مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش .

مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش

حفظ رژ لب طبیعی


رژهای صنعتی به جهت استعمال از مواد نگه‌دارای، نیاز چندانی به محافظت و نگهداری ندارند. همینطور تزکیه آنان نقص‌‌خیس از رژهای طبیعی میباشد. پس بهتر میباشد به یک‌سری نکته در رابطه رژهای طبیعی دقت داشته باشیم.

خرید رژ لب طبیعی

بهترین مارک رژ لب
تمام مواد به کارگیری‌ گردیده درین رژها، خوراکی میباشند و هیچ‌سیرتکامل نگه‌دارای‌ای در آنان به فعالیت نرفته میباشد. مزیت‌شان نیز در همین میباشد که تناول کردن مقدار پاره ای از رژ هیچ‌سیرتکامل خطری نخواهد داشت.

گزینش رنگ رژ لب گیاهی
برای گزینش رنگ مطلوب، بایستی به متاع و رنگ پوست خویش اعتنا فرمایید. رژ لب‌های سنتی باسلام رنگ‌بندی متنوعی از رنگ‌های پر‌نور و تیره موجود هست. در حالتی‌که از آن جور خانم‌هایی می باشید که پوست تیره‌تری دارا‌هستند، بهتر میباشد از رنگ‌هایی مثل قرمز‌رنگ تیره و بنفش به کارگیری نمائید.

رژهای صورتی‌ رنگ، برای خانم‌هایی مطلوب‌خیس میباشند که رنگ پوستشان پر‌نور‌خیس میباشد. در حالتی‌که رنگ پوست رخ شما گرم میباشد، از رژهای مبنا رنگ نارنجی رنگ به کار گیری نمائید و در صورتی رنگ پوست شما وضعیت سرد و پر‌نور داراست، از رژهای اساس رنگ‌های سرد.

ماندگاری رژ لب
بازه زمانی ماندگاری این رژها به جهت این‌که از مواد نگه‌دارای استعمال مینمایند به‌طور معمول سه ساعت میباشد. توصیه ما این میباشد که به اندیشه ماندگاری اضافه و به کار گیری از رژهای صنعتی نباشید. درصورتی که نیاز داشتید که مقطع بیشتری رژ داشته باشید، بعد از سه ساعت رژ را منزه‌نمائید و مجدد بزنید.

حفظ رژ لب طبیعی
البته مراقبت از رژهای طبیعی نیاز به دقت ویژه دارااست.

همت فرمایید رژها را در معرض گرما قرار ندهید (بهتر میباشد در فریزر نگه دارید)
در آنان‌را صد رد صدً ببندید تا از گرد و غبار در امان باشند
به جهت اهمیتی که طراوت این رژها داراست، معمولاً پس از توصیه شما ساخته می گردند و نو‌‌جدید به دستتان می‌رسند، پس همت نمایید رژهایی که بازه زمانی متعددی از خریدشان می‌گذرد استعمال نکنید.
تزکیه رژ لب طبیعی از لب
سفارش می کنیم برای تزکیه رژلب‌های طبیعی از مواد طبیعی استعمال نمائید.

عصاره گل سرخ یا این که گلاب: به عنوان مثال عصاره گل سرخ یک کدام از مؤثرترین و نادر‌خطرترین مواد طبیعی برای تزکیه پوست و زدودن مواد آرایشی از فیس میباشد.
به کارگیری از مواد طبیعی علاوه بر انگیزه اول شما یعنی پاک شدن فیس، به شادابی و سالم پوستتان هم امداد می‌نماید. استعمال مداوم از عصاره گل سرخ، زبری پوست را از دربین می برد و پوست را واضح و شاداب می کند. این عصاره به جهت خصوصیت انقباضی‌اش به توده شدن منافذ پوستی امداد می نماید. گلاب نیز یکی تندرست‌ترین تمیز کنده‌های رخ میباشد. استعمال روزمره از گلاب برای شست‌وشو، علاوه بر منزه‌سازی رخ ازآلودگی‌ها و گرد و غبار، تأثیر شگرفی در وقار و تمدد روان دارااست.
روغن نارگیل: استعمال از روغن برای تزکیه رژ سبب ساز می‌گردد لبها به مدتی طولانی‌تری از بی آبی بدور باشند و به ‌مرور رخنه‌‌های جان دار در لب برطرف شوند. پاره ای روغن نارگیل روی لبتان بمالید و بعد از آن با مقداری پنبه رژ را تمیز فرمائید. اعتنا داشته باشید که چربی روی لب‌ها را به طور کاملً برطرف نکنید.
دستمال مرطوب: در شرایطی که از دستمال مرطوب برای تزکیه لب‌ها به کارگیری میکنید کارایی فرمایید بی تردیدً از دستمال سوای الکل به کارگیری فرمایید. برای تزکیه کرم‌های گیاهی به جهت به کار گیری از مواد طبیعی نیازی به الکل ندارید. با حرکات دورانی مچ دست خویش به‌آرامی مواد رنگی رژ را از روی لب‌ها منزه‌ فرمایید. در به کارگیری از رژهای طبیعی نیازی به استعمال چیز دیگری برای رفع بی آبی لب‌ها وجود ندارد.


برچسب: بهترین مارک رژ لب،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۶ خرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۸:۴۸:۳۵ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

در منزل رژلب طبیعی صحیح فرمائید

بهترین مارک رژ لب
در منزل رژلب طبیعی صحیح فرمائید
رژ لب، یکی اثاثیه گزینه عشق و علاقه ی خانم هاست، البته وجود مواد شیمیایی و مضر جانور در آن ها موجب گردیده تا مصرف آن با نگرانی‌هایی همپا باشد. شما میتوانید با یکی چغندر قند و روغن نارگیل، یک رژ لب طبیعی بسازید و دیگر نگران ورود مواد شیمیایی و سرب مو جود در رژ لب ها به تن خویش نباشید.
بازدید :
5755
دوره تقریبی مطالعه :
3 دقیقه
مورخ : چهارشنبه 1396/07/19
چغندر، رژلب، رژلب طبیعی، پیرایش، اسباب و اثاث آرایش و پیرایش، مواد شیمیایی، روغن نارگیل، تندرست، زیبایی، نکات منزل داری
رژ لب، یکی‌از اسباب آرایشی گزینه عشق ی خانم هاست و بعضا از آن‌ها دوست دارا هستند که‌این ماده ی آرایشی را یک سره بر روی لب خویش داشته باشند، ولی وجود مواد شیمیایی و مضر مو جود در آن‌ها موجب گردیده تا بخش اعظمی از آن‌ها نتوانند آنقدر که میخواهند از آن به کارگیری نمایند. چنانچه شما نیز از مواد شیمیایی جان دار در رژ لب ها خسته گردیده اید و نگران تندرست خویش می‌باشید، با استعمال از چغندر قند برای خویش یک رژ لب طبیعی تهیه و تنظیم فرمایید.
چغندر قند، با هر چیز تماس پیدا نماید، آن را رنگی می‌نماید. پس ابدا خیره کننده وجود ندارد که بتوان لب ها را نیز با آن رنگ کرد و یک رژ لب طبیعی از آن ایجاد. ریشه ی چغندر، لب های شما‌را به رنگ صورتی زیبایی در میاورد و رنگدانه های لب را از در میان می‌برد.به محض به کار گیری از این ماده، رنگ لب های شما صورتی و هنگامی با اکسیژن مخلوط شود، لب های شما نیز به رنگ قرمز رنگ در خواهد آمد. به دوران یک هفته از این ادغام استعمال نمایید، تا لب ها شما به صورت طبیعی به رنگ صورتی در آیند.
برای اسکراب لب ها میتوانید مقداری شکر به‌این ادغام بیشتر فرمائید.

 


برچسب: بهترین مارک رژ لب،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ خرداد ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۰۰:۵۰ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

خرید رژ لب طبیعی

بهترین مارک رژ لب
رژهای صنعتی به جهت به کارگیری از مواد نگه‌دارای، نیاز چندانی به مراقبت و محافظت ندارند. همینطور تزکیه آنها نقص‌‌خیس از رژهای طبیعی میباشد. پس بهتر میباشد به یک‌سری نکته در رابطه رژهای طبیعی دقت داشته باشیم.

خرید رژ لب طبیعی
تمام مواد به کار گیری‌ گردیده درین رژها، خوراکی می باشند و هیچ‌سیرتکامل نگه‌دارای‌ای در آنان به عمل نرفته میباشد. مزیت‌شان نیز در همین میباشد که تناول کردن مقدار یه خرده از رژ هیچ‌سیرتکامل خطری نخواهد داشت.

گزینش رنگ رژ لب گیاهی
برای تعیین رنگ مطلوب، می بایست به کالا و رنگ پوست خویش اعتنا فرمایید. رژ لب‌های سنتی باسلام رنگ‌بندی متنوعی از رنگ‌های پر‌نور و تیره موجود است. در صورتیکه از آن گونه خانم‌هایی می‌باشید که پوست تیره‌تری دارا‌هستند، بهتر میباشد از رنگ‌هایی مثل قرمز رنگ تیره و بنفش استعمال فرمایید.

رژهای صورتی‌ رنگ، برای خانم‌هایی مطلوب‌خیس می‌باشند که رنگ پوستشان پر‌نور‌خیس میباشد. در‌صورتی‌که رنگ پوست چهره شما گرم میباشد، از رژهای مبنا رنگ نارنجی رنگ به کارگیری نمایید و در‌صورتی‌که رنگ پوست شما موقعیت سرد و پر‌نور دارااست، از رژهای اساس رنگ‌های سرد.روغن نارگیل: به کارگیری از روغن برای تزکیه رژ سبب ساز میگردد لبها به مدتی طولانی‌تری از بی آبی به دور باشند و به ‌مرور سوراخ‌های جان دار در لب برطرف شوند. مقداری روغن نارگیل روی لبتان بمالید و بعد از آن با مقداری پنبه رژ را منزه نمائید. اعتنا داشته باشید که چربی روی لب‌ها را به طور کاملً برطرف نکنید.
دستمال مرطوب: درصورتی که از دستمال مرطوب برای تزکیه لب‌ها استعمال میکنید همت نمائید بدون شکً از دستمال سوای الکل به کارگیری فرمایید. برای تزکیه کرم‌های گیاهی به جهت به کارگیری از مواد طبیعی نیازی به الکل ندارید. با حرکات دورانی مچ دست خویش به‌آرامی مواد رنگی رژ را از روی لب‌ها منزه‌ نمایید. در به کارگیری از رژهای طبیعی نیازی به به کارگیری چیز دیگری برای رفع کم آبی لب‌ها وجود ندارد.

 


برچسب: بهترین مارک رژ لب،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱ خرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۴۷:۰۲ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

راهنمای بدون نقص گونه های رژ لب

راهنمای بدون نقص گونه های رژ لب

بهترین مارک رژ لب
رژ لب مات
رژ لب مات از گونه های دوست داستنی رژ لب میباشد که صحیح در نقطه مقابل برق لب قرار میگیرد یعنی پوشش رنگی جامعی روی لب تولید کرده و بافتی مات به آنها میدهد. رژ لب مات از ترکیبات مبنا رژ لب ساخته میشود و در واقع رژ لب مات نوعی رنگ خالص میباشد که ترکیبات بیشتر گردیده به گونه های دیگر رژ لب را در خویش ندارد. این دسته رژ لب از نگاه رنگدانه‌ای بسیار بی نیاز میباشد و ماندگاری بالایی هم داراست. در‌صورتی‌که سبک پیرایش شما فن‌ای و مجلسی میباشد رژ لب مات شایسته ترین مورد برای شما میباشد زیرا خطوط پیرایش شما‌را بدیهی و منزه و جالب نشان میدهد. ولی این نکته را به خیال داشته باشید که رژ لب مات سبب ساز کم آبی لب‌ها میگردد و افرادی که پوست کم آب دارا‌هستند بهتر میباشد از این جور رژ لب به کارگیری نکنند و حتی الامکان از برق لب روی آن به کارگیری نمایند تا تعدادی ساعت بعد از پیرایش لب‌ها کم آب و پوسته پوسته نشوند.

راهنمای بی نقص گونه های رژ لب
تینت و لاک لب
تینت لب یا این که لاک لب ادغام و فرمولی بسیار در حدود رژ لب مات دارااست و رنگ رژ را روی لب با کمترین واحد سنجش براقی به وجود می آورد. لاک لب ماندگاری بسیار بالایی داراست و ساختار آن از دسته رژ لب مایع میباشد که نباید با برق لب نادرست گرفته شود زیرا ماندگاری برق لب نسبت به لاک و تینت لب بسیار کمتر میباشد. لاک لب طوری پباده سازی شده‌است که لب را به خیر و خوبی رنگی می‌نماید و در حین روز نیاز به تجدید ندارد در سود شایسته ترین مورد برای خانم‌هایی میباشد که مجال کافی برای تجدید پیرایش خویش ندارند و می خواهند در حین روز قشنگ و تر و تمیز به حیث برسند. این دسته رژ لب دستکم هشت ساعت ماندگاری داراست و حتی با خوراک تناول کردن هم منزه نمی شود و با دقت به بافت کم آبی که دارااست لازم وجود ندارد نگران چسبیدن موها و مواد دیگر به لب باشید.

راهنمای بی نقص گونه های رژ لب
لاک‌های لب در پیشین فاقد رطوبت کافی بودند و منجر بی آبی و پوسته پوسته شدن لب در حین روز می‌شدند البته امروزه فرمول‌های جدیدی از لاک لب ارائه شده‌است که در کنار ماندگاری زیاد سبب مرطوب ماندند لب هم میشوند و زیبایی پیرایش شما‌را در حین روز تضمین می کنند. نکته دیدنی دیگر درخصوص لاک لب این میباشد که لاک لب طعم ندارد. دیگر گونه های رژ لب که از موم و روغن تنظیم می گردند طعم بدی دارا‌هستند و در‌صورتی‌که اشتباها آنان‌را طعم فرمائید مزه بد آن را احساس خواهید کرد در حالی که لاک لب طعم ندارد و با لیس زدن لب‌ها هیچ طعمی را شم نخواهید کرد. قبلی از تمامی این‌ها لاک لب روی دندان مالیده نمی شود و به حریم لب نیز مالیده نمی شود در سود می توانید تا انتهای روز ریلکس و بی‌گرفتاری با آرایشی خوشگل به کار‌های خویش بپردازید.


برچسب: بهترین مارک رژ لب،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۲۶:۲۰ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

کاسه منحصر به فرد رژلب

بهترین مارک رژ لب

کاسه منحصر به فرد رژلب

 

 

 

 


1. یک قلم شمعی در رنگ دلخواه گزینش فرمائید. به خاطر داشته باشید هرچه رنگ خودکار شمعی تیره خیس باشد، رژلب خوش رنگ خیس و لبریز جنب و جوش تری خواهید داشت.

 


2. صفحه به دور خودکار شمعی رو گشوده نمایید و برای تعدادی ثانیه این خودکار شمعی رو در تحت آب گرم نگه دارید.

 


3. روغن نارگیل و روغن زیتون رو در پیاله قابل قبولی بریزید و روی شعله ملایم قرار دهید.

 


4. قلم شمعی رو به قطعات کوچک برش بزنید و به مخلوط روغن های باطن کاسه بیش تر نمائید.

 


5. تمام مواد باطن کاسه رو به آرومی با قاشق جوبی هم بزنید.

 


6. تمام مواد رو بعداز اینکه کاملا صاف و یکپارچه شدند رو باطن پیاله قابل قبولی بریزید و به برهه زمانی 20 دقیقه در فریزر قرار دهید و سپس گزینه استعمال قرار دهید.

 

 

 

 


فراگیری تصحیح کردن رژلب با وازلین و سایه دیده

 

 

 

وازلین و سایه دیده

 

 

 

 


برای اصلاح کردن این رژلب خانگی و معمولی به مواد پایین نیاز داریم:

 


پودر سایه دیده بی نیاز از رنگدانه

 


برس ریمل منزه

 


1 قاشق چای خوری وازلین کیفیت عالی

 


کاسه مطلوب برای رژلب

 

 

 

 


1. یک سایه دیده پودری با رنگ دلخواه که رنگدانه توانا داره رو گزینش فرمایید و آنگاه با برس ریمل منزه، روی سایه دیده بکشید تا شرایط پودر گردیده پیدا کنه و روی دستمال کاغذی بریزید.

 


2. هم اکنون این پودر سایه دیده رو در یک کاسه مطلوب با وازلین ادغام فرمائید. درصورتی که حس کردید رنگ رژلبی که صحیح نموده اید کفایت نمیکند، مجدد پاره ای پودر سایه دیده به آن طولانی تر نمائید. در صورتی دوست دارید رژلبی که صحیح می کنید شرایط شیمری و درخشان داشته باشه میتونید پاره ای پودر هایلایتر یا این که سایه دیده اکلیلی هم به ادغام بیشتر نمائید.

 


3. این رژلب معمولی و خانگی رو در کاسه مطلوب بریزید و با انگشت یا این که براش منحصر رژلب برای آرایش و پیرایش لب هاتون استعمال نمایید.


برچسب: بهترین مارک رژ لب،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۵۵:۲۳ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

گزینش درست رنگ رژ لب

لاک لب : نسبتاً مشابه رژ لب های مات میباشد و درخشان وجود ندارد, ماندگاری لاک لب فوق العاده میباشد. لاک لب برای عروس خانم ها هم مورد قابل قبولی میباشد چون پوشش دهی و ماندگاری بالایی داراست.

بهترین مارک رژ لب

برق لب : برق لب ها معمولا تحت عنوان رژ لب مایع هم شناخته میگردند. همانطور که از نامش پیداست سبب ساز درخشان شدن لب‌ها میگردد و زیبایی خاصی به آن ها می دهد. برق لب قادر است بی‌رنگ و یا این که رنگی باشد که دسته بی‌رنگ آن معمولاً روی رژ لب جامد زده می شود تا درخشش بیشتری به آن بدهد.
در کل رژ لب مایع یا این که برق لب گونه رژ لب مطلوب برای جوان ها و نوجوان ها میباشد که برای استعمال روزانه پباده سازی شده‌است. البته شما می توانید در ضیافت‌ها هم برای تجدید آرایش و پیرایش خویش از آن به کار گیری کرده و درخشش و جذابیت بیشتری به رخ خویش بدهید.

نکات رژلب زدن
شاید رژ لب زدن خیلی بی آلایش به حیث رسد و با خویش بگویید نیاز به فراگیری ندارد. البته رژلب زدن نیز برای خویش قانون ها خاصی داراست و در صورتی‌که آنان‌را رعایت نکنید لب های پوست پوست و نازیبایی خواهید داشت. برای رژ لب زدن به طریق ماهر می بایست به نکاتی مانند زیرسازی، لایه برداری، چرب کردن لب و … توجه فرمایید. رژ لب زدن درست و ماهر زیبایی لب ها را دو برابر می کند و آرایش و پیرایش تان را جالب خیس جلوه می‌دهد.

آب زیاد بنوشید
مدام همت نمائید آب زیاد بنوشید تا لب های کم آب و سوراخ خورده ای نداشته باشید. ولی برای معالجه بی آبی و رخنه‌ لب از وازلین به کار گیری نمائید، برای رژلب زدن ماهر بایستی لب هایتان قابل انعطاف و فارغ از سوراخ باشند.

لایه برداری
یکی‌از دیگر از کارهایی که می بایست قبلی از رژلب زدن رعایت نمائید این میباشد که لب هایتان را لایه برداری فرمایید. لایه برداری لب منجر می‌شود پوست های مرده لب پاک شود و در غایت لب های زیباتری داشته باشید.

خط لب بزنید
هیچ وقت خط لب را فراموش نکنید. چون خط لب منجر میگردد بتوانید لب های خوش فرم تری پباده سازی فرمائید و از خارج زدن رژلب دوری نمائید. تنها حواستان باشد که خط لب می بایست همرنگ رژلب تان باشد.

 

گزینش درست رنگ رژ لب
تعیین مطلوب رنگ رژلب خیلی مهم میباشد و می بایست همت فرمایید رژلبی تعیین نمائید که رنگ آن با رنگ پوست تان هم خوانی داشته باشد. در شرایطی‌که پوست تان سپید میباشد رژلب های رنگ پر‌نور مانند صورتی، گلبهی، هلویی و قرمز رنگ مطلوب تان میباشد و در صورتی پوست تیره ای دارید رژلب های تیره مانند جیگری، زرشکی، بنفش و قهوه ای مطلوب تان میباشد.


برچسب: بهترین مارک رژ لب،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۳۰:۰۶ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

ساختار رژ لب

بهترین مارک رژ لب


استفاده کننده عزیز، شما روزمره 2 عدد نوشته‌ی علمی مواد اصلی کلیه ی رژ لب ها، صرف حیث از مقدار موادی که به کار گیری می‌شود، از موم به جهت وضعیت پذیری آن و روغن که عموما از روغن های کرچک، روغن نباتی و لانونین میباشد، تشکیل میگردد و با اعتنا به کیفیت این موم ها بها رژ لب ها گوناگون از یکدیگر میباشد و درصورتی که از موم مرغوبی در آنان استعمال شود، انعطاف پذیری بالاتری داشته و گران خیس میباشد.

ساختار رژ لب
این روغن ها عموما دارنده مرطوب کننده بوده و به جذب ویتامین ها یاری کرده و با اعتنا به آنتی اکسیدانی که دارا هستند، از تغییر تحول رنگ رژ لب خودداری کرده و به لب ها جراحت نمی رسانند.در واقع، موم و روغن از مهم‌ ترین اجزای تشکیل دهنده رژلب ها می‌باشند و حدود ۶۰ درصد وزن آن‌ها را مشتمل بر می ‌شوند.

این مرطوب کننده های سبک به ماندگاری طولانی تر رژ ها روی لب شما امداد می‌نمایند ؛ این چنین که رنگ دانه ها را جذب پوست شما کرده و رطوبت مازاد تبخیر می گردد.
همینطور در فیس داشتن روغن کافی، رژ لب های مرغوب در قبال آب هم مقاوم میگردند و رنگ دانه های آن‌ها به صورتی جذب لب های شما میشوند که به رنج منزه میگردد.
آنچه موجب درخشان شدن رژ لب به خصوص در رژ های مایع می‌شود، وجود ترکیباتی به اسم های میکا و سیلیکا میباشد که در معرض نوروروشنایی، بیش تر خود نمایی می‌نماید.
رژ لب های مات و کم آب عموما موم بیش تر و روغن کمتری دارا‌هستند ، به همین عامل کمرنگ خیس یا این که با درخشش کمتر به حیث می رسند.
ساختار رژ لب
رنگ رژ لب از مواد طبیعی یا این که صنعتی درست شده و برای آن که رنگ رژ لب ها در پروسه ایجاد و عکس العمل با امکانات متعدد تغییر و تحول نکند، دستگاه هایی وجود دارا‌هستند که رنگ آن‌ها را قدم به قدم آیتم سنجش قرار میدهند تا در طی این روند رنگ آن‌ها نسبت به مثال ی اول تغییر تحول نکند.

ساختار رژ لب
غیر از موادی که در صدر به آن‌ها اشاره کردیم، در تولید رژ لب ها ممکن میباشد از مواد طبیعی مانند ویتامین E، روغن جوجوبا، روغن آفتاب گردان، بابونه و یا این که رنگدانه هایی دیگر نیز مصرف شود.

ساختار رژ لب
بهتر میباشد برای آنکه ماندگاری رژ لب تان را بیش تر نمایید، گذشته از به کارگیری از آن از یک کانسیلر روی لب هایتان استعمال کرده و آن را به خیر روی تمامی جای لب ها پخش نمائید، آن‌گاه یه خرده پنکک روی آن بزنید تا تغییر تحول رنگ های طبیعی روی لب هایتان و خطوط تولید گردیده روی آنان یکپارچه شود.

در صورتی لب های کم آبی دارید، مطلقا به به عبارتی اندازه که از رژ لب به کار گیری می‌کنید، از مرطوب کننده های منحصر لب ها به خصوص گذشته و پس از پیرایش به کارگیری نمائید.
به دور لب ها را برای منظم شدن رژ لب و تشخیص محدوده ی کشیدن رژ، با خودکار معلوم نمایید و آن‌گاه از آنان استعمال فرمائید.می توانید دستکاری نمایید، برای استعمال اضافه لطفا به بخش افزایش رجوع‌نمایید.

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۵۱:۵۸ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

تشخیص رژلب سرب دار با به کارگیری از طلا جواهراتر

بهترین مارک رژ لب

تشخیص رژلب سرب دار با به کارگیری از طلا جواهرات

یکی‌از رایج ترین و دیرین ترین نحوه های شناسایی رژلب سرب دار نسبت به رژ لب سلامت کشیدن خط رژلب بر روی پشت دست و بعد از آن به کار گیری از انگشتر طلا جواهرات بر روی آن هست در شرایطی که که بعداز تماس انگشتر طلا جواهرات، رد بر جای باقی‌مانده از رژ لب تیره شد نشان دهنده سرب دار بودن رژ لب هست.

 


مطمئناً شما هم استعمال از این طرز را تحت عنوان یکی‌از مرسوم ترین روشهای سنجش سرب دار بودن رژلب شنیده اید این در حالی میباشد که در شرایطی که سرب با طلا جواهرات عکس العمل میدهد که ترازو آن در رژ لب بسیار بالا باشد به همین استدلال نمی اقتدار به تغییر‌و تحول رنگ رژ لب بعداز تماس آن با انگشتر طلا و جواهرات تحت عنوان میزان معتبری برای تشخیص سرب دار بودن رژ لب اکتفا نمود از این رو بهتر میباشد همواره از برندهای خالق رژ لبی خریداری فرمایید که در مورد به کارگیری نکردن از سرب در تولید ها خویش اثبات گردیده می باشند.

 


بها رژ لب هم قادر است به شما یاری دهد

یک کدام از دیگر از طریق های تشخیص رژلب سرب دار از رژ لب سوای سرب بها آنان است به صورت معمول رژ لبی که داخل سرب به عمل نرفته باشد دارنده بها بیشتری نسبت به رژلب سرب دار میباشد از این رو در‌حالتی که که تفاوت قیمتی در میان دو جور از رژ لب انتخابی در دکان فروش اثاثیه آرایشی را مشاهده نمودید به سرب دار بودن رژلبی که ارزش کمتری داراست شک وتردید فرمائید و عملکرد نمائید تا با هوشیاری بیشتری نسبت به خرید رژلب مبادرت نمائید.

 


تشخیص رژلب سوای سرب

تشخیص رژلب سوای سرب

 


نکته نهایی در خرید رژ لب

با اعتنا به اینکه به کارگیری از رژلب در تندرست بانوان تاثیر بسیار متعددی داراست به همین مراد باید از رژلب هایی استفاده نمود که دارنده استانداردهای لازم در هنگام تهیه و تنظیم باشند. یک رژ لب تندرست به هیچ وجه ظواهر لب را تغییر‌و تحول نداده ، موجب بی آبی آن ها نمی شود، هزینه آن سنجیده بوده و کمتر یا این که گران خیس از حد معمول وجود ندارد همینطور در‌صورتی‌که که از برندهای دارای اعتبار اهل ایران یا این که فرنگی برای خرید رژلب خویش به کارگیری کنید می قدرت این اطمینان را کسب نمود که نسبت به خرید رژلب فارغ از سرب مبادرت کرده اید.د دستکاری نمایید، برای به کارگیری اضافه لطفا به بخش افزایش مراجعه‌کنید.

 


برچسب: بهترین مارک رژ لب،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۵۲:۰۳ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

از اشکال نو اسباب آرایشی که بسیار دوستداشتنی خانم‌ها

بهترین مارک رژ لب
از اشکال نو اسباب آرایشی که بسیار دوستداشتنی خانم‌هاست. اینکه رژ لب مایع خویش را صحیح تعیین نمائید در داشتن پیرایش خوشگل در هر جا و وقتی اثر گذار میباشد. جهت خرید رژ لب مایع خوب بایستی به یک‌سری مورد ها دقت کنید تا بعد از خرید مسائلی مثل کیفیت معدود، سوای لوگو بودن و... ساخت نشود‌‌. جهت خرید رژ لب سوای سرب هم کیفیت و هم مارک و رعایت بهداشت آن مهم میباشد و بیش تر بر آن می بایست به رنگ پوست فیس، رنگ موی و جا و مراسمی که قصد کمپانی در آن را دارید توجه نمائید.

به چه عللی از رژ لب مایع به کارگیری کنیم به جای به کارگیری از رژ لب جامد:

۱- دوام اضافه رژ لب مایع

استدلال خوب به کار بستن از رژ لب مایع ارتفاع قدمت بیش تر آن به نسبت رژ عادی و یا این که برق لب میباشد. رنگ دهی رژ لب مایع بیش تر بوده و گاها تا ۱۲ ساعت نیز باقیمانده و این زمینه قابل ثابت میباشد.

2- دیگر لازم وجود ندارد مجدداً از آن به کار گیری نمایید

توده ای عادت داشته که رژ خویش را زمانی که بیرون از خانه میباشند تجدید نمایند که اذیت کننده میباشد. به جای تجدیدرژ از رژ هایی که دوام بیش تر دارا‌هستند به کارگیری فرمائید و لازم وجود ندارد دیگر به مقدار تناول کردن و نوشیدن دقت فرمایید.

۳- موهایتان به رژ لب تان نمی‌چسبد

وقتی که رژ لب جامد یا این که برق لب مصرف می کنید ممکن میباشد موها به آن چسبیده و در‌صورتی‌که در فضای گشوده باشید و باد شدید بوزد موها به لب ها خورده و فیس رژی می گردد. رژ لب مایع تماما کم آب بوده و این رخداد فیس نمی‌دهد.

۴- رژ لب مایع به دندانهایتان نمی‌چسبد

خیلی جذاب وجود ندارد که دوره کلام متوجه گردید که رژ لب به دندانتان چسبیده میباشد ولی رژ مایع زیرا رنگ موقتا به لب‌ها می‌دهد روی دندان اثر نمی‌گذارد.و این طور در طول کلام زدن شل لبخند می‌زنید و می دانید که دندانهای رنگی ندارید.

5- رژ لب روی لبۀ فنجان ظواهر نمی شوند

هنگامی که رژ جامد به کارگیری میکنید اثر آن بر روی استکان آب میوه باقی می ماند و رخ جالبی نمی‌سازد.

6- به خط لب نیاز نخواهید داشت

خیلی‌ها که رژ جامد مصرف می‌کردند جهت پررنگ کردن لب‌ها خط لب هم به کار گیری می‌کردند. البته وقتی که از رژ لب مایع و مات به کارگیری میکنید خط لب نیازی وجود ندارد به این دلیل‌که این رژ به پوست جذب گردیده و مثل چسب به لب چسبیده و خودش مرز لب ها را به خیر و خوبی اکران میدهد.

 

7-تنوع رنگی در رژ لب‌های مایع

رنگ های متنوع در رژ های مایع سبب ساز عشق خانم‌ها به‌این مدل از رژ ها شده‌است و به راحتی قوی خواهید بود که هر دسته سایه چشمی را با رنگ رژ لب مایع خویش هماهنگ فرمائید هرمورد از گونه های رژ لب مایع یکسری بدن رنگ از پر‌نور تا تیره دارا‌هستند و زیرا رنگ‌ها طبیعی می‌باشند آرایش و پیرایش طبیعی را به فیس می‌بخشند.

8-فرمولاسیون ویژه رژلب‌های مایع

در رژهای جامد روغن و موم به فعالیت میرفت که تولید شم سنگینی بر روی لب ساخت می کرد. و گاها بافت رژ طاقت فرسا بود. اما در اشکال رژ لب مایع بافت لطیف به فعالیت گرفته شده‌است. که گاها مرطوب کننده هم دارا هستند و پوست لب را با لطافت می کند. تا اینجا مزایای رژهای مایع گفته شد پس بهتر میباشد که یک راهنما برای تعیین دسته خوب رژ لب مایع مات را ارائه دهیم.

کیفیت رژلب مایع

در صدر بایستی در رابطه برند و اسم، مواد مستعمل در رژ لب مایع و فروشگاهی که قصد خرید از آن را دارید کسب اطلاع فرمایید. هر رژ لب مایع یا این که جامد موادی داراست که در شرایطی‌که تقلبی باشد عارضه‌های پوستی و سرطان و مسمومیت ناشی از خورده شدن رژ لب را به‌دنبال دارااست. در رژ لب‌های تقلبی موادی مثل سرب، قطران زغال سنگ جهت رنگی کردن رژلب ،کارمین Carmine، رنگ‌های دریاچه ای و خوشبوکننده‌ها هم وجود دارد.

استاندارد و مرغوب بودن رژلب مایع

از سایر مواقعی که در طول خرید رژ لب مایع می بایست اعتنا کرد استاندارد بودن آن میباشد. در شرایطی که که قصد خرید رژ لب با مارک فرنگی دارید به برچسب سازمان خوراک و دارو بر روی آن دقت فرمائید. و با بارکدی که بر روی آن درج شده‌است می‌اقتدار آن را در سامانه در دست گرفتن اصالت محصول باز بینی نمود. پیش از خرید به اینکه رژ لب ارگانیک میباشد یا این که شیمیاییو برچسب سازمان طعام و دارو و پلمپ بودن بسته بندی دقت کنید

 

آزمایش کردن رژلب مایع گذشته از خرید

گزینه مهم دیگری که پیش از خرید رژ لب بایستی به آن توجه کرد آزمون کردن آن روی مچ دست یا این که انگشتان دست میباشد. و اینگونه رنگی که به رنگ لب نزدیک باشد قابل تشخیص میباشد. جهت خرید با اینترنت از مغازه‌های اینترنتی دارای اعتبار در مسئله محصول ها آرایشی و بهداشتی خرید فرمایید.

فرمولاسیون رژلب را باز‌نگری فرمایید

در حین فراهم نمودن رژ لب به فرمولاسیون آن توجه کنید بعضا از گونه های رژ لب‌های مایع فرمولاسیون خیر و خوبی ندارند و سبب رخنه‌ و بی آبی پوست می گردند. پس بی تردید از رژ لب مایعی مصرف فرمائید که در مواد تشکیل دهنده خویش مرطوب کننده داشته باشد. و از برند‌های دارای اسم و رسم باشد. و در صورتی از وجود یا این که عدم وجود مرطوب کننده در رژ لب اطمینان ندارید قبلی از به کار بستن از آن یک مرطوب کننده بزنید.

تون قابل قبولی از رنگ رژلب را تعیین نمائید

رژ لب مایع رنگهای متنوعی دارا‌هستند و بعضی از سایه‌های رنگی آن لب‌ها را پر رنگ نموده و لب‌هایی که حساس اند را کم آب می نمایند به این ترتیب پیش از خرید یه خرده از آن را بر روی دست آزمایش نموده در قسمتی بدون‌نور دست خویش را بگذارید و چنانچه سایه رژ لب مایع بدیهی چشم شدند این رژ لب مایع مات خوب میباشد. در حالتی که که از اشخاصی می باشید که می خواهید رژ لب با سایه ای پر‌نور را مصرف فرمایید پیش از استعمال از لبی تیره خیس از رژ انتخابی سطح لب را پوشانده و بعداز رژ لب مایع به کار گیری فرمایید. که هم دوام رژ را بیش تر کرده و هم موجب پر رنگ نشان دادن رژ لب میشود.

معرفی شایسته ترین برندها و جور‌های رژلب‌های مایع

رژلب های میبلین

 

رنگ‌های مات و مخملی رژ لب برای همگی دیدنی میباشد و با عرق کردن در روزهای گرم هم همچنان روی لب میماند. رژلب‌های مات میبلین خصوصا اشکال Super Stay و Vivid Matte از مدلهای خوب می‌باشند. به طوری که پایداری و ماندگاری آنان در قیاس با گونه های دیگر فراتر میباشد. از مزایای مهم این جور رژ لب آبرسانی به لب میباشد و در رنگ‌های متنوع وجود دارد و زیرا سبک می‌باشند موقعیت کرمی به لب‌ها می‌دهند. این جور رژ لب برای لب‌هایی که رخنه‌ دادند و پوسته داده اند نیز مفید اند. و بازدارنده تولید شکاف روی لب می گردند.

 

رژلب مایع بورژوا گونه Laque lip gloss

برهان محبوبیت رژ لب مایع براق بودن و پر رنگ کردن لب‌ها میباشد و این رژ لب از انواعی میباشد که‌این خواص را در شایسته ترین صورت ممکن دارا است. در مقایسه با رژلب میبلین ارزش بیشتری داراست. و رطوبت لب را تامین کرده و درخشندگی با لب‌ها می‌دهد. رژلب های مایع بورژوا گونه Laque lip gloss، ایجاد مرز و بوم فرانسه بوده و در حین استعمال موجب شاین شدن لب گردیده و به عنوان برق لب هم می اقتدار از آن به کار گرفت.

رژلب مایع مات اسنس نوع Matt Matt Lip gloss

گزینش کردن رژ لب مات یا این که درخشان برای اشخاص متفاوت تفاوت داراست برند اسنس از برند‌های اروپایی دارای اسم و رسم میباشد که سالمی برای لب‌ها داراست و دوام متعددی دارااست. و جز رژ لب های لبریز فروش میباشد. لب‌ها را کم آب نمی‌نماید و مرطوب کننده و اسم کننده لب‌هاست و لبها را مخملی و مات می‌نماید. در نصیب آنگاه در رابطه رژ لب مایع درخشان اسنس توضیح می دهیم.

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۴۷:۰۸ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

یک سری نکته در به کار گیری از خط لب

یک سری نکته در به کار گیری از خط لب

بهترین مارک رژ لب
مدام پیشین از به کار گیری از خط لب نوک مدادتان را تیز نمایید و بعد از آن با نوک انگشت آرام روی آن بزنید تا قابل انعطاف و گرم شود .

هیچ وقت از رژ و خط لب با رنگ‌های متضاد به کارگیری نکنید .

هنگام زدن رژ، آغاز لبان‌تان را با خط لب رنگ کنید، به این ترتیب لایه دوم رژی که می‌زنید دوام بیشتری خواهد داشت .

می‌توان خودکار لب را قبل از رژ لب یا سپس از آن کشید؛ هیچ رسمی در این زمینه وجود ندارد .

مداد لب در لب بالا خوبتر هست کمرنگ‌تر از لب پایین کشیده شود .

فرایند
کشیدن خط لب:
مرحله
اول
با یک قلم همرنگ لب یا این که رژلب‌تان کار را شروع کنید؛ نخستین خط بالایی لب را پررنگ نمائید .

مرحله
دوم
خط بالایی لب را یه خرده به سمت داخل گســترش دهیــد تا لب‌ها حالتی یکنواخت پیدا نمایند .

سطح
سوم
هم اکنون با همان مداد خط پایین لب را پررنگ کنید .

مرحله‌چهارم

خط را مقداری پهن‌تر بکشید تا وضعیت لب کاملا خویش را نشان دهد .

مرحله
پنجم
در نهایت تمام جاهای خالی لب را با قلم برجسته و رنگ لب را بی نقص یکنواخت کنید .

چه طور
رژ لب مناسب بخریم؟
پروسه
زدن رژلب
مرحله
اول
از کناره دهان فعالیت را ابتدا فرمائید و به طور یکنواخت با یک لایه روی تمام لب را رنگ دهید .

تراز
دوم
اگـــر می‌خواهیـــد چهــره‌تــان طبیعی باشد به هیچ تیتر نباید رنگ از مرزهای طبیعی خود لب خارج بزند؛می‌توانید این خطوط کناری لب را با برس رنگ بزنید تا دقیق‌تر کار انجام شود .

سطح
سوم
درحال حاضر سراغ گوشه دیگر لب بروید؛ یادتان باشــد مطلقا به عبارتی قدر که به لب‌های بالا و زیر رنگ می‌دهید می بایست به گوشه‌ها هم رنگ دهید .

مرحله‌چهارم

دوباره سراغ لب تحت بروید و تمام قسمت‌های رنگ جامانده را دوباره رنگ بزنید؛ اکنون لب‌هایتان را به نیز فشار دهید و بمالید تا رنگ تماما پخش شود .

چگونه
رژ لب مناسب بخریم؟
مخلوط
رنگ را فراموش نکنید
ادغام و قاطی کردن رنگ‌ها، هم یک تفریح میباشد و هم روشی برای به دست آوردن رنگ دلخواه زمینه نظر . رنگ‌های مواد آرایشی را نیز می‌توان با نیز ترکیب کرد و به یک رنگ جدید رسید؛ درصورتی که اعتنا کرده‌باشید آرایشگران حرفه‌ای هم هیچ‌گاه از یک رنگ رژ به کار گیری نمی کنند و به همین ادله نیز می‌باشد که فیض نهایی کارشان گوناگون و تک می شود .


برچسب: بهترین مارک رژ لب،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۳۸:۵۳ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)