار گیری از رژلب حجم دهنده نامرغوب و تقلبی تیتر کرد البته یوزرها شبکه های عمومی با دیدن این عکس معتقد بودند که‌این موقعیت سود ی تاتوی لب میباشد خیر رژلب تقلبی البته در واقعیت علت به عبارتی استعمال از رژلب تقلبی نامرغوب بوده میباشد .

این تصویر زنگ خطری میباشد برای تمام خانم هایی که بی ملاحظه به کیفیت یک متاع آرایشی و زیبایی و صرفا به جهت ارزان ارزش بودنش آن را خریداری می نمایند و تندرست پوست و رخ خویش را در معرض خطر قرار می‌دهند.

اثاثیه آرایشی مدام اهمیت متعددی برای خانم ها دارا هستند و طرز خرید و استعمال از آن‌ها نیز مهم میباشد. رژ لب یکی اسباب و اثاث پیرایش رایج دنیاست که نسبتاً تمام خانم ها از آن استعمال می‌کنند البته مساله ای که کمتر آیتم دقت آن‌ها قرار میگیرد، این میباشد که دیده ها و لب ها مهم‌ترین و حساس ترین اعضای فیس می باشند که بیشترین تولیدهای تولیدها آرایشی هم مرتبط با این دو حوزه‌ میباشد.

به همین عارضه ها می بایست در گزینش ابزار آرایشی بسیار اعتنا کنیم، به همین خیال در‌این نوشته‌علمی کارایی می کنیم تا به شما نشان دهیم چه‌طور رژ اصلی و تقلبی را از هم تشخیص اعطا کرد.

بوی رژ لب

او‌لین طریق تشخیص رژ لب تقلبی عطر کردن آن میباشد. رژ لب های تقلبی معمولا بوی بدی که ناشی از بوی سرب یا این که قطران زغال سنگ میباشد میدهند.

کم آب بودن رژ لب

دو‌مین روش تشخیص رژ لب تقلبی از اصل کم آب بودن آن میباشد به طوری که شما بعداز مصرف رژ تا یکسری دقیقه پس از مصرف روی لب موقعیت ماسیده و سوراخ رخنه‌ ساخت میشود. ولی رژ اصل این موقعیت را ندارد و زیرا در رژ لب های اصل و مرغوب از روغن های گیاهی به کار گیری میگردند تا یک‌سری ساعت وضعیت برق و طراوت خویش را نگهداری میکنند.

سربی بودن رژ لب

برای آزمایش سربی بودن رژ لب شما میتوانید یک لایه نازک از رژ را روی یک تکه از طلا جواهرات بکشید و چنانچه رد رژ لب روی طلا و جواهرات سیاه شود، نشان دهنده وجود سرب در رژ و تقلبی بودن آن میباشد.


برچسب: بهترین مارک رژ لب،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۲۹:۰۴ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

رژ لب های تیره خودبا اعتماد‌به‌نفس

بهترین مارک رژ لب
درین نوشته‌ی علمی از زیبامون دات کام میخواهیم به شما یادگرفتن بدهیم چه طور از رژ لب های تیره خودبا اعتماد‌به‌نفس به کارگیری نمائید.
احتمالا شما هم از کسانی میباشید که می‌پندارید رژلب هایی که بیش تر از حد تیره می‌باشند و یا این که به کار گیری از رژلب هایی که بیشتراز حد به دیده میایند منجر می‌گردد که شما فیس ناخوشایندی از خودتان به اکران بگذارید.

ولی همگی خانمها قطعاً یکی‌از دو توشه به اینکه چقدر دلشان میخواهد رژ لب تیره بزنند و با آن خوشگل به لحاظ برسند اندیشه کرده اند. معمولاً به کار گیری از رژلب های تیره و رژلب هایی که بیشتراز حد قرمز‌رنگ می باشند منجر می گردند که پیرایش شخص غلیظ به لحاظ رسد و این چیزی وجود ندارد که تمامی بخواهند. در‌این نوشته‌ی علمی از زیبامون دات کام به شما خود باوری این را که هر رژلبی را با وقار به کارگیری نمائید خوا‌هیم بخشید.

سفارش شماره یک : بقیه اثرات رنگ قرمز رنگ را از روی پوستتان منزه فرمایید


به کار گیری از رنگ قرمز‌رنگ و رنگ های تیره برای رژ لب احتیاط و اما هنرمندی بالایی میخواهد. در صورتیکه نتوانید مخلوط رنگ خیر و خوبی روی صورتتان ساخت فرمایید یک رژ لب تیره یا این که قرمز‌رنگ قرار وجود ندارد رخ خوشایندی برایتان بسازد. یکی‌از مواقعی که هنگام به کارگیری از رژ لبهای تیره و قرمز‌رنگ می بایست به شدت به آن اعتنا فرمائید این میباشد که نباید در بقیه نواحی صورتتان و ارایشتان اثری از رنگ قرمز‌رنگ باشد. یک رژ لب قرمز‌رنگ یا این که تیره ناخواسته سبب می‌گردد که رنگ قرمز‌رنگ مستعمل در بقیه نقاط آرایش و پیرایش‌تان هم اضافه به دیده بیاید. در سود چه در آرایش و پیرایش تان و چه قرمزی طبیعی پوستتان، بایستی کارایی فرمایید آن را بپوشانید. برای اینکه رژ لب تیره و قرمز رنگ خوب به لحاظ بیاید پوست شما می بایست پر‌نور و یکپارچه باشد و هیچ اثری از قرمزی روی آن چشم نشود.

پیشنهاد دوم : طیف رنگی را مطلوب با رنگ پوستتان گزینش نمایید


هنگامی که صحبت از زدن رژلب و رنگ های تیره می‌گردد یکی‌از موردها مهمی که بایستی بدانید این میباشد که طیف های رنگی وسیعی در این باره وجود دارا‌هستند. ساختار رژ لب شما میتواند بر مبنا صورتی قهوه ای و آبی‌رنگ و قرمز رنگ باشد و برای اینکه بفهمید کدام آن‌ها به پوستتان طولانی تر می آید می بایست اعتنا متعددی به خرج بدهید. شاید تعجب آور به لحاظ رسد ولی گزینش رنگ رژ لب بستگی به اینکه چشمانتان چه رنگی میباشد هم داراست.

در شرایطی که دارنده چشمان روشنی هستین رژ لبی که مبنا رنگ صورتی دارااست به شدت به شما خواهد آمد. این طیف رنگی سبب ساز می‌شود چشمانتان بیش تر به دیده بیایند و زیباتر شوند.همینطور رنگ صورتی سبب میشود که معصومیت خاصی به صورت تان بیش تر شود و این برای کسانی که چشمهای پر‌نور دارا‌هستند ضروری میباشد.

 

در حالتی که چشمان تیره ای دارید رژ لب هایی که ته مایه قهوه‌ای دارا‌هستند سبب ساز میشود که دیده هایتان خوشگل خیس به حیث رسد و مخلوط رخ بهتری پیدا فرمائید در سود موقعی که قصد خرید رژلب دارید بدین نکته قطعا دقت نمایید.

 

در سمت و سوی دیگر رژ لب هایی که ته مایه آبی رنگ و بنفش دارا هستند برای خانم هایی که چشمهای پر‌نور و تیره دارا‌هستند هر دو مطلوب میباشند. چنانچه هم رنگ جیگری و تیره خیس را دوست دارید، این رنگ به درد اشخاصی می‌خورد که موهای تیره دارا هستند و همینطور چشمانشان نیز تیره میباشد چون که‌این رنگ رژلب منجر می‌گردد که صورتشان هارمونی زیبایی پیدا نماید.

 

برای اینکه ته مایه رنگ یک رژلب را پیدا فرمایید وقتی که می‌خواهید آن را موقع خرید آزمایش نمائید با یاری یک برگ دستمال کاغذی می توانید عمل خویش را خط مش بیندازید. رژ لب را روی آن بکشید و در این‌حالت می توانید ته مایه رنگ یک رژ لب را به دست بیاورید.

سفارش سوم: مدام رنگی که میخوای بخرید را آزمون فرمائید


حتی در صورتیکه هنگام خرید رژلب انتخابی تان را روی یک دستمال کاغذی کشیده اید و از ته رنگش مطمئن گردیده اید و مطمئن میباشید که‌این رنگ را می‌خواهید گشوده هم آن را آزمون فرمائید. مسلماً با خودتان یک پد پنبه ای همدم داشته باشید.رمز رژلب را با آن منزه نمائید و آن گاه آن را روی لب‌هایتان آزمون نمایید. در حالتی که احساس می‌کنید رژ لب سبب میشود که خسته به لحاظ برسید و یا این که به طور تان نمی اید حتی در شرایطی‌که رنگ آن را دوست دارید، آن را نخرید رژ لبی گزینش فرمائید که به صورت تان شادابی و نشاط می‌دهد و میتوانید از آن در اکثر مواقع به کارگیری نمایید.

سفارش چهارم: با یک برس اختصاصی رژ لب بزنید
شایسته ترین نحوه برای اینکه یک رژ لب تیره را به لبهایتان بزنید استعمال از یک برس منحصر به فرد میباشد. رژلب های تیره میتوانند روی لب‌هایتان پخش گردیده و جلوه شلخته ای به لبهایتان بدهند. در صورتی می خواهید رژ لب های تیره را بهتر به لبهایتان بزنید صد رد صد از یک براش کوچک که منحصر به فرد این فعالیت درنظرگرفته شده به کارگیری فرمائید. شما با یاری برس می توانید رژ لب را در تمامی نواحی لبتان به خیر و خوبی پخش فرمایید و منجر گردید که کناره کنار لب هایتان نیز منزه به حیث رسد. در‌این‌صورت‌ رژ لب تیره بهتر از حالتی که ان را مستقیماً روی لب‌هایتان اعمال می‌کنید روی پوست لب تان می نشیند.

پیشنهاد پنجم : بدون شکً از خط لب استعمال نمائید
زمانی که رژلب تیره را با برس منحصربه‌فرد روی لب های تان پخش کردید بهتر میباشد که از یک خط لب برای صورت دادن بدور لب های تان نیز استعمال فرمایید. دقت داشته باشید که لبهای تیره معمولاً اضافه از لب های پر‌نور نیاز به خط لب دارا هستند. یک خط لب مطلوب تنظیم فرمائید و پس از اینکه رژ لب را روی لب هایتان پخش کردید. با اعتنا و نازکی بدور لب هایتان را نیز تروتمیز نمایید تا تاثیر بهتری بگیرید. یک خط لب خوب کشیده گردیده حد و مرز لب های شمارا معین می‌نماید و جلوه زیباتری به آنان می دهد.

سفارش ششم : بیخیال برق لب گردید


به کار گیری از برق لب در بقیه مواقع هیچ مشکلی ندارد و اکثراً سبب ساز می‌گردد که لبهای شما براق خیس و زیباتر به حیث برسند. ولی این مورد برای رنگ های تیره زیاد دیدنی وجود ندارد. رنگ های تیره نیازی به معرفی ندارد و به اندازه کافی خودشان اعتنا جذب میکنند. ولی در صورتیکه انقدر دل تان میخواهد که لب هایتان درخشان شود بهتر میباشد از رنگ‌های پر‌نور خیس به کار گیری نمایید. رنگ های تیره به موقعیت معمولی ممکن میباشد روی لب ها شلخته به لحاظ برسند و افزودن برق لب به آنان این ایراد را اضافه می کند و به شلختگی آنان دامن میزند. در‌حالتی که به دلایلی به شدت نیاز دارید که به لب های خویش برق لب بزنید در‌حالتی که رژ لب تیره داری صرفا در میانه لب ها از برق لب به کارگیری فرمایید و آن را به گوشه‌ها نبرید

پیشنهاد هفتم : رژ لب های تیره را با خودبا‌وری استعمال نمائید


اهمیت ندارد ته مایه رنگی که به کارگیری نموده اید چه رنگی میباشد هیچ چیزی فارغ از خود‌با‌وری خوب به لحاظ نمی‌رسد. در صورتی‌که دوست دارید که رژ لب تیره رنگ بزنید هنگامی که آن را روی لب‌هایتان قرار داده اید به خودتان اطمینان دهید که خوشگل گردیده اید. درباره با آن احساس ناامنی نداشته باشید. خودباوری منجر می‌گردد که‌این هاله جذابیت روی سایر نیز تاثیر بگذارد و با آن‌ها این اعتقاد و باور را بدهد که شما قشنگ گردیده اید پس موقعی که رژ لب تیره زده ای نگران نباشید و تنها از آن لذت ببرید.

پیشنهاد هشتم : رنگ اصلی رژ لب را از آن خارج بکشید


در شرایطی‌که می‌خواهید با رژ لب تیره بتوانید نظر ها را به خویش جلب نمایید و قشنگ به لحاظ برسید، یک کدام از مواقعی که حقیقتا لازم میباشد حین آراستن آن را رعایت نمائید این میباشد که بتوانید رنگ حقیقی رژ لب را روی لبهای تان پیاده نمایید. برای اینکار صرفا لازم میباشد شما یک طریق معمولی را به فعالیت ببرید تا به چیزی که می خواهید برسید. بدون واسطه اعمال کردن رژ لب روی لب های تان ممکن میباشد سبب ساز شود که رنگ اصلی رژلب به خیال و خاطر مخلوط شدن با رنگ لبهایتان تغییر‌و تحول نماید. ولی با امداد یک حقه معمولی می توانید از این مورد پرهیز نمایید. گذشته از اینکه رژ لب را روی لب‌هایتان اعمال نمایید با پاره ای کرم پودر لبهایتان مات نمایید. رنگ کرم پودر سبب می گردد که رژ لب رنگ اصلی خودش را روی لب هایتان ارائه دهد و زیباتر جلوه نماید و طبیعی خیس نیز به لحاظ رسد.

پیشنهاد نهم : از رنگ هایی که سبب میگردد دندان هایتان زرد رنگ به حیث رسد فراری باشید


رژ لب های تیره معمولاً دردسرها و قلق های بیشتری نسبت به رژلب های پر‌نور دارا هستند .شما زمانی که میخواهید یک رژ لب تیره را به لبهای خویش بزنید می بایست به نکات فراوانی دقت فرمائید. می بایست مراقب باشید که رژ لب را چه طور و با چه روشی روی لب‌هایتان میزنید و یا این که اینکه رژلب با رنگ پوست و دیده و موهایتان مطابقت دارااست یا این که خیر؟ حتی اعتنا به اینکه رژلب به خرقه هایتان نیز می‌آید یا این که خیر هم ضروری میباشد.

ولی یکی‌از دیگر از مواقعی که شاید خیلی‌ها به آن اعتنا نکنند و حتی متوجه آن نشوند این میباشد که رژ لبی که میزنید چه تاثیری روی دندان هایتان می‌گذارد و سبب ساز میگردد آن‌ها چه‌گونه به لحاظ برسند. برای داشتن یک لبخند خوشگل شما در کنار لب هایی جالب نیاز میباشد که دندان هایی خوشگل نیز داشته باشید. هر چه که رژ لبتان بیش تر به سمت رنگ بنفش و آبی رنگ برود منجر میگردد که دندان هایتان کمتر زردرنگ به حیث برسند. در شرایطی‌که میخواهید دندان های سلامت تری را به اکران بگذارید از رژلب های به کار گیری فرمایید که ته مایه رنگ آن‌ها آبی‌رنگ میباشد.

صحبت آخرین


استعمال و جلوه بخشیدن به رژ لب های تیره تا حدی مشقت بار میباشد و میتواند سبب ساز شود که خیلی از خانم ها تصمیم بگیرند که از این رژلب ها استعمال نکنند و سراغ گزینش‌های سهل و آسان‌تری بروند. ولی فراموش نکنید که هر رنج ای می تواند یک فیض بهتر را در پی داشته باشد. برای متعدد به لحاظ وصال شما می بایست مقداری همت نمائید و و دست از تنبلی بردارید در مرحله نخستین همت فرمایید رژ لبی را پیدا نمائید که ریلکس پخش می‌شود و رنگش روی پوستتان اثبات میماند.

هنگام استعمال از رژ لب های تیره می بایست بیش تر از حد به روشی که آن‌ها روی لب‌هایتان پخش می‌کنید اعتنا فرمایید و کارایی فرمائید تروتمیز این فعالیت را انجام دهید. در‌صورتی‌که شتاب دارید بهتر میباشد سراغ یک پروژه آسوده خیس بروید. لب هایتان را خوب مهیا نمایید و رژ لب را آراسته روی آنان پخش فرمایید. فراموش نکنید که خط لب قادر است امداد متعددی درین مواقع به شما بکند. همینطور همت نمایید به نکاتی که در نوشته ی علمی به آنان اشاره شد موی به گیسو فعالیت فرمائید تا به سود دلخواهتان نزدیکتر گردید.

به کارگیری از رژ لب های تیره در صورتی‌که قلق آن‌ها دستتان بیاید آنقدرها هم مشقت بار وجود ندارد. هنگامی که یک رژ لب تیره را تحت عنوان رژلبی که می‌خواهید استعمال فرمایید تعیین می کنید لبهایتان تبدیل به راءس چهره شما می شود و نقطه ای میباشد که اعتنا ها را به خویش جلب می‌نماید. در سود شما می بایست تلاش فرمائید که باقی نقاط صورتتان نیز با لب هایتان در هارمونی باشد. در غیر این چهره ممکن میباشد سود دلخواه را نگیرید امید است در‌این نوشته‌ی علمی توانسته باشیم به شما در این مورد امداد های لازم را رسانده باشیم و در دفعات بعدی که قصد استعمال از رژ لب تیره را دارید بتوانید با خود‌با‌وری و دانایی بیشتری آن را به عمل بگیرید.


برچسب: بهترین مارک رژ لب،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۰۸:۴۸:۴۴ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

رژ لب لچیک

بهترین مارک رژ لب

نقاشی کردن ابروها و موهای راز امروزه بین بانوان اشاعه بسیار متعددی داشته میباشد خانم هایی که عشق به رنگ های خنده رو و متنوع دارا هستند میتوانند مسی ، شرابی و قرمز رنگ را در مخلوط رنگ موهایشان به کارگیری کنند . ولی اشخاصی که ظاهری بی آلایش و مرتب را ترجیح میدهند رنگهایی با تناژ قهوه ای را اضافه می‌پسندند . هنگام نقاشی کردن ابروها نیز رنگ قهوه ای طرف داران بیشتری داشته و اکثر بانوان این رنگ را ترجیح می دهند . ولی رنگ قهوه ای نیز در یکسری تناژ گوناگون موجود هست . بعضا از اشخاص دوست دارا‌هستند رنگ ابرو هایشان پر‌نور گردیده و برخی دیگر نیز یک قهوه ای سوخته را ترجیح می دهند . اگرچه رنگ کرم پود ما یا این که رنگ ابرو ها و پیرایش سیرتکامل ها متغیر می باشند ولی در‌این دربین دو مال آرایشی وجود دارا‌هستند که تنوع رنگی آنها بسیار گسترده و زیاد میباشد . لاک ها و رژلب ها خرید شایسته ترین لاک ناخن میتواند برایتان حاصل بسیار مثبتی را به یار داشته باشد جذابیت ظاهری یک خانم در گرو آرایش و پیرایش فیس و دستان وی خلاصه میشود . در حالتی که بخواهید قشنگ تروتمیز به لحاظ برسید می‌توانید از لاک ناخنی استعمال نمائید که رنگ قابل قبولی برای تان به یار و همدم داشته باشد . افزون بر آن برای آن که صورت تان قشنگ و جالب باشد می‌توانید شایسته ترین رژ لب _ رژ لب لچیک و شایسته ترین قلم لب _ خودکار لب لچیک با رنگی منحصربه‌فرد را تعیین کنید . رنگ رژ لب شما مسلماً تاثیرات بسیار متعددی در رخ تان خواهد داشت ، همواره همت نمائید برگزیدگان را تعیین فرمائید .


رژ لب لچیک

خانم هایی که پوست صورتشان پر‌نور میباشد میدانند که استعمال از رژ لب های تیره نمی تواند زیبایی بسیار متعددی را در صورت شان ساخت نماید . البته اشخاصی که پوست های تیره تری دارا هستند میتوانند از رنگ های تند خیس و برجسته خیس فایده بگیرند ‌. ولی رنگ جامه و فصلی که در آن قرار دارید نیز اهمیت بخش اعظمی دارااست ولی در‌صورتی‌که راستش را بخواهید تعقیب کردن مد در هر وقتی نمی تواند برایتان حاصل مثبتی را به همپا داشته باشد . همواره تلاش نمایید ظاهری را برای خویش تولید فرمائید که برایتان مطلوب‌خیس میباشد بدون موردها و حالت وقتی می بایست برایتان زیبایی گزینه اهمیت قرار داشته باشد تا بعد از سپری شد عصر و تغییر‌و تحول وضعیت هنگامی ، نگاه کردن به عکس های قبلی برایتان شادی بخش باشد .

همانگونه که گفتیم گزینش رنگ مطلوب اهمیت ویژه‌ای داراست البته درین در میان بایستی بتوانید شایسته ترین رژلب _ رژ لب لچیک و شایسته ترین قلم لب را تنظیم نمائید کیفیت به هیچ وجه معدود اهمیت خیس از گزینش یک رنگ مطلوب نیست . پس می بایست بتوانید به تعیین محصولی بپردازید که سالم لب هایتان را تضمین نموده و از تولید هرگونه آسیبی شما‌را به دور نگاه دارااست . زیبایی لب ها در گرو داشتن سطحی صاف و خوشگل تماما قابلیت‌پذیر خواهد بود البته در غیر این چهره در‌حالتی که سطح لب هایتان قشنگ و یک پارچه نباشد آراستن نیز نمی‌تواند کمکی به شما کرده و رخ تان را قشنگ جلوه دهد .


برچسب: بهترین مارک رژ لب،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۱۳:۴۸ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

به کار گیری از رژ لب بعداز لیپ استیک

به کار گیری از رژ لب بعداز لیپ استیک

بهترین مارک رژ لب

برخلاف عقیده اکثری از خانم ها، نباید فورا بعداز لیپ استیک، رژ لب زد. در واقع با این فعالیت شما لیپ استیک و رژ لب تان را با هم ادغام نموده اید که خوب از آب در نمی آید. شما بایستی لیپ استیک را در اولی مرحله از آرایش و پیرایش به لبان تان بزنید و بعد در مرحله پایان، یعنی بعداز اتمام پیرایش کل فیس تان، رژ لب را به آن بیافزایید. با این راه لیپ استیک به نیکی روی لب هایتان کم آب و رطوبت آن نیز جذب گردیده و دیگر با رژ لب تان مخلوط نخواهد شد.

طرز درست رژلب زدن را حافظه بگیرید
ثبت نکردن رژ لب در مرحله پایانی

بعداز آن که تمام پروسه رژ لب زدن را به صحت دنبال نموده اید، هم اکنون نوبت ثبت رژ لب تان میباشد. برای این فعالیت در مرحله پایان می بایست دستمالی بگیرید و آن را به آرامی روی لب هایتان بفشارید. با این عمل خیر صرفا رژ لب در بازه دوره بیشتری روی لب هاتان باقی خواهد ماند بلکه دیگر نگران رژی شدن دندان هایتان نیز نخواهید بود.

تعیین نادرست رنگ رژ لب

رژ لبی که می زنید به مقدار متعددی به بدن رنگ پوست رخ و کرم پودرتان بستگی دارااست. در‌صورتی‌که رنگ رژ لب تان را صحیح گزینش نکنید، صورت شما خیر صرفا زیباتر نشده بلکه بی روح و تصنعی نیز به حیث میاید. طبق لحاظ کارشناسان، برای پوست های زرد رنگ، دنبال رنگ های گرم خیس و برای پوست های صورتی، در ادامه رژهایی با ته رنگ آبی‌رنگ و بنفش باشید. آنهایی که پوست گندمی دارا هستند نیز می‌توانند هر رنگ رژی بزنند.

مطلوب نبودن رنگ رژ با شرایط های مختلف

یک کدام از خیر و خوبی های رژ لب تنوع رنگی بسیار بالای آن میباشد، ولی آیا میتوان هر رنگی که دوست داریم را برای وضعیت های گوناگون به لبان مان بزنیم. نه! هر رنگ حالت خاصی را می طلبد. برای مثال رژ لب قرمز رنگ برای اطراف های کاری گزینش قابل قبولی وجود ندارد. براین اساس قبلی از این که رژ را به لبان تان بزنید، به موقعیتی که میخواهید در آن قرار گیرید، خوب تصور کنید.


برچسب: بهترین مارک رژ لب،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۸ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۳۵:۴۱ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

رژ لب مات

بهترین مارک رژ لب
بهار فصل شکوفایی گل‌ها و اکران رنگ‌های زیبای طبیعت میباشد و این رنگ‌های قشنگ میتوانند در جامه‌ها و پیرایش صورت شما نیز نمود پیدا کرده و با آن هماهنگ شوند.

یکی گزینش‌های طاقت فرسا خانم‌ها در آرایش و پیرایش گزینش رنگ رژ لب برای پیرایش میباشد ولی کارشناسان پیشنهاد مینمایند برای راحتی گزینش سراغ رنگ‌هایی بروید که با فصل هماهنگ می‌باشند. یعنی به صورت نمونه در بهار از رنگ‌هایی به کارگیری نمائید که با حالا و هوای این فصل هماهنگی داشته باشند

 

بهار چه چیزی را در ذهنیت شما تداعی میکند؟ شکوفه‌های خوشرنگ؟ میوه‌های خوشمزه؟ گل‌های قشنگ؟ تمامی این رنگ‌ها و زیبایی‌ها را می‌قدرت در یک‌سری رنگ ملایم و دلپذیر مثل صورتی، بنفش، نارنجی رنگ و قرمز رنگ خلاصه کرد و در پیرایش لب به عمل پیروزی.

اما ممکن میباشد هر رنگی به هر کسی نیاید و بعضا از رنگ‌ها برای رنگ پوست خاصی مطلوب‌خیس باشند. ولی فرقی نمی‌نماید رنگ پوست شما تیره یا این که پر‌نور یا این که میانگین باشد، در هر رخ دربین رنگ‌های بهاری می‌اقتدار شایسته ترین رنگ رژ لب برای آرایش و پیرایش شما پیدا کرد. ولی یک اصل مهم را مد حیث داشته باشید، مدام تلاش نمایید رنگ دوست داستنی خویش را به رنگی که با پوستتان هماهنگی دارااست ترجیح دهید، در شرایطی‌که رنگ دوستداشتنی خویش را گزینش نمائید شم بهتری نسبت در ظاهر خویش خواهید داشت و خود‌با‌وری شما بیش تر خواهد شد.

 

‎قرمز‌رنگ آلبالویی

‎این رژ لب خوش رنگ و کلاسیک می‌‌‌تواند با اقتدار پر‌نور کنندگی آنی فیس، یک ظواهر جالب و در عین اکنون طبیعی کلاسیک به شما اعطا کند.


رژ لب مات

‎برای اعمال این رژ شیک و قشنگ، بهتر میباشد در آغاز لب‌‌‌های خویش را لایه‌برداری و از پیشین مرطوب نمائید. همینطور، مطمئن گردید که‌این سایه رنگی، برجسته‌‌‌خیس از پوست طبیعیتان میباشد.

 


‎به کار گیری از رژلب‌های دو رنگ

‎برخورداری از یک رنگ لب جالب و ملایم با به کارگیری از این رژ لب دو در یک، سهل وآسان‌‌‌خیس خواهد شد. شما می‌‌‌توانید از هر رنگ تک یا این که آمبره به کار گیری نمایید.


ارغوانی پر‌نور

‎این رژ لب مختص بسیار زیباتر از رنگ صورتی بوده و پوشش نیکی بر روی لب شما ساخت خواهد نمود.

 

‎کرم درخشان

‎این رنگ، به اندازه‌‌‌ای دقیق میباشد که می‌‌‌تواند مانند یک رنگ کرم بی آلایش چشم شود. و صرفا تا حدی درخشش داراست که تحت عنوان یک درخشان کننده لب عادی شناخته نشود.

 


‎رژ لب سوای رنگ

‎ظاهری با پیرایش بی رنگ و طبیعی، هنوز هم مد روز به اکانت می‌‌‌آید. این رژ لب سوای رنگ، لبتان رابه نیکی آبرسانی کرده و رنگ طبیعی آن راتنها اندکی برجسته خواهد کرد.


مرجانی خالص

‎درصورتی که چه این رنگ به شدت متعدد و پاره ای غیرعادی میباشد، ولی دراین صورت، از درخشش بی نظیری برخوردار است. یک لایه از این رژ قشنگ وخاص، می‌‌‌تواند درخشش هلویی رنگ دهد.


برچسب: بهترین مارک رژ لب،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۷ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۴۲:۴۴ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

یکسری نکته حائض اهمیت در تولید رژ لب خانگی

بهترین مارک رژ لب

یکسری نکته حائض اهمیت در تولید رژ لب خانگی
روغن نارگیل،کره کاکائو و موم، اساس این رژلب را تشکیل می دهند که با تغییر‌و تحول اندازه های آنان، می‌توانید جور رژ لب را تغییر تحول دهید. به عنوان مثال در صورتی روغن نارگیل را بیش تر فرمائید، رژلب درخشان تری به دست خواهید آورد و در شرایطی که موم را اضافه نمائید،رژ لب تان ماندگاری و سفتی بیشتری خواهد داشت، البته بافت آن طولانی تر به بالم لب شباهت خواهد داشت.
می‌توانید مقداری روغن نعناع یا این که اسطوخودوس هم به مواد اول بیش تر نمایید تا رژلب بو خیر و خوبی بگیرد و همینطور نرمی و لطافت بیشتری به لب ها بدهد.

اردمی
پودر چغندر در ساخت رنگ خیلی مهم میباشد، هرچه این پودر تیره خیس باشد؛ رنگ آن کارکشته خیس و قرمزتر و هر چه پر‌نور باشد، رژلب به رنگ صورتی گرایش داراست. می‌توانید از آب چغندر هم به کارگیری فرمائید، البته رنگ رژ لب پر‌نور خیس خواهد شد. به‌این فیس که چغندر را در میکسر بریزید و یا این که آن را با هاون له فرمایید آن‌گاه عصاره و آب بیرون گردیده از آن را بگیرید و یه خرده در ماکرویو حرارت دهید تا از خامی درآید. یا این که اینکه آن را به عبارتی نخستین با موم و مواد دیگر ادغام نمائید تا حرارت ببیند.
در حالتی‌که نیاز دارید که رژ لب تان خواص معالجه هم داشته باشد، به جای کره کاکائو، مقداری روغن ویتامین E یا این که گلیسیرین به مواد بیش تر فرمائید. در چهره به کار گیری از روغن ویتامین E، بایستی رژلب را در اندازه معدود تنظیم نمائید و آن را به بازه زمانی طولانی مراقبت نکنید.
حرف آخری
اسباب آرایش و پیرایش و مخصوصا رژ لب طبیعی ، یک مزیت ویژه دارا‌هستند و آن اینکه با خیال و خاطر ریلکس می توانید از آن استعمال نمائید و مشکلی برای سلامتیتان تولید نمی‌نماید، مخصوصا برای خانم‌هایی که حامله میباشند و نباید زیاد از اسباب آرایش و پیرایش استعمال نمایند، رژ لب طبیعی یک ترفند عالی و سوای خسارت میباشد. همینطور این رژ لب طبیعی برای دختر کودک‌هایی که به اسباب آرایش و پیرایش عشق و علاقه دارا هستند نیز خیلی عالی میباشد.


برچسب: بهترین مارک رژ لب،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۶ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۴۰:۴۹ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

معرفی شایسته ترین های مارک رژلب در جهان:

بهترین مارک رژ لب


رژ لب یکی‌از مهم ترین و پرکاربردترین اجزاء آرایشی میباشد که نسبتاً همگی خانم ها در پیرایش روزمره خویش از آن به کار گیری می‌کنند. به همین جهت خرید رژلب و گزینش شایسته ترین برند رژ لب اهمیت متعددی پیدا مینماید. با دقت به مصرف بالای رژ لب در سرزمین ما، آیا خانم ها و دختران برنا برگزیدگان برندهای رژلب را می‌شناسند؟ در اینجا 10 تا از شایسته ترین برند های پرطرفدار و کیفیت خوب را معرفی میکنیم.

معرفی شایسته ترین های مارک رژلب در جهان:
هنگامی حرف از پیرایش و اسباب آرایشی میگردد، خانم ها می بایست بسیار هوشیار فعالیت نمایند و در گزینش مواد آرایشی توجه کرده و حق تقدم را حفظ از پوست خویش قرار دهند. در ادغام اکثری از مواد آرایشی، برای ارتقاء ماندگاری این تولید ها، از گونه ای از مواد شیمیایی به کار گیری می گردد که میتواند برای پوست فیس و تن بسیار مضر باشد به علاوه این مواد به جهت تماس بدون واسطه با پوست میتوانند جذب تن گردیده و سبب ساز ساخت مسمومیت و اشکال آلرژی ها در کاربر شوند. به همین استدلال لازم میباشد که از برندها و برند های آرایشی استعمال فرمایید که به شما اطمینان می‌دهند از مواد اول شیمیایی در ادغام محصولاتشان به عمل نبرده اند.

اردمی

درصورتی که به سالم لب های خویش اهمیت می دهید برای خرید یک رژ لب، خوب هزینه نمائید و بدنبال رژ لب سوای سرب و کیفیت عالی باشید. داشتن دو رنگ رژلب از برند های دارای اعتبار بهتر از آن میباشد که آبادی ها رژ لب رنگارنگ ارزان ارزش داشته باشید.

پیش از خرید رژ لب می بایست به‌این نکته اعتنا نمائید که لب های شما یکی‌از جلوه گر ترین اجزا صورتتان به شمار میروند پس با گزینش یک رژلب مطلوب و خوش رنگ جلوه گری آنان را همیشگی فرمائید. در صورتیکه می‌خواهید مطمئن گردید که ماندگاری و جلوه رژلب بر روی لب های شما خوب میباشد یا این که خیر میتوانید از تستر آن مارک آزمون کرده و در نور و روشنایی طبیعی آن را آزمون نمایید. آزمایش رژلب پایین فروغ و روشنایی تصنعی دکان می‌تواند شمارا گم راه نماید پس بهتر میباشد به یاری یک آینه در تحت فروغ آفتاب آن را بسنجید.

در پی متن قصد داریم برگزیدگان برندهای رژلب و عوارض محبوبیت آن فی مابین خانم ها را برای شما دوستان عزیز بیان کنیم. در ذیل لیستی از روستا برند لبریز فروش و دوستداشتنی رژلب به تعیین بانوان سراسر دنیا آورده گردیده که امداد بزرگی به شما برای گزینش یک رژلب مطلوب خواهد کرد.

1. رژلب MAC


یک کدام از شگفت انگیز ترین برندهای آرایشی عالم MAC میباشد که بیشترین امتیاز و ابراز عشق را از سوی خانم ها اخذ نموده است. یک طیف گسترده از رنگ های مات و درخشان که ظاهری بسیار مخملی و طبیعی به لب ها میدهند چیزی میباشد که مارک مک تحت عنوان یک اعجاز گر در صنعت ایجاد رژلب برای شما به ارمغان آورده میباشد. نخست هر فصل شرکت مک به امداد برگزیدگان متخصصان حوزه آرایشی و بهداشتی با دقت به ترندهای دوستداشتنی بانوان، تیم آرایشی با رنگ هایی دوستداشتنی برای بانوان ارائه میکند.

 

خرید این فرآورده از دکان

2. رژلب Lancome


لانکوم یکی از دیگر از برند های دارای اعتبار و خارق العاده در بخش اثاثیه آرایشی میباشد که رژلب هایی فوق العاده به بازار عرضه می نماید. به جهت داشتن سایه ها و رنگ های جالب، رژلب های لانکوم گزینه اعتنا آرایشگران، فعالان مد و بانوان سراسر دنیا قرار گرفته و به صورت شگفت آوری بر فیس اکثری از خانم ها میدرخشد.

3. رژلب Nars


گروه Climax که از ابداعات شرکت نارس میباشد به نیکی نشان می‌دهد که تا چه اندازه این اسم تجاری، طبیعی و برگرفته از طبیعت است!

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۱۰:۱۴ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)