مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش .

مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش

تولید رژلب طبیعی و خوشرنگ در منزل و آن هم با مواد بسیار طبیعی

بهترین مارک رژ لب


تولید رژلب طبیعی و خوشرنگ در منزل و آن هم با مواد بسیار طبیعی و در دسترس، علاوه بر اینکه یک عمل شادی بخش و مشغول کننده میباشد، حقیقتا میتواند شمارا به سالمی نزدیک نماید. اضافه رژلب‌های جانور در بازار به جهت کاربرد برخی از فلزات در تولید آن ها، بسیار پرضرر می باشند و خوب میباشد که با به کارگیری از یک رنگ دهنده طبیعی مانند چغندر، لااقل از خرید رژلب قرمز رنگ بی‌نیاز گردید. پس با زیبامون دات کام یاور باشید تا فرمان ایجاد آن را بیاموزید، خیلی هم بی آلایش میباشد!

 

یادگرفتن ایجاد رژلب طبیعی و خوشرنگ با چغندر
مواد ما یحتاج برای ایجاد رژلب:
1/2 قاشق چایخوری موم طبیعی

یک قاشق چایخوری کره کاکائو طبیعی

یک قاشق چایخوری روغن نارگیل

1/2 قاشق چایخوری پودر چغندر

تیوب بالم لب یا این که هر محیط حفظ کننده دیگر

 

 

 

شیوه تهیه و تنظیم:
کره کاکائو، روغن نارگیل و موم را به طریق بنماری (آنها را هم راستا قابل حرارت بریزید و روی یک قابلمه آب در درحال حاضر جوش قرار دهید) ذوب نمایید. پس از اینکه به طور کامل قابل انعطاف و ذوب شدند، مخلوطشان فرمایید و آن‌گاه پودر چغندر را به آن بیش تر فرمائید تا تماما در یکدیگر ادغام شوند، ولی میتوانید تمام مواد را در بالا با یکدیگر ترکیب نمائید، ولی چنانچه به نوبت باشد بهتر به خورد هم میروند. درحال حاضر مواد را در تیوب بالم لب یا این که محیط‌ای که در لحاظ دارید بریزید.

بعداز سرد شدن آن، می توانید آن را به کار گیری فرمائید. این معیار مواد، برای 2 قوطی بالم لب کافی میباشد، ولی میتوانید مقدار آن را بیش تر نمایید و تعداد بیشتری تهیه و تنظیم فرمایید، چون تا 3 ماه می توانید آن را محافظت نمایید.

برای تنظیم پودر چغندر، میتوانید چغندر را به صفحه‌های نازک برش بزنید و آنها‌را در یک سینی کنار یکدیگر بچینید و تعدادی روزی بگذارید تا به طور کامل کم آب شود و آن گاه آن را به پودر تبدیل فرمائید.

 

 

 

 

 

یک سری نکته حائض اهمیت:
1. روغن نارگیل، کره کاکائو و موم، اساس این رژلب را تشکیل میدهند که با تغییر تحول اندازه‌های آن ها، میتوانید جور رژلب را تغییر تحول دهید. به عنوان مثال در‌حالتی که روغن نارگیل را اضافه نمائید، رژلب درخشان‌تری به دست خواهید آورد و در شرایطی که موم را بیش تر فرمائید، رژلبتان ماندگاری و سفتی بیشتری خواهد داشت، ولی بافت آن اضافه به بالم لب شباهت خواهد داشت.

 

2. می توانید پاره ای روغن نعناع یا این که اسطوخودوس هم به مواد نخستین بیش تر فرمائید تا رژلب عطر خیر بگیرد و همینطور نرمی و لطافت بیشتری به لب‌ها بدهد.

 

3. پودر چغندر در تولید رنگ خیلی مهم میباشد، هرچه این پودر تیره‌خیس باشد؛ رنگ آن توانمند‌خیس و قرمزتر و هر چه پر‌نور باشد، رژلب به رنگ صورتی گرایش داراست. می توانید از آب چغندر هم استعمال نمایید، ولی رنگ رژلب پر‌نور‌خیس خواهد شد. به‌این فیس که چغندر را در میکسر بریزید و یا این که آن را با هاون له فرمائید آن‌گاه عصاره و آب بیرون گردیده از آن را بگیرید و مقداری در ماکرویو حرارت دهید تا از خامی درآید. یا این که اینکه آن را به عبارتی نخستین با موم و مواد دیگر ادغام نمائید تا حرارت ببیند.

 

4. در صورتی نیاز دارید که رژلبتان خواص معالجه هم داشته باشد، به جای کره کاکائو، مقداری روغن ویتامین E یا این که گلیسیرین به مواد بیشتر نمایید. در فیس به کار گیری از روغن ویتامین E، بایستی رژلب را در اندازه معدود تنظیم نمائید و آن را به مقطع طولانی محافظت نکنید.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۴۹:۳۳ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

یادگرفتن رژلب زدن برای زیبایی هرچه تمام خیس لبها

بهترین مارک رژ لب


برای پرحجمی و برجستگی لب ها نیازی به جراحی و صرف مخارج بالا وجود ندارد می‌توانید با به کار گیری از یادگرفتن های تصویری رژلب زدن، لب های خوشگل و پرحجم داشته باشید.
یادگرفتن رژلب زدن برای زیبایی هرچه تمام خیس لبها
چهت نیل به یک ظواهر دیده گیر شما نیاز دارید تا چگونگی رژلب زدن را بیاموزید، یک روش معمولی این میباشد که برای گزینش رژلب اعتنا فرمائید، در حالی که سایه های پر‌نور می‌توانند ظواهر شمارا تماما تغییر و تحول دهند و خطایشان کمتر میباشد، در حالتی‌که نمی توانید به آسانی رژلب بزنید ظواهر خویش را وخیم میکنید، طبیعی میباشد که تصور کنید رژلب زدن نیاز به هیچ ترفندی ندارد ولی رژلب زدن بی عیب و نقص نیاز با انگیزه پرحجم شدن لبها به تعلیم یک سری نکته داراست، اکثر زنان مدرن شیوه رژلب زدن را می‌دانند البته برای انجام این فعالیت فرایند نقل شده در‌این بخش از دنیای مد نمناک را در ذهن داشته باشید.

در آغاز با لایه برداری از لب ها آغاز نمائید.

یک لب صاف به داشتن یک ظاهری شیک یاری میکند، از ماسک لب برای مرطوب کردن آن استعمال فرمایید، شما حتی میتوانید از یک بالم لب فوق العاده استعمال نمائید و مطمئن گردید تا انتها آراستن شما از روی لب هایتان تمیز نشود و تا جای ممکن به خیر و خوبی جذب شود، بعد از آن بالم لب را از روی لب هایتان تمیز کرده و کم آب نمائید .

 

فراگیری تصویری رژ لب زدن برای زیبایی و پرحجمی لب
گذشته از هر چیز از کرم پودری مات به کار گیری فرمائید.

این کرم پودر به نگه داشتن رژلب شما یاری میکند، از خط لبی به رنگ پوستتان به کار گیری نمائید، رژلب خویش را برداشته و در آغاز برروی حیطه کمان دار لب هایتان قرار دهید و بعد به کناره های زیر و بیرونی لب بروید و در غایت سایر لب را مالامال نمایید.

درحال حاضر با یک مداد مو کوچک پودر فیکس را برروی لب قرار دهید.(از انگشت رینگ نیز میتوانید به کارگیری فرمایید).

دوباره رژلب بزنید و بعداز انجام این عمل از کانسیلر برای جاهایی که نیاز میباشد زدوده شود، به کار گیری فرمائید، یک گوش تمیز کن نیز به نیکی کار مینماید.

 

یادگرفتن رژلب زدن با به کارگیری از کرم پودر
کمی واریاسون برروی رژلب خویش قرار دهید.

درصورتی که میخواهید لب هایتان گوشتالو(حجیم) به لحاظ رسد از دو سایه گوناگون رژلب استعمال نمائید،

برای این عمل نخست رژلب معمول خویش را بزنید و بعد از آن سایه ای نسبتا سبک در راس لب پایینی و لب بالایی بزنید و به خیر و خوبی پخش فرمایید صحیح مثل تصویری که در دنیای مد نمناک مشاهده میکنید. در حالتی‌که اعتنا فرمائید در اکثر تصاویر قبلی از به کارگیری از رژ لب با یک فرچه لب ها بی رنگ می‌شوند و آنگاه زیرسازی لب و در پایان رنگ آخری را به لب ها میزنید.

 

فراگیری رژلب زدن خوشگل و ماهر
برای پررنگ خیس کردن از خط لب استعمال نمائید

خط لب برای معین کردن صورت و فرم لب و در عین هم اکنون برای اینکه رژ لب شما تمیزتر از آب درآید به کار گیری میگردد. شما بایستی یک طرح کلی حدود شش دهم سانتی متر بااستفاده از خط لب حریم لب های خویش بکشید و بعد از آن این ناحیه را با رژلب لبریز فرمایید و در انتها از درخشان کننده لب استعمال فرمائید.


برچسب: بهترین مارک رژ لب،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۱۱:۲۴ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

رژ لب‌های کرمی و خصوصیت آنان

بهترین مارک رژ لب


رژ لب‌های کرمی و خصوصیت آنان

رژ لب‌های کرمی پوشش خیر دارا هستند و درخشان میباشند، اینگونه رژ لب‌ها معمولا ماندگاری متعددی دارا‌هستند و سبب تقویت و پر رنگ به لحاظ وصال لب‌ها می گردند. رژ لب‌های کرمی برای وضعیت‌های گوناگون قابل به کار گیری اند تنها می بایست در گزینش رنگ آن توجه فرمائید.
طولانی تر بخوانید: شایسته ترین رنگ موی برای اینجانب چه رنگی میباشد؟

رژ لب‌های روشن و خصوصیت آنان

رژ لب‌های روشن پوشش دهی و رنگ خاصی ندارند تنها سبب ساز می گردند لب‌ها واضح و زیباتر شوند، این رژ لب‌ها برای دختر خانوم‌ها و پیرایش روزانه بسیار مطلوب میباشند. پرهیز از بی آبی لب یک کدام از دیگر از خصوصیت‌های رژ لب‌های روشن میباشد.

رژ لب‌های مات و خصوصیت آنها

رژ لب‌های مات امروزه دوستداشتنی‌ترین گونه رژ لب در بین خانم‌ها میباشند که بدون نقص‌ترین پوشش دهی و بیشترین ماندگاری را دارا‌هستند، رژ لب‌های مات طیف رنگی گسترده‌ای دارا‌هستند و برای مجالس مطلوب‌خیس میباشند. یک کدام از بدی‌های اینگونه رژ لب‌ها این میباشد که منجر کم آبی لب‌ها می شوند.


لاک لب و خصوصیت‌های آن

لاک لب نسبتاً مشابه رژ لب‌های مات میباشد و درخشان وجود ندارد، ماندگاری لاک لب فوق العاده میباشد. لاک لب برای عروس خانم‌ها هم آیتم قابل قبولی میباشد، چون پوشش دهی و ماندگاری بالایی دارااست.


برچسب: بهترین مارک رژ لب،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۸:۴۱:۲۰ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

چطور رژ لب خانگی بسازیم ؟

بهترین مارک رژ لب

چه رژ لبی به پوست سپید میاد ؟
رنگ های صورتی، گلبهی، مات و موکا برای کسانیکه که ذیل آفتاب رخ آن ها قرمز رنگ نمی‌شود بسیار مطلوب خواهد بود. برای آن جور از اشخاصی که پوست پر‌نور دارا هستند و در پایین آفتاب چهره آن‌ها قرمز رنگ و ملتهب نمیشود هم رنگ هایی همچون قرمز‌رنگ و بنفش و جگری بسیار مطلوب خواهد بود. برای این مدل از اشخاص که دارنده پوست سفیدی می‌باشند رنگ طلایی به هیچ وجه پیشنهاد نمی‌شود.

چطور رژ لب خانگی بسازیم ؟

چه چیزی را جایگزین رژ لب کنیم
برای ساختن رژلب خانگی نیاز به یک چغندر قرمز‌رنگ (لبو) و پاره ای روغن نارگیل دارید. چغندر را که به خیر شسته و پوست گرفتید می بایست درون ادغام کن ریخته و آنقدری بزنید که پوره بی نقص شود؛ هم اکنون بوسیله صافی آب چغندر را غیروابسته کرده به طوریکه که حتی ذره ای از چغندر درون آب آن نباشد. اکنون یک قاشق چایخوری روغن نارگیل برای خودداری از کم آب شدن آب به آن طولانی تر فرمائید و در باطن ظرفی پاک بریزید و درون فریزر قرار دهید. رژلب خانگی شما فراهم میباشد و به جهت دارا نبودن مواد حافظ بایستی در فریزر مراقبت شود.

چه‌طور رژ لب بکشیم ؟

چه‌گونه رژ لب بزنیم تصویری
برای کشیدن رژلب مطلوب با ماندگاری زیاد، بهتر میباشد چندین مرحله را به نیکی طی نمائید. پیشین از هر کاری بایستی پاره ای از کرم پودر خویش را بر روی لبها بزنید. حال به وسیله یک قلم لب معدود رنگ خیس از رژلب خودتان یک خط باریک بدور لب بکشید. بعد بوسیله به عبارتی خط لب درون لب را لبریز نمایید. هم اکنون با رژلبی که گزینش نموده اید کل لب ها را مالامال نمایید و بعد از آن به وسیله یک خودکار گیسو با استعمال از کرم پودر بدور لب خویش را به نیکی منزه فرمائید تا ظواهر مرتبی به لب ها بدهید. بهتر میباشد بیش تر رژلب خویش را به وسیله یک دستمال کاغذی بگیرید، این چنین که یک دستمال کاغذی را برداشته و مقداری بر روی لب های خویش فشار دهید تا مازاد رژلب گرفته شود.


چه طور رژ لب مات بسازیم ؟
اکنون در شرایطی که میخواهید که رژ لب شما ظاهری مات داشته باشد می‌توانید یک لایه نازک از دستمال کاغذی را بر روی لب ها قرار داده و بعد به آرامی به وسیله یک براش کمی از پودر فیکس و بی رنگ خویش را به طور ضربه ای بر روی لبها بزنید. در حالتی که اینکار پاره ای برایتان طاقت فرسا بود می‌توانید پاره ای پودر فیکس کف دست خویش ریخته و به آرامی بر روی لب ها بزنید.

معرفی یک‌سری رژ لب فارغ از سرب
Gabriel غیر مجاز می باشدmetics
ZuZu Luxe
Mineral Fusion
۱۰۰% Pure
lavera lipstick


برچسب: بهترین مارک رژ لب،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۱۷:۲۶ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

آیتم از مشکلات رایج در زدن رژ لب

بهترین مارک رژ لب
در نوشته‌ی‌علمی امروز ۸ آیتم از ایرادات رایج در زدن رژ لب را گزینه برسی قرار می دهیم که اکثری از خانم ها با آن مواجهه می باشند. با ادامه این نوشته‌علمی جالب در خبرنامه موی بدن رو با ما هم پا باشید

۸ آیتم از مشکلات رایج در زدن رژ لب
رژ لب مکمل آرایش و پیرایش میباشد .خانم ها در اصل درآ رایش رخ عشق و علاقه خاصی به رژ لب دارا هستند چون در ارتقاء جذابیت رخ تاثیر خیلی متعددی دارااست ولی به کارگیری خطا از رژ لب می‌تواند تناسب و زیبایی رخ را از میان چیره شود .شما با رعایت اصول زدن رژ لب می‌توانید به راحتی بر زیبایی رخ خویش بیافزایید.

ایرادات خانم ها در زدن رژ لب :
در‌این نوشته‌ی علمی به بازبینی ۸ آیتم از خطاها رایج در هنگام زدن رژ لب که سبب غیر طبیعی نشان دادن لب می گردد می‌پردازیم پس با ادامه ی این نوشته‌ی علمی با خبرنامه ی اینترنتی گیسو بدن رو همدم باشید.


ایرادات استعمال از رژ لب
۱- تعیین رنگ نامناسب :
تحت عنوان یک قاعده کلی، رژ لب تیره، لب های شمارا نازک خیس می‌نماید و رژ لب های رنگ پر‌نور آن‌ها را بزرگتر مینماید. در شرایطی‌که لب های نازک دارید، می بایست از رنگ های پر‌نور استعمال فرمایید تا لب هایتان نازک خیس چشم نشود. ولی در‌حالتی که لب هایتان نازک وجود ندارد میتوانید از رژ لب های تیره خیس استعمال فرمائید.

مطالعه اضافه: ۱۰ کرم پودر برتر

۲- استارت زدن رژ لب از نصیب نامناسب :
یکی از دیگر از ایرادات رایج در زدن رژ لب آغاز از نصیب نامناسب میباشد. شایسته ترین نقطه برای استارت زدن رژ لب در اواسط لبهاست. این منجر می گردد که رژ لب به صورت یکنواخت و ماهرانه ای زده شود .

۳- عدم لایه برداری :
شما در‌صورتی‌که از لب ها ی خویش به صدق حفظ نکنید، به راحتی کم آب می گردند و رژلب بر روی لب کم آب و پوسته پوسته جلوه ی زیبایی ندارد . برای دوری از کم آب شدن لب ، به صورت تر و تمیز از مرطوب کننده های لب به کارگیری نمایید.روغن های طبیعی مانند روغن نارگیل نیز قادر است منجر قابل انعطاف و صاف شدن لب ها شود.همینطور برای خودداری از کم آب شدن پوست لب بایستی در گزینش رژ لب نیز اعتنا کافی داشته باشید.شما میتوانید برای تهیه و تنظیم مرغوب ترین رژ لب ها به دکان اینترنتی اثاثیه آرایشی و بهداشتی گیسو بدن رو رجوع‌نمایید .

 

 


برچسب: بهترین مارک رژ لب،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۳۱:۰۸ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

معالجه خانگی برای بی آبی لب ها

بهترین مارک رژ لب


کم آبی لب‌ها عوارض گوناگونی میتواند داشته باشد که از تغییر تحول آب و هوا گرفته تا لیسیدن لب‌ها و قرار به چنگ آوردن در معرض نوروروشنایی آفتاب، هر مورد به سیرتکامل‌ای قابل پیشگیری می باشند. شما هم در‌حالتی که زیاد در گیر این موقعیت می شوید، بهتر میباشد به جای خرید اشکال پماد و قابل انعطاف‌کننده لب که ممکن میباشد تاثیر چندانی نداشته باشند و یا این که تاثیر خیلی معدود و طولانی مدتی برای معالجه بی آبی لب‌ها داشته باشند، طرز‌های خانگی بسیار اثرگذار و سریع را بیاموزید و آزمون نمائید.

 

معالجه خانگی برای بی آبی لب ها
اسکراب شکر و عسل

 

شکر یک ماده بسیار مضر برای میل کردن و ماده‌ای موثر در لایده‌برداری از پوست میباشد. اسکراب شکر و عسل یک لایه‌برداری موءثر از پوست‌های خشکیده و سوراخ خورده لب‌هاست. دو قاشق چایخوری شکر را با نصف این معیار عسل مخلوط نمائید و روی لب‌ها بمالید و معطل بمانید تا یه خرده کم آب شود.

بعداز اینکه شکر و عسل روی لب کم آب شد، با انگشتان دست آن را به آرامی بمالید و ماساژ دهید. این ماساژ و لایه‌برداری، به خیر تمام پوست‌های خشکیده و سلول‌های مرده سطح پوست را از در میان می برد و لب‌ها را قابل انعطاف و نو می‌نماید.

 

گلبرگ گل رز

 

در شرایطی‌که در باغچه منزل خویش گل رز دارید و یا این که به خرید آن برای خویش عشق و علاقه‌مندید، شایسته ترین معالجه لب‌های خشکیده و رخنه‌‌خورده را نیز یار و همدم دارید. اکثری داعیه میکنند شایسته ترین معالجه برا برطرف کردن شکاف و بی آبی لب‌ها استعمال از گلبرگ گل رز میباشد.

 

یک‌سری برش خیار یا این که رنده گردیده آن را روی لب‌ها بمالید و 10 دقیقه چشم به راه بمانید تا رطوبتش جذب پوست شود. این ماده خنک و پرآب در قابل انعطاف کردن و مرطوب کردن لب‌ها بی‌نظیر میباشد.

 


برچسب: بهترین مارک رژ لب،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۳۶:۵۸ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

رژ لب جامد آکوا

رژ لب جامد آکوا چارمینگ شونبه این ترتیب این دسته رژلب را از برندهای معتبری که پوکه خیر برای رژ لب دارا‌هستند، خریداری نمائید. این مدل رژ لبها هم جور درخشان و هم مدل مات دارا‌هستند. از آنجاییکه موم در آن‌ها استعمال می‌گردد، رطوبت طبیعی لب را مراقبت مینماید و از تولید بی آبی بیش تر دوری مینماید.

بهترین مارک رژ لب

رژلب مخملی کاپریس2- رژلب مایعاین جور رژ لب ها سوای موم می باشند و در دو جور درخشان و مات می باشند. بر حسب سبک آرایش و پیرایش، میتوانید از دسته درخشان یا این که مات آن به کارگیری نمائید.

‫رژ لب مایع مات نوترژ لبهای مایع مرطوب کننده نیکی می باشند و برای کسانی که لبهای بی آبی دارا هستند، مطلوب میباشد. ماندگاری آن ها کمتر از مدل رژ لبهای جامد میباشد. رژ لبهای شاینی مایع هم رطوبت لب را تامین نماید و هم برق شیکی به لبها بدهد.این جور رژ لبها معمولا در ضیافت های شب استعمال می‌شود.

رژ لب مایع ویوید شاین کالیستا3- رژ لب مدادیرژلب های مدادی برای حمل و نقل در درون کیف بسیار مطلوب میباشند. معمولا چرب نیستند و ماندگاری بالایی دارا‌هستند. این گونه رژ لبها چنانچه از نوع پیچی نباشند، بایستی با مدادتراش های مخصوصی تراشیده شوند که قابل به کار گیری دوباره باشند. صرفه اقتصادی رژلب های مدادی بالاست.

رژلب مدادی درخشان بلور صفحه آرایی4- رژ لب های ماژیکیرژ لبهای ماژیکی بر روی لب بافت سبکی دارا‌هستند. ماندگاری بالایی دارا‌هستند و حریم لب پخش نمیشود. این دسته رژ لب آبرسانی به لب ندارد و برای اشخاصی که لبهای کم آبی دارا‌هستند مطلوب وجود ندارد.

ماژیک لب بلور صفحه آرایی5- رژ لب های پالتیاین دسته رژ لبها بیش تر در آرایشگاهها به کار گیری می‌گردد و میتوان با مخلوط رنگها، به بینهایت رنگ با هر جور جامه و سبک آرایشی بدست آورد. رژ لبهای پالتی برس های مخصوصی دارااست که می قدرت با آن، رنگها را ادغام کرد. ماندگاری متوسطی دارااست.


برچسب: بهترین مارک رژ لب،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۱ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۰۴:۰۷:۳۳ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

شایسته ترین رژ لب های مد گردیده برای فصل‌تابستان 2018

بهترین مارک رژ لب
رژ لب یک کدام از اسباب و اثاث پر استفاده و پرکاربرد آرایشی میباشد که نسبتاً همگی خانم ها از آن استعمال مینمایند. در صورتی‌که در ادامه گزینش رژ لب تابستانی متناسب با رنگ پوست تان می باشید به شما توصیه میکنیم نوشته ی علمی امروز ما که به مناسبت روز جهانی رژ لب میباشد را از دست ندهید

شایسته ترین رژ لب های مد گردیده برای فصل‌تابستان 2018
روز 29 جولای مصادف با 7 مرداد 1397 روز جهانی رژ لب نامگذاری شده‌است. رژ لب یکی ابزارهای زیبایی میباشد که از قدیم هم آیتم استعمال بوده و کاربرد اکثری در زیبایی خانم ها دارااست. به همین عذر و بهانه که امروز، روز جهانی رژ لب میباشد تصمیم گرفتیم رژ لب های تابستانی که مطلوب رنگ پوست تان میباشد را برای شما جمع آوری کنیم. با ما هم پا گردید.


بیش تر بدانید : شایسته ترین رژ لب های مد گردیده برای فصل تابستان 2016!!


در فصل‌تابستان رنگ کلیه چیز پر‌نور خیس می گردد و این پر‌نور خیس شدن مشتمل بر رنگ موی، رنگ لاک و پباده سازی ناخن، رنگ خرقه و حتی رنگ رنگ رژ لب هم میگردد. ولی این بدان مفهوم وجود ندارد که شما هر رنگ رژ لب روشنی را می‌توانید فارغ از دقت به تم رنگی پوست رخ تان به کارگیری فرمایید. با ما همپا گردید تا با موعظه های آرایشگران ماهر هالیوودی، رنگ رژ لب تان را با رنگ پوست تان ست و تعیین فرمائید.


_ رژ لب تابستانی متناسب برای رنگ پوست تیره
رژ لب سرخابی پر‌نور برای پوست تیره در فصل‌تابستان

خوزه لودوک Josée Leduc یک آرایشگر ماهر و بنیانگذار مارک Odièle میباشد که یک مارک گران‌قیمت طبیعی برای پوست میباشد. وی سفارش میدهد برای اشخاصی که پوست های تیره دارا هستند، شایسته ترین رنگ رژ لب تابستانی، رنگ سرخابی پر‌نور میباشد.


رژ لب قرمز‌رنگ گلبهی تیره برای پوست تیره در تابستان

ربکا کاسیانو Rebecca Casciano یکی‌از دیگر از آرایشگران هالیوودی برای پوست های تیره رنگ رژ لب قرمز‌رنگ گلبهی تیره را سفارش می نماید.


رژ لب قرمز‌رنگ توتی تیره برای پوست تیره در فصل‌تابستان

اشلی ربکا Ashley Rebecca یکی از دیگر از آرایشگران هالیوودی می‌گوید شایسته ترین رنگ رژ لب تابستانی برای پوست های تیره، بدن های قرمز رنگ توتی تیره میباشد.


اضافه بدانید : 13 رژ لب مطلوب برای پوست برنزه تابستانی


_ رژ لب تابستانی متناسب با رنگ پوست زیتونی
رژ لب نارنجی رنگ اکلیلی برای پوست زیتونی در فصل‌تابستان

لدوک Leduc یکی‌از دیگر از آرایشگران هالیوودی می‌گوید شایسته ترین رنگ رژ لب برای اشخاصی که پوست زیتونی دارا هستند، رژ لب هایی با تم رنگ مرجانی یا این که نارنجی رنگ اکلیلی میباشد.


رژ لب نارنجی رنگ برجسته برای پوست زیتونی در تابستان

همینطور ربکا کاسیانو Rebecca Casciano هم میگوید رژ لب به رنگ نارنجی رنگ برجسته شایسته ترین دوست افرادی میباشد که پوست زیتونی دارا هستند.


رژ لب نارنجی رنگ تیره مات برای پوست زیتونی در فصل‌تابستان

همینطور ربکا این نظر را دارد که نارنجی رنگ تیره مات هم می‌تواند برای خانم هایی که پوست زیتونی رنگ دارا‌هستند مطلوب باشد.


بیش تر بدانید : رژ لب تان را متناسب با رنگ پوست تان گزینش نمائید + عکس


_


برچسب: بهترین مارک رژ لب،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۰ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۴۹:۱۵ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

نحوه حجم دادن به لب ها

بهترین مارک رژ لب


رای پررنگ کردن لبها در منزل سراغ مواد طبیعی بروید، حجم دادن به لب ها را با دارچین و روغن های گیاهی فارغ از خوف آزمون نمائید.
حجم دهی و پر رنگ کردن لب ها فارغ از کار جراحی با دارچین
لب ها، یک کدام از دیدنی ترین بخش های تن هستند و تصمیم به داشتن لب های بزرگتر بسیار دوستداشتنی شده‌است. خوشبختانه بعضی از ترفندهای زیبایی موجود هست که به شما قابلیت می‌دهد تا سوای صرف هزینه و یا این که مراجعه به مرکز ها زیبایی، لب هایتان را با به کار گیری از دارچین در خانه حجیم خیس جلوه دهید.

 

نحوه حجم دادن به لب ها
دارچین دارنده خاصیت احیا کننده و تحریک کننده میباشد ،که لب ها را قابل انعطاف خیس مینماید و سبب ارتقا جریان خون نیز میشود و اینکه ارتقاء جریان خون سبب می‌گردد که لب ها مالامال خیس شوند. در صورتی لب های نازک دارید و می‌خواهید که سوای صرف هزینه زیاد و عملهای زیبایی آنرا تغییر و تحول دهید، تلاوت این بخش از دنیای مد نمناک را ادامه دهید ؛ ما به شما خاطر خوا‌هیم بخشید که به چه شکل با دارچین ، در منزل این فعالیت را انجام دهید:

-قیمت تغذیه ای دارچین:
دارچین یک چاشنی خوشبو میباشد که در اکثری از غذاها استعمال می‌گردد،و تاریخچه آن، از جنوب هند آغاز شده‌است.

همینطور دارنده مزایای دیگری هم میباشد،که عبارتند از:
-یک بادشکن
-یک ضدالتهاب
-یک محرک
-یک استدلال لاغری

فواید دارچین برای پر رنگ کردن لبها
که تمام این مزایای به جهت ادغام غذایی عالی آن می‌باشد:
روغن های ضروری که از پررنگ ترین آنان:سینامالدئید، کومینالدئید، فنول،اوژنول و هیدروکربن بی رنگ هستند. این روغن ها مسئول بو و مزه دارچین می‌باشند.
همینطور دارنده اسیدهای چرب،مانند آسکوربیک و پالمیتیک می‌باشند.
mucilage:یک مدل فیبر محلول میباشد که دارنده خاصیت عالی برای گوارش و هضم است.
موادمعدنی:کلسیم،روی،مس،فسفر،آهن و منگنز،پتاسیم و نیکل.
ویتامین ها،به صورت عمده دارنده ویتامین c ،نیاسین و تیامین میباشد.
شایسته ترین شیوه های پر رنگ کردن لبها فارغ از جراحی و تزریق با دارچین
چه‌طور با استعمال از دارچین و روغن نارگیل لب ها را پر رنگ کنیم:
دارچین چاشنی ای میباشد که قادر است برای یک سری ساعت حجم لب را ارتقاء دهد. این توان بعلت تحریک پذیری میباشد که در دهن ما رخداد می افتد بدین ترتیب،در کنار مصرف دارچین،بایستی از روغن نارگیل نیز استفاده نمود که هم اثر تحریک پذیری دارچین را کم کند و هم سبب ساز مرطوب شدن لب میگردد. برای از دربین بردن مابقی دارچین ،لب ها را بشویید.فراموش نکنید که برای اولی توشه این ترکیب را بر روی دستتان آزمایش نمائید، تا مطمئن گردید که بدین ادغام عکس العمل آلرژیک ندارید.

وسیع کردن لب ها با دارچین
دارچین و وازلین :
ترفند بعدی که لب های شمارا مالامال خیس می‌نماید، ادغام دارچین با کمی وازلین یا این که بلسان لب هست. وازلین، یک ماده ای میباشد که دارنده خاصیت مرطوب کنندگی و مسکن می باشد و سوزش و تحریک پذیری ناشی از دارچین را کاهش می دهد پس با به کارگیری از این مخلوط،لب های خویش را بزرگتر نمائید.

نحوه تهیه و تنظیم :
یک قاشق مملو از پودر دارچین را با پاره ای وازلین مخلوط نمایید.درصورتی که وازلین ندارید می توانید این ادغام را با کره کاکائو تنظیم نمایید، چون اثرات شبیه دارا هستند.
حال مخلوط را روی لب هایتان بمالید و به طور دورانی کوچک ماساژ دهید، تا‌وقتی‌که جریان خون آن نصیب فعال شود،و بعداز 10 دقیقه آن را بشویید.
این معالجه خانگی را دربین 1 یا این که 2 توشه در هفته استعمال فرمائید.

دارچین و فلفل:
این ادغام از ادغام دارچین با فلفل سیاه و روغن زیتون بدست می‌آید ؛ فلفل سیاه نیز مانند دارچین، دارنده خاصیت تحریبک کننده ای میباشد که گردش خون را،در حوزه‌ متبوع فعال می نماید و سبب ساز به بزرگتر شدن لب ها می گردد. ما از روغن زیتون برای خاصیت مرطوب کنندگی فوق العاده آن به کار گیری می‌کنیم، که تحریک پذیری احتمالی ناشی از مصرف دارچین و فلفل را کاهش می دهد.

مهیا سازی و کاربرد:
در یک ظرف، نصف قاشق فلفل سیاه ،نصف قاشق دارچین،و یک قاشق خوراک خوری روغن زیتون را مخلوط فرمایید.
با به کارگیری از یک مسواک این ترکیب را بر روی لب ها اعمال نمائید و به آرامی برای یک‌سری دقیقه ماساژ دهید.
این مخلوط را هنگامی که شم می کنید ، لب ها پاره ای متورم گردیده اند ،با یه خرده آب گرم تمیز نمائید تا لب ها تماما منزه شوند.

پیشنهاد می شود که قبلی از به کارگیری از این ترفند زیبایی مطمئن گردید که هیچ گونه حساسیتی به‌این مواد روایت شده ندارید ؛ برای تولید این اطمینان می‌توانید یه خرده از ادغام را در آغاز به دست خویش اعمال فرمائید و باز‌نگری فرمائید که آیا عکس العمل منفی روی تن شما دارااست یا این که نه.


برچسب: بهترین مارک رژ لب،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۸ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۰۷:۰۸ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

ویتامین ها و بقیه مواد مفید، به صورت بدون واسطه بر لب هایتان تاثیر می‌گذارند

۶- همت فرمائید رژیم غذایی تن درستی داشته باشید.

بهترین مارک رژ لب

داشتن یک رژیم غذایی تندرست، خیر فقط برای پوست، بلکه برای محافظت از لب نیز اهمیت متعددی دارااست.

ویتامین ها و بقیه مواد مفید، به صورت بدون واسطه بر لب هایتان تاثیر می‌گذارند. مراقبت رژیم غذایی تندرست، برای داشتن لب‌های خوشگل بسیار ضروری میباشد.

 

 

 

 


۷- کابینت داروهای خویش را بازنگری نمائید.

همگی تولیدها زیبایی لب، به صورت یکسان ایجاد نشده‌اند. بالم لب‌ دربردارنده شی باتر (Shea butter)، کره کاکائو و روغن نارگیل، سدی طبیعی در قبال گرما و آلودگی روی لب‌ها ساخت میکند. این در حالی میباشد که بعضی ترکیبات، مانند کافور، لب‌ها را کم آب می کنند. اعتنا داشته باشید که هیچ گاه برای نگهداری از لب‌هایتان از محصول ها مورخ پیشین به کار گیری نکرده و آن‌ها‌را بدور بریزید.

 

 

 

 


۸- از ویتامین E به کارگیری فرمائید.

کپسول ویتامین E را سوراخ داده و روغن آن را روی لب‌هایتان بمالید. ویتامین E گردش خون را بهبود بخشیده و به ساخت سلول‌های تازه پوست و نرمی لب‌ها امداد میکند.

 

 

 

 


۹- لب‌هایتان را به امداد آلوئه ورا آبرسانی نمائید.

برای این شیوه، می‌توانید ژل خالص آلوئه ورا را خریداری کرده یا این که از ژل طبیعی مو جود در برگ این گیاه به کارگیری فرمایید. خواص مسکن و ترمیم کننده آلوئه ورا، به محافظت ظواهر لب ها امداد مینماید.

 

 

 

 


۱۰- از اسکراب لب با شالوده توت استعمال فرمایید.

توت خارجی سرشار از آنتی اکسیدان و ویتامین C میباشد، خاصیتی که آن را به یک مخلوط عالی برای تغذیه پوست لب تبدیل می نماید.

برای تنظیم این داروی خانگی، توت خارجی را له کرده و آن را با عسل و روغن زیتون ادغام فرمایید. می توانید این ادغام را با زغال اخته (سرشار از آنتی اکسیدان) نیز آزمون نمایید.

 

 

 

 


۱۱- لب‌ها را با مرکبات بیدار فرمایید.

با به کارگیری از چندین قطره آب لیمو، میتوانید لب‌هایتان را پر‌نور‌خیس کرده و لایه مرده پوست آن را از در میان ببرید. برای محافظت از لب هایتان از این طرز کافیست یک سری قطره آب لیمو را روی پوست لب‌تان بمالید و شاهد پر‌نور‌خیس شدن آن باشید. قبلی از به عمل بردن این نحوه، مطمئن گردید که لب‌هایتان شکاف خوردگی نداشته یا این که خیلی کم آب نباشند، به این دلیل‌که در چنین حالتی، شم سوزش شدیدی خواهید کرد.

 

 

 

 


۱۲- از لب‌های خویش در قبال نوروروشنایی خورشید نگهداری نمائید.

تمامی میدانند که پوست رخ، در قبال نور و روشنایی خورشید شکننده میباشد. تحقیقاتی که در سال ۲۰۰۵ انجام شد، نشان اعطا کرد از ۲۹۹ نفری که به صحت از ضد آفتاب استعمال کرده بودند، صرفا ۳۷ نفر لب‌هایشان را نیز با ضد آفتاب پوشانده بودند.

 


استعمال روزمره از کرم ضد آفتاب مطلوب با SPF15 یا این که فراتر، حتی‌در روزهای ابری یا این که سرد، پروسه ظهور آرم‌های پیری را به تاخیر می اندازد. پرتوهای فرابنفش ناشی از خورشید یا این که دستگاه سولاریوم، می‌توانند به لب ها جراحت متعددی برسانند.

 


به این ترتیب مدام از یک بالم لب با دست‌کم SPF15 یا این که ضدآفتاب مطلوب لب به کار گیری نمائید. در حالتی که هرکدام ساعت یک توشه ضد آفتاب لب‌هایتان را تجدید نمائید، سود بهتری خواهید گرفت.

 

 

 

 


۱۳- برای حفظ از لب‌هایتان و رنگ‌های گیاهی طبیعی استعمال نمائید.

در شرایطی‌که در ادامه روشنی طبیعی لب‌هایتان می‌باشید، رنگ‌های گیاهی طبیعی، مورد قابل قبولی برای این عمل میباشند. این مواد مانند رژ لب‌های سنگین و چرب، پوست لب را تحریک یا این که کم آب نمی کنند. آب تمشک یا این که انار، قادر است به صورت موقت رنگ لب‌های شما‌را صورتی نماید.


برچسب: بهترین مارک رژ لب،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۷ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۱۷:۱۴ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)