مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش .

مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش

چطور رژ لب خانگی بسازیم ؟

بهترین مارک رژلب

چطور رژ لب خانگی بسازیم ؟

چه چیزی را جایگزین رژ لب کنیم
برای ساختن رژلب خانگی نیاز به یک چغندر قرمز رنگ (لبو) و یه خرده روغن نارگیل دارید. چغندر را که به خیر و خوبی شسته و پوست گرفتید می بایست درون ترکیب کن ریخته و آنقدری بزنید که پوره بدون نقص شود؛ درحال حاضر بوسیله صافی آب چغندر را مستقل کرده به طوریکه که حتی ذره ای از چغندر باطن آب آن نباشد. درحال حاضر یک قاشق چایخوری روغن نارگیل برای دوری از کم آب شدن آب به آن بیشتر فرمائید و در درون ظرفی منزه بریزید و درون فریزر قرار دهید. رژلب خانگی شما فراهم میباشد و به جهت دارا نبودن مواد حافظ بایستی در سردخانه حفظ شود.

چه گونه رژ لب بکشیم ؟

چه‌گونه رژ لب بزنیم تصویری
برای کشیدن رژلب مطلوب با ماندگاری طولانی، بهتر میباشد یک سری مرحله را به خیر و خوبی طی نمایید. گذشته از هر کاری می بایست پاره ای از کرم پودر خویش را بر روی لبها بزنید. حال به وسیله یک خودکار لب معدود رنگ خیس از رژلب خودتان یک خط باریک بدور لب بکشید. بعد از آن بوسیله به عبارتی خط لب درون لب را مالامال نمائید. حال با رژلبی که تعیین نموده اید کل لب ها را مالامال فرمایید و آنگاه بوسیله یک مداد گیسو با به کار گیری از کرم پودر به دور لب خویش را به خیر پاک فرمائید تا ظواهر مرتبی به لب ها بدهید. بهتر میباشد بیش تر رژلب خویش را بوسیله یک دستمال کاغذی بگیرید، این چنین که یک دستمال کاغذی را برداشته و پاره ای بر روی لب های خویش فشار دهید تا مازاد رژلب گرفته شود.


چه‌گونه رژ لب مات بسازیم ؟
درحال حاضر در صورتیکه می‌خواهید که رژ لب شما ظاهری مات داشته باشد می‌توانید یک لایه نازک از دستمال کاغذی را بر روی لب ها قرار داده و آنگاه به آرامی به وسیله یک براش یه خرده از پودر فیکس و بی رنگ خویش را به طور ضربه ای بر روی لبها بزنید. در شرایطی‌که اینکار مقداری برایتان مشقت بار بود می‌توانید کمی پودر فیکس کف دست خویش ریخته و به آرامی بر روی لب ها بزنید.

معرفی یک سری رژ لب سوای سرب
Gabriel غیر مجاز می باشدmetics
ZuZu Luxe
Mineral Fusion
۱۰۰% Pure
lavera lipstick


برچسب: بهترین مارک رژلب،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۵۴:۴۴ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

با چه رنگ پوسیتی رژ لب بزنیم

بهترین مارک رژلب

بی دلیل و تنها با گذر از یک مغازه ی لوازم آرایشی رژلبی می خرم که شاید تا مدتها جلوی میز آینه ی اتاقم باقی بماند و تنها با یک یا دو بار استفاده، از خریدش احساس پشیمانی کنم و این بیشتر به این دلیل است که نمیدانم موقع خرید رژلب چه چیزهایی را باید در نطر بگیرم تا در نهایت از خرید آن راضی باشم!؟

 
اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که دوست دارید هماهنگ با رنگ لباس یا شالتان رژ بزنید و مثل لاک ناخن کلکسیونی از انواع رنگ رژ لبها جلوی میز توالتتان دارید بهتر است رنگ پوستتان را هم برای انتخاب رژ مد نظر داشته باشید و حتما برای تهیه ی یکسری لوازم آرایش بیش از هر چیز به رنگ پوستتان توجه کنید .

 
با استفاده از تستر یا نمونه ها ابتدا رنگ هماهنگ با لباس یا شالتان را در نظر بگیرید و تست کنید که اگر با پوستتان همخوانی داشت مناسب است اما اگر به رنگ پوست شما نیامد بهترین کار انتخاب رنگ متضاد شال و روسریتان است که زیباتر هم خواهد شد و این به این معنا نیست که اگر شال یا لباستان سبز است رژ سبز انتخاب کنید بلکه برای لباس یا شال سبز رنگهای آجری و بژ بسیار زیبا خواهد بود اما گاهی این دو رنگ شاید به رنگ پوست شما که بسیار سفید هستید نیاید و اینجاست که بهتر است رژ لب قرمز یا براق کننده های قرمز رنگ را انتخاب کنید که کاملا نقطه مقابل سبز است .

 

حال اگر رنگ پوستتان گندمی یا برنزه است رنگهای آجری و بژ و گروه نارنجی با لباس یا شال سبز بسیار زیبا و هماهنگ خواهد شد. 

برا ی پوششهای مشکی و سفید با پوستهای سفید و روشن از رنگهای سرخابی یا صورتیهای پر رنگ و برای پوستهای گندمی و تیره تر صورتیهای مات و ملایم بسیار مناسب است.
 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۹ اسفند ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۰۹:۰۱ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

شایسته ترین راه حل برای معالجه یا این که پیشگیری چه چیزی است؟

بهترین مارک رژلب

هنگامی دهن کم آب میباشد، ممکن میباشد سوراخ کناره ‌لب‌ها هم به جهت همین بی آبی باشد که درین وضعیت نیز پماد “اکسید دوزنگ” به جهت چربی‌ای که دارااست قادر است نقص‌ را حل نماید.

 

 

 

 


غیر از شکاف کناره لب، خانم‌ها اکثر اوقات در گیر کم آبی خویش لب هم می شوند و برای معالجه از رژلب استعمال میکنند. این عمل صحت دارد؟

کم آبی لب، طولانی تر روی لب پایینی چشم می گردد، زیرا در معرض نوروفروغ خورشید میباشد. رژ لب‌ها، دربردارنده ماده‌ای به اسم اوازین می باشند که خویش کم آب‌کننده میباشد.

 


ولی رژلب‌ها به جهت چربی‌ که دارا‌هستند، تا حدی لب را چرب مینمایند، البته به کارگیری از آن‌ها در حین روز به جهت تاثیری که نوروفروغ خورشید بر لب میگذارد و به جهت وجود احتمالی اوازین، منجر کم آبی اضافه می شود.

 


شایسته ترین راه حل برای معالجه یا این که پیشگیری چه چیزی است؟

بهتر میباشد لب‌های کم آب را در قبال نوروفروغ آفتاب مراقبت کرد.

 


هر روز گرمابه نروید و در حالتی که عادت به گرمابه روزمره دارید، از شوینده‌ای مثل شامپو یا این که صابون خانگی استعمال نکنید.

صابون خانگی با pH5 و شامپوهای تن دربردارنده کرم باشند.

 


خزینه داغ و طولانی نداشته باشید و صد رد صد بعداز استحمام از لوسیون‌های تن استعمال نمائید. گهگاه حتی یک توشه مصرف لوسیون‌ها کفاف نمیدهد و لازم میباشد چندین ساعت پس از خزینه مجدد استعمال شوند.

 


این زمینه در اشخاص کهن سال به‌خصوص در فصل‌هایی که هوا کم آب‌خیس میباشد، مثل فصل‌پاییز و فصل زمستان ضروری میباشد.


پند آرایشی وتوصیه هایی برای داشتن لبان خوشگل و دوری از بی آبی لب هر دختری دوست دارااست لب های قشنگ ونرم وسالم داشته باشد لبهای قابل انعطاف وسالم از شاخصه های زیبایی زنانه هست. شاید برخی از ما فکر میکنیم لب نیاز به نگهداری ورسیدگی مختص ندارد .
البته می بایست بدانید چنانچه میخواهید لب های شما کم آب وچروکیده نشوند وبه مرور رنگ طبیعی خویش را از دست ندهند بایستی مثل هر عضو دیگری از تن مراقب آن‌ها باشید .

 

یک سری نکته بسیار معمولی برای محافظت از لبها وداشتن لب های سلامت صاف وزیبا:

– در حین روز برای خودداری از تابش بیش تر از حد آفتاب بسیار مهم میباشد که با یک ضد آفتاب سطح لب را مرطوب نمایید وبعد از رژ متبوع خویش استعمال فرمائید .

– لب های خویش را هر شب زمانی که برای رفتن به رختخواب مهیا میشوید ویا هنگام مسواک زدن با مسواک ماساژ دهید.ماساژ لب در خوشگل وخوش رنگ نگه داتن لب نقش موثری داراست .وباعث گردش خون اضافه در ذیل پوست لب میشود وبه تندرست وجوان ماندن پوست یاری میکند . بعداز مسواک کشیدن بر روی لب از یک مرطوب کننده ویا( رژ ویتامینه ونرم کننده )ویا از روغن زیتون،ویا نارگیل چرب فرمایید .همینطور از یک کرم دیده نیز میتوانید به کارگیری فرمائید . چنانچه این کار را هر شب انجام دهید میتوانید با بلهای کم آب وپوسته پوسته برای مدام خداحافظی نمایید .

چه‌طور از لب شکاف خورده نگهداری کنیم ؟ [راهنمای پرهیز از شکاف تناول کردن لب ها]
کسی که در معاش حد اقل یک توشه با این اختلال ناگوار مواجه شده‌است .این خلل میتواند عارضه ها متعددی از قبیل سوز‌و‌سرما تابش بش از حد آفتاب ویا کمبود برخی از ویتامین ها و…باشد . چه‌گونه میتوانیم این خلل را حل کنیم ؟ راه‌حل کلیدی خلل در وحله نخستین پیشگیری از بروز این اختلال با چرب کردن ومرطوب نگه داشتن منظم لب ها می‌باشد وهمچنین مراقبت از لبها در قبال سوزوسرما وگرمای شدید می‌باشد .ولی فعلا لب های خویش را با به کار گیری از وازلین چرب کرده وبا رعایت مورد ها بالا ومرطوب نگه داشتن لب ها به صورت منظم سوراخ لب خویش را معالجه نمائید .

 


برچسب: بهترین مارک رژلب،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۷ اسفند ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۴۳:۲۹ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

نکاتی تخصصی برای گریم لبها

بهترین مارک رژلب
پیرایش و گریم لبها قادر است به جذابیت و زیبایی فیس طولانی تر و یا این که آن را کم کند. نزدن رژ لب بهتر از زدن آن به صورت نا مرتب یا این که با رنگهای نامناسب میباشد. با رژ لب میتوان فرم لبها را زیباتر و تصحیح نمود و با بقیه اعضای فیس متناسب تولید.

پیشین از زدن رژ لب بایستی لبها کاملا پاک باشند. فوندیشن یا این که پورد معمولا روی لبها هم زده می‌شود.

 

نکاتی تخصصی برای گریم لبها

– هنگامی که لب نسبت به صورت کوچک میباشد و لب بالا با لب تحت فرق داراست و پشت لب بلند میباشد می بایست چه کنیم :
لبی را که کوچکتر میباشد بایستی بزرگتر کنیم در سود ترک یا این که هفت لب بالا را بیش تر کرده و پشت لب را سایه ی تیره می‌زنیم .

 

– اشخاصی که سوراخ لب دارا هستند البته حجم خویش لب کوچک میباشد ( دهان گشاد میباشد البته لب کوچک ) :
می بایست از بغل ها به لب طولانی تر کنیم .به صورت نمونه اشخاصی که لبهایشان کناره های افتاده دارااست :کناره ی لب بالا را که افتادگی دارااست مالامال میکنیم و کناره های ذیل را سایه ی پر‌نور مالامال می‌کنیم .

 

– اشخاصی که لبهای نازک و قیطانی و فارغ از حجم دارا‌هستند :
نخست کل لب را فون می‌زنیم آنگاه مبتنی بر خویش لب به لب بالا و تحت بیشتر میکنیم .

 

– اشخاصی که لب بالایشان با لب تحت فرق میکند :
از دو رنگ رژ لب به کارگیری میکنیم . لبی که کوچک میباشد از رژ لب تیره و لبی که وسیع میباشد از رژ لب پر‌نور به کار گیری می‌کنیم ،رنگها در یک بدن باشند .

 

– لبهایی پهن اند(اصطلاحا سیاه پوستی) :
کل لب را فون می‌زنیم . مبتنی بر کل لب از لب بالا و زیر معدود میکنیم . یعنی باطن لب اصلی خط لب میکشیم و از رژ لب پر‌نور به کارگیری میکنیم.

 

اعتنا : خط لب معمولا دو شماره تیره خیس از رنگ رژ لب باشد . یعنی در صورتیکه لب قرمز‌رنگ میباشد خط لب زرشکی و در شرایطی‌که رژ لب صورتی میباشد خط لب قرمز رنگ استعمال میکنیم.


برچسب: بهترین مارک رژلب،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۵ اسفند ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۵۲:۱۹ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

جنبش و چرخش لب‌ها

بهترین مارک رژلب

جنبش و چرخش لب‌ها
لب‌های خویش را سفت به هم فشار دهید. و در به عبارتی درحال حاضر تا آنجایی که میتوانید آن‌ها‌را به سمت راست تکان دهید. این کشش را ۵ ثانیه نگه دارید و بعد از آن لب‌های خویش را به سمت چپ تکان دهید. این تکان را ۱۵ توشه تکرار نمایید.
دهن خویش را بسته نگه داشته و لب‌های خویش را همانند شرایط بوسه به سمت جلو بکشید. آن‌ها‌را به‌آرامی در سمت عقربه‌های ساعت ۲ توشه بچرخانید، بعد همین جنبش را در سمت مخالف تکرار کنید. این تمرین را ۱۰ توشه تکرار کنید.

لب هایی قشنگ و جالب با تعدادی نحوه خانگی
– برای اینکه لب‌هایتان قابل انعطاف شود، یک چای انبان ای را در آب داغ فرو ببرید. چای را بیرون کرده و اذن دهید حرارتش معدود شود. بعد از آن حدود ۳ دقیقه چای را بر روی لب‌های خویش بگذارید. این عمل در قابل انعطاف کردن لب‌هایتان اعجاز خواهد کرد.

 

– برای اینکه لب‌هایتان پررنگ، پهناور و یا این که حجیم خیس بنظر بیایند فراتر از کمان لب تان مقدار یه خرده سایه سپید بزنید. آن‌گاه یه خرده فراتر از خط طبیعی لب تان خط لب بکشید. حواستان باشد بیش تر از حد، از خط طبیعی لبتان بالا نروید، در شرایطی که چنین شود، لبتان جلوه‌ی خیر و خوبی پیدا نخواهد کرد و حتی ممکن میباشد بنظر بیاید که آرایش و پیرایش نکرده اید. در ازای در صورتیکه تنها مقدار مقداری از خط طبیعی بالا روید، لبتان پهناور و زیباتر بنظر خواهد آمد.

 

_ برای لایه برداری از لب تان، کمی شکر قهوه ای و یه خرده آب را باهم ادغام نمایید. ترکیب را در تکان‌های دایره وار بر روی لب تان بمالید. بعد از آن لب‌هایتان را بشویید. آن را لیس نزنید، به دلیل آن که لبتان را کم آب خواهد کرد! همینطور میتوانید از مسواکتان هم به کار گیری نمائید. با آب گرم پاره ای آنرا قابل انعطاف کرده و در جنبش‌های دایره وار بر روی لبتان بکشید


برچسب: بهترین مارک رژلب،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۴ اسفند ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۴۶:۵۱ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

۱- لب هایتان را لایه برداری نمائید.

بهترین مارک رژلب


رعایت نکات و انجام عمل هایی که سبب ساز زیبایی لب ها می شوند.
اولی قدم برای داشتن لب هایی خوشگل و سلامت مرطوب نگه داشتن آن‌ها میباشد. لبها بخصوص در حین فصل سوز‌و‌سرما و فصل‌زمستان مستعد کم آب شدن می‌باشند.

در صورتی لب های شما مشکلی نداشته باشند، می توانید با یک رژ لب یا این که برق لب، به جذابیت طولانی تر آن‌ها امداد فرمائید. داشتن رژیم غذایی سلامت و مرطوب نگه داشتن لب ها، سبب ساز می‌گردد که لب هایی خوشگل داشته باشید.

خلاصه مقاله
هر تعدادی روز یک توشه از یک اسکراب ملایم برای از فی مابین بردن پوست مرده سطح لب به کار گیری نمایید. پس از این لایه برداری، بالم لب (نوعی مرطوب کننده و پماد موضعی برای از فی مابین بردن کم آبی لب) تقویتی وبدون الکلی را با spf 15 (فاکتور نگهداری از نوروروشنایی خورشید) یا این که فراتر به کارگیری نمایید.

برای ارتقا زیبایی طبیعی لب ها، از رژ لب های جالب و اغوا کننده استعمال فرمائید. رژ لب های مات، ماندگاری بالایی دارا هستند البته سبب ساز کم آب شدن لب ها می گردند.

رژهای درخشان و چرب، سبب ساز مرطوب شدن لب ها می گردند، ولی ایراد شان این میباشد که، در طی روز بایستی یک سری توشه تجدید شوند. برای یادگیری نکات کاربردی زیبایی برای داشتن لب هایی قشنگ و دیدنی قسمت های پایین را ملاحظه کنید.

طریق اولیه :
۱- لب هایتان را لایه برداری نمائید.
ما معمولا پوست چهره خویش را لایه برداری می‌کنیم، ولی آیا این نکته درمورد لب ها هم درستی می نماید؟

معمولا لب ها مستعد کم آب و پوسته پوسته شدن می باشند، پس می بایست هر یکسری روز یک توشه آن‌ها‌را لایه برداری کنیم، تا ظاهری تندرست داشته باشند. شما می توانید لب هایتان را مثل پوست رخ خویش با به کار گیری از براش یا این که اسکرابی ملایم لایه برداری فرمائید تا سلول های مرده پوست از در میان بروند.

با پوست لبهای خویش کریم ومهربان باشید زیرا مانند پوست سایر رخ شما حساس و آسیب پذیر می باشند. از اسکراب تن مشقت بار (hard) استعمال نکنید. اسکرابی گزینش نمایید که منحصر پوست چهره باشد.

در حالتی که می‌خواهید اسکراب خانگی تهیه و تنظیم فرمایید یک قاشق چایخوری عسل و شکر را باهم ادغام نمایید. بعد آن را تا‌وقتی‌که پوست مرده لب زدوده شود، روی آنان ماساژدهید و لبها را بشویید.

۲- لبهارا مرطوب نگهدارید.
بعداز لایه برداری، از یک مرطوب کننده ملایم به کارگیری نمائید تا لبهایتان صاف و قابل انعطاف بمانند.

بالم لب تقویتی، که از ترکیبات طبیعی و ارگانیکی مانند کره شیا، روغن درخت چای، روغن بادام، آلوئه ورا و موم های طبیعی مانند موم زنبور تشکیل‌شده باشند را تنظیم نمایید.

این ترکیبات لب ها را مرطوب نگه میدارند. وقتی که از بالم لب استعمال می‌کنید نباید لب های خویش را لهجه بزنید یا این که بخورید، پس بالم لبی گزینش نمایید که در حالتی که بطور تصادفی لب خویش را خوردید برای شما ضرر و زیان نداشته باشد.

از بالم لب هایی که سالیسیلیک اسید و الکل دارا‌هستند به هیچ عنوان به کارگیری نکنید. الکل معمولا بعنوان ماده محافظ در اسباب آرایشی استعمال میگردد، ولی سبب کم آبی پوست نیز می شود.

بالم لب های سوای الکل، لب های شما‌را در موقعیت خوشایندی نگه میدارند. سالیسیلیک اسید نیز منجر کم آبی و پوسته پوسته شدن لب خواهد شد.

کره درخت شیا، از دانه های وسیع قهوه ای رنگ میوه ای، که درخت شیا ساخت می‌نماید، گرفته میگردد. درخت شیا نوعی درخت میباشد که تنها در غرب آفریقا پرورش می‌کند. این ماده طبیعی برای مرطوب کردن پوست بسیار اثر گذار میباشد.

«روغن درخت چای» از برگ های درخت چای گرفته شده‌است. این برگ ها وابسته به درخت مدام سبز ملالوکا آلترنیفولیا میباشد که اصالتا استرالیایی میباشد. درخت چای را نباید با گیاه متداول چای که برای اصلاح کردن چای سیاه و سبز به کار گیری میشود، نادرست گرفت.

 

۳- لب های خویش را از قرار دریافت کردن در معرض سوز‌و‌سرما و آفتاب حفظ فرمائید.
پوست لب شما می تواند درطول تغییرات آب و هوایی جراحت ببیند. آفتاب سوختگی یا این که سرمای هوا قادر است سبب ساز تولید کم آبی و شکاف در لب شود. پس می بایست درتمام ارتفاع سال از آن‌ها حفظ نمایید تا ظاهری قشنگ و لطیف داشته باشند.
مدام از بالم لب هایی که دربرگیرنده ضدآفتاب با spf 15 یا این که فراتر به کار گیری فرمائید.
درطول فصل زمستان از بالم لب هایی که مشتمل بر مواد چرب کننده، مانند روغن نارگیل و کره شیا می‌باشند، به کار گیری فرمایید. اینگونه ترکیبات، لب های شمارا مرطوب نگه میدارند و از تولید کم آبی درهوای سرد دوری مینمایند.


برچسب: بهترین مارک رژلب،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ اسفند ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۵۶:۴۶ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

لب های خویش را صاف فرمایید

بهترین مارک رژلب
این روز ها برای خوشگل بودن و قشنگ ماندن روش های بسیار متعددی موجود است. یکی این‌راه ها آراستن میباشد و رژ لب جزو غیر وابسته نشدنی پیرایش هر خانوم زیبایی میباشد. البته رژ لب ها مختلف میباشد امروز می‌خواهیم چندین نکته درخصوص استعمال از رژ لب تیره بگوییم. با این نوشته‌ی علمی همدم باشید.

به کارگیری از رژلب های تیره خط قرمز‌رنگ هایی داراست که در‌حالتی که آنان را رعایت نکنید خیر صرفا سبب ساز زیبایی نمی‌شود بلکه تاثیری معکوس دارااست. درصورتی که شما هم قصد استعمال از رژ لب تیره دارید به‌این نکات اعتنا فرمائید.

 

لب های خویش را صاف فرمایید.
رژ لب تیره گهگاه به خیال و خاطر پوسته شدن لب های شما به راحتی روی لب قرار نمیگیرند. حتی درصورتی که از شایسته ترین برند رژ لب به کار گیری می‌کنید بعضی وقتها ممکن میباشد لب ها را پوسته پوسته یا این که کم آب نمایند.

برای اینکه شما اطمینان پیدا نمائید می‌توانید به عبارتی رنگ رژی که خریده اید استعمال فرمایید در آغاز پوسته های لبتان را غیروابسته کرده و بعد از آن پیرایش فرمائید. اکثر مارک های دارای شهرت اسباب و اثاث آرایشی اسکراب لبها را ارائه می دهند ولی شما با طرز خانگی نیز می‌توانید به کارگیری فرمائید.

به کارگیری از شکر عسل و روغن ناگیل به شما برای داشت لب های قابل انعطاف یاری می نماید. این مواد را به یک خمیر تبدیل نمائید و بر روی لب خویش قرار دهید و با حرکات دایره ای آن را ماساژ دهید.

شما با این طریق لب های تماما صاف و قشنگ دارید.

 

لب ها را کم آب نمائید.
در صورتی می خواهید از رژ لب تیره به خصوص از دسته مات آن استعمال فرمایید بهتر میباشد اولیه لبهای خویش را کم آب فرمایید. در صورتیکه شما ماهر باشید آرایش و پیرایش خویش را با رژ لب به آخر می رسانید. یعنی اولیه پیرایش دیگر نصیب ها را انجام دهید و در نهایی مرحله از رژ لب به کار گیری فرمائید.

شما در طول آرایش و پیرایش از کرم ها و نواع مرطوب کننده به کارگیری می‌کنید البته گذشته از ززدن رژ لب تیره لب های خویش را بی نقص کم آب فرمایید.کم آب شدن لب ها سبب ماندگاری بیش تر رژ لب بر روی لب می گردد.

 

 

 


برچسب: بهترین مارک رژلب،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱ اسفند ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۱۴:۵۹ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

رنگ رژلب مطلوب برای رخ هایی با پوست گندمی یا این که زیتونی

بهترین مارک رژلب

رنگ رژلب مطلوب برای رخ هایی با پوست گندمی یا این که زیتونی
در‌حالتی که پوست شما گندمی یا این که زیتونی میباشد می بایست ذکر کرد که بسیار بلند اقبال می‌باشید! چون میتوانید به آسانی طیف گسترده ای از رنگ های خوشگل و جالب رژلب را آزمون فرمائید. با این اکنون رژلب هایی با رنگ قرمز‌رنگ، صورتی فوشیا ( fuchsias )، صورتی و قهوه ای شایسته ترین و مطلوب ترین گزینش برای رنگ پوست زیتونی یا این که گندمی خواهند بود.

رنگ رژلب مطلوب برای رخ هایی با رنگ پوست میانگین
رنگ پوست میانگین نیز به شما این قابلیت را میدهد تا طیف گسترده ای از سایه های متفاوت رژلب را آزمون فرمائید. در صورتی اندرتون پوستتان گرم میباشد سایه های برنزی و مسی مورد ی قابل قبولی برایتان خواهند بود و در صورتیکه دارنده آندرتون سرد می‌باشید رنگ های صورتی و زرشکی( cranberry ) را گزینش نمایید. علاوه بر این می‌توانید رنگ هایی هلویی، سایه های متعدد رنگ قهوه ای و قرمز‌رنگ را نیز آزمون فرمائید.

 

رنگ رژلب مطلوب برای فیس هایی با رنگ پوست پر‌نور
درصورتی که رنگ پوستتان پر‌نور میباشد بایستی با به کار گیری از سایه های متعدد و خوشگل رنگ رژلب زیبایی و جذابیت پوستتان را اضافه و بهتر از مدام نشان دهید. خانم هایی که دارنده رنگ پوست پر‌نور با آندرتون گرم می‌باشند، رژلب هلویی و صورتی شایسته ترین آیتم برایشان خواهد بود و برای خانم هایی با رنگ پوست پر‌نور و آندرتون سرد شایسته ترین سفارش این میباشد که از سایه های متفاوت رنگ قهوه ای و یا این که رژلب های نود ( nude ) استعمال نمایند.

شایسته ترین رنگ رژ لب برای ته رنگ خنثی

در‌حالتی که هر دو جور جواهرات طلایی و نقره‌ای به شما میاید و در مچ دست شما رنگ‌های سبز و آبی رنگ هردو قابل مشاهده میباشد براین اساس شما پوست خنثی دارید و محدودیت کمتری در گزینش رژ لب برای شما موجود هست. در فیض از هر طیف رنگی میتوانید برای رژ لب خویش به کارگیری فرمائید چه طیف‌های سرد و آبی رنگ و بنفش و چه طیف‌های گرم مایل به قرمز‌رنگ و نارنجی رنگ.


برچسب: بهترین مارک رژلب،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۵۴:۱۳ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

یکسری نکته در به کارگیری از خط لب

بهترین مارک رژلب

خط لب شما این قابلیت و امکان رو داره تا رژ لبتون رو هم تقویت کنه. راز این فعالیت، اینه که رنگی رو تعیین نمائید که صحیح همرنگ رژ لبتون باشه؛ دراین‌صورت خط لبتون به نیکی محو می­شه و برجستگی لب­ها رو به شایسته ترین صورت ممکن نشون می قریه.
درصورتی که لب­هاتون باریک یا این که نامتقارنه پیشنهاد می­شه که از یه خط لب که یک رتبه از رنگ رژ لب شما تیره­خیس هستش بدور لبتون بکشید. زیرا سبب می‌شه لب­هاتون پرتر و جالب خیس چشم بشه و واسه پر رنگ­خیس نشون دادن لب می تونید از برق لب­هایی که لبای شما رو درشت خیس نشون می­دند به کار گیری نمایید.

رژ لب­های درخشان یا این که چرب بیش تر از رژ لب­های مات بدور لب پخش می­شند. واسه اینکه از پخش شدن رژ لب دوری فرمایید بهتره به دور لب رو بعداز اینکه رژ لب زدید با یک خط لب همرنگ یا این که پاره ای تیره خیس خط بکشید.
اگه دوست دارید در زمان روز رژ لبتون منزه نشه و نیازی نباشد دایم تجدیدش نمایید، پیشین از رژ لب زدن، کل لب رو با خودکار لب رنگ نمائید و آنگاه روی اون رژ لب بزنید. خودکار لب­ها معمولا از رژهای مات ساخته شدند و از خودکار لبی که نوک پهن­تری داره میشه به جای رژ لب هم استفاده نمود و باطن لب رو با اون لبریز کرد. یه خودکار لب با رنگ طبیعی لب گزینش فرمائید تا اینکه رنگش طوری باشه که روی لب خیلی جلب دقت نکنه و مثل هاله‌ای روی لب بشینه. با خودکار خط­های مرزی لب رو به طور کامل معین فرمایید. علاوه بر اینها، درون لب رو هم با قلم رنگ فرمایید؛ زیرا این شالوده­ی رنگ به نگه داشتن رنگ لب یاری می‌کنه. روی همین لایه رژلب بزنید. بعداز زدن رژلب، با خودکار خط مرزی بالای لب رو پر رنگ فرمایید. با انگشت آروم روی لب‌ها بزنید تا هم رژلب‌ مازاد تمیز بشه و هم رنگ لب‌ها یکنواخت بشه.یه خرده پودر پنکیک یا این که رژگونه روی لب‌ها بزنید تا ماندگاری رژلب رو گشوده هم بیش تر کنه.

یکسری نکته در به کارگیری از خط لب
مدام قبلی از استعمال از خط لب، نوک قلم رو تیز نمایید و سپس با نوک انگشت آروم روی نوک خودکار بزنید تا قابل انعطاف­خیس بشه.
هیچ زمان از رژ و خط لب با رنگ‌های ضد و نقیض به کارگیری نکنید.
با کشیدن خط لبهای تیره، لب هاتون رو پروتز نمائید.
در پایان اینکه خط لب‌های تیره آوازه متعددی ندارند البته در صورتیکه صحیح ادغام بشند، می­تونند برای خانم­هایی که آرزوی لب‌های درشت‌ دارا هستند، اعجاز نمایند. مطلقا واسه یه توشه هم که گردیده ادغام خط لب تیره بدور لب‌هاتون و رژلب قابل انعطاف و کمرنگ‌خیس برای مالامال کردن لب‌ها رو آزمون نمائید تا بدین اعجاز ایمان بیارید. از یک خودکار گیسو لب استعمال نمائید و رنگ‌ها رو در جایی که بهم می‌رسند به اعتنا ادغام فرمایید. با این‌ فعالیت ظاهرا، روی لبتون سایه­ای خواهید داشت که شم تزریق کردن ژل به لب ها رو القا می­کنه.


برچسب: بهترین مارک رژلب،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۵۴:۲۶ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

جذابیت لب‌ها در چهره

بهترین مارک رژلب


جذابیت لب‌ها در چهره را نمی‌قدرت انکار کرد؛ عشق و علاقه به پهناور‌ کردن لب‌ها در بین خانم‌ها نیز از همین جذابیت سرچشمه میگیرد. آیا شما هم دوست دارید لب‌هایی مثل آنجلینا جولی داشته باشید؟ تا به‌اکنون به چه نحوه‌هایی را آزمون کرده‌اید؟

آیا می‌دانستید که یکی‌از شیوه های سریع و طبیعی پهناور‌‌کردن لب‌ها ورزش میباشد؟ آری، این مسئله تماماً واقعیت داراست؛ چون لب‌هایتان مثل دیگر اعضای تن دارنده عضلاتی میباشد که با تقویت و فرم‌دادن به آنها می توانید روزبه‌روز شاهد پررنگ‌خیس شدن و فرم‌دریافت کردن این ماهیچه ها باشید.

از طرف دیگر با انجام ورزش و ارتقا خون‌رسانی به بافت لب‌ها میتوانید خیلی زود در انتظار رنگ به چنگ آوردن و قلوه‌ای‌خیس شدنِ لب‌هایتان باشید.

پهناور کردن لب‌ها با ورزش
با وجود رقابتی‌شدنِ مشاجره زیبایی و گرم‌شدنِ بازار تزریق‌ها، تغییر‌و تحول فرم لب‌ها و زیباتر نشان‌دادنِ لب‌ها نیز به یک کدام از گرفتاری‌های دختران و خانم‌های اهل ایران تبدیل شده‌است. البته با وجود دلایل و مشکلاتی که درحین انجام تزریق یا این که بعد ممکن میباشد پیش بیاید، شایسته ترین رویکرد، رفتن به سراغ مورد‌های طبیعی برای پر رنگ‌کردنِ همیشگی لب‌ها میباشد.

در فیض ورزش لب‌ها و یوگای رخ شایسته ترین مورد‌هایی میباشد که میتوانیم برای پهناور کردن لب‌ها از آنان به کار گیری کنیم. درپی چندین تمرین فوق‌العاده برای تغییر و تحول فرم لب‌ها و قلوه‌ای‌کردنِ آن ها را یادگرفتن خوا هیم بخشید.

 

نوشته‌ی علمی منتخب: (تمرینات ورزشی به سبک ستاره‌های هالیوودی)

 

آمادگی برای آغاز ورزش لب
قبلی از استارت ورزش بهتر میباشد لب‌هایتان را برای یک تمرین فوق‌العاده مهیا نمایید. اولی نکته نوشیدن یک استکان آب برای آب‌رسانی به لب‌ها میباشد. سفارش میکنیم از یک مرطوب‌کننده نیز استعمال فرمایید تا مبادا تمرینات سبب ساز چروک‌شدنِ لب‌هایتان شود.

۱ گرم‌کردن لب‌ها و چهره
بهتر میباشد او‌لین تمرین را با پُر کردنِ سیرتکامل‌ها از هوا استارت فرمایید. درصورتی که جدید تمریناتتان را آغاز کرده‌اید، توصیه میکنیم هر دو طرف دهن خویش را با هوا مالامال کرده و عملکرد فرمایید هوا را با فشردنِ لب‌ها به هم، در درون دهانتان محبوس نمائید.

 

بعداز مدتی که پیشرفت کردید و عضله لب‌هایتان کارکشته‌خیس شد، صرفا یک بخش دهن را با هوا مالامال نموده و آن را باطن دهن و دربین دو سیرتکامل خویش جابه‌جا نمایید.

عصر انجام جنبش

۱۰ تا ۲۰ ثانیه هوا را درون دهن خویش نگه داشته و ۱۰ تا ۲۰ توشه جنبش را تکرار نمایید.

 

۲ عده‌کردن لب‌ها
یکی حرکات فوق‌العاده برای تقویت ماهیچه‌ها لب‌ها، جنبش عده‌کردنِ لب‌ها میباشد. این جنبش بسیار مشابه به بوسه‌زدن خواهد بود.

 

برای انجام آن صاف بنشینید و لب‌هایتان را عده نمائید. کارایی نمایید لب‌ها را بالا آورده و به نوک بینی‌تان نزدیک نمائید. تا حد ممکن لب‌ها را بالا آورده و در همین موقعیت نگه دارید. به لب‌های خویش استراحت داده و جنبش را از تازه استارت فرمایید.

بازه عصر انجام جنبش

به بازه زمانی ۵ ثانیه لب‌های خویش را در بالاترین نقطه نگه داشته و ۵ توشه تکان را تکرار نمائید.

 

۳ تقویت ماهیچه حلقوی دهن


تمرین ماهیچه حلقوی‌ که بدور دهانتان را دربرگرفته نیز یکی‌از دیگر از تکنیک‌ها برای وسیع و تو پُرکردنِ لب‌ها میباشد. برای انجام این تمرین پیشین از هر چیز بدور دهن و لب‌هایتان را با آب یا این که روغن مرطوب فرمایید تا پوست لبتان مبتلا شکاف‌خوردگی یا این که زخم نشود.

هر دو انگشت اشاره خویش را در کناره‌های دهن خویش قرار داده و به‌آرامی لب خویش را از دو طرف بکشید. همین تکان بی آلایش منجر انقباض ماهیچه حلقوی درون دهن گردیده و آن را تقویت خواهد نمود.

دوران دوره انجام جنبش

این تکان را ۲۵ توشه تکرار کرده و هر توشه بعداز کشیدن دو طرف دهن، ۳ ثانیه حوصله فرمایید تا عضله این نصیب منقبض شود.

 

۴ تمرین سخن اُ


انجام این جنبش ورزشی سبب ساز می‌گردد تا ماهیچه لب‌ها و سیرتکامل‌هایتان تقویت گردیده و لبخند زیباتری داشته باشید. برای استارت این تمرین لب‌های خویش را توده کرده و در طول تمرین اُ، می بایست انقباض لب‌هایتان را حس نمائید.

زمان دوره انجام جنبش

تمرین صدای اُ را ۲ تا ۳ ثانیه سوای وقفه تکرار کرده و ۲۵ توشه انجام دهید.

 

۵ تمرین لب با استکان یا این که استوانه


یکی از دیگر از تمریناتی که برای پهناور‌خیس کردنِ لب تحت خویش میتوانید از آن به کار گیری نمائید، تمرین با استوانه یا این که جام میباشد. برای انجام این تمرین، یک استکان یا این که استوانه را برداشته و روی لب‌هایتان بگذارید. با مکیدن هوای باطن استوانه و سپری شد یکسری دقیقه عصر، لب‌هایتان حجیم‌خیس خواهد شد.

بازه زمانی عصر انجام جنبش

تا زمانی‌که لب‌های شما به اندازه دلخواه رسید، میتوانید این جنبش را تکرار نمایید. تنها بی تردیدً پیشین از انجام این ورزش لب‌هایتان را چرب فرمائید تا از بروز چروک پرهیز شود.

 

پهناور کردن لب‌ها با معجون‌های طبیعی
۱ ماسک حجم‌دهنده لب پودر دارچین
دارچین یکی‌از طبیعی‌ترین و در دسترس‌ترین ماسک هایی میباشد که پاره ای به لب‌هایتان حجم میدهد. مسواک سابق‌تان را تر کرده و یه خرده پودر دارچین روی آن بمالید.

 

ولی روغنی‌کردن مسواک نیز رویه‌ِحل نیکی میباشد. شما می توانید بعداز آغشته‌کردن مسواکتان به روغن نارگیل، آن را باطن پودر دارچین فرو ببرید، با این فعالیت هم رطوبت لب‌هایتان اضافه گردیده و هم حجم خواهد گرفت.

نکته: در‌حالتی که با این فعالیت، حس آزردگی در پوست لب‌هایتان داشتید، بهتر میباشد روش‌های دیگر را آزمون نمایید.

 

 


برچسب: بهترین مارک رژلب،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۶:۲۷:۱۴ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)