مرجع مقالات رسمي لوازم آرايش مرجع مقالات رسمي لوازم آرايش .

مرجع مقالات رسمي لوازم آرايش

حفظ رژ لب طبيعي


رژهاي صنعتي به جهت استعمال از مواد نگه‌داراي، نياز چنداني به محافظت و نگهداري ندارند. همينطور تزكيه آنان نقص‌‌خيس از رژهاي طبيعي ميباشد. پس بهتر ميباشد به يك‌سري نكته در رابطه رژهاي طبيعي دقت داشته باشيم.

خريد رژ لب طبيعي

بهترين مارك رژ لب
تمام مواد به كارگيري‌ گرديده درين رژها، خوراكي ميباشند و هيچ‌سيرتكامل نگه‌داراي‌اي در آنان به فعاليت نرفته ميباشد. مزيت‌شان نيز در همين ميباشد كه تناول كردن مقدار پاره اي از رژ هيچ‌سيرتكامل خطري نخواهد داشت.

گزينش رنگ رژ لب گياهي
براي گزينش رنگ مطلوب، بايستي به متاع و رنگ پوست خويش اعتنا فرماييد. رژ لب‌هاي سنتي باسلام رنگ‌بندي متنوعي از رنگ‌هاي پر‌نور و تيره موجود هست. در حالتي‌كه از آن جور خانم‌هايي مي باشيد كه پوست تيره‌تري دارا‌هستند، بهتر ميباشد از رنگ‌هايي مثل قرمز‌رنگ تيره و بنفش به كارگيري نمائيد.

رژهاي صورتي‌ رنگ، براي خانم‌هايي مطلوب‌خيس ميباشند كه رنگ پوستشان پر‌نور‌خيس ميباشد. در حالتي‌كه رنگ پوست رخ شما گرم ميباشد، از رژهاي مبنا رنگ نارنجي رنگ به كار گيري نمائيد و در صورتي رنگ پوست شما وضعيت سرد و پر‌نور داراست، از رژهاي اساس رنگ‌هاي سرد.

ماندگاري رژ لب
بازه زماني ماندگاري اين رژها به جهت اين‌كه از مواد نگه‌داراي استعمال مينمايند به‌طور معمول سه ساعت ميباشد. توصيه ما اين ميباشد كه به انديشه ماندگاري اضافه و به كار گيري از رژهاي صنعتي نباشيد. درصورتي كه نياز داشتيد كه مقطع بيشتري رژ داشته باشيد، بعد از سه ساعت رژ را منزه‌نمائيد و مجدد بزنيد.

حفظ رژ لب طبيعي
البته مراقبت از رژهاي طبيعي نياز به دقت ويژه دارااست.

همت فرماييد رژها را در معرض گرما قرار ندهيد (بهتر ميباشد در فريزر نگه داريد)
در آنان‌را صد رد صدً ببنديد تا از گرد و غبار در امان باشند
به جهت اهميتي كه طراوت اين رژها داراست، معمولاً پس از توصيه شما ساخته مي گردند و نو‌‌جديد به دستتان مي‌رسند، پس همت نماييد رژهايي كه بازه زماني متعددي از خريدشان مي‌گذرد استعمال نكنيد.
تزكيه رژ لب طبيعي از لب
سفارش مي كنيم براي تزكيه رژلب‌هاي طبيعي از مواد طبيعي استعمال نمائيد.

عصاره گل سرخ يا اين كه گلاب: به عنوان مثال عصاره گل سرخ يك كدام از مؤثرترين و نادر‌خطرترين مواد طبيعي براي تزكيه پوست و زدودن مواد آرايشي از فيس ميباشد.
به كارگيري از مواد طبيعي علاوه بر انگيزه اول شما يعني پاك شدن فيس، به شادابي و سالم پوستتان هم امداد مي‌نمايد. استعمال مداوم از عصاره گل سرخ، زبري پوست را از دربين مي برد و پوست را واضح و شاداب مي كند. اين عصاره به جهت خصوصيت انقباضي‌اش به توده شدن منافذ پوستي امداد مي نمايد. گلاب نيز يكي تندرست‌ترين تميز كنده‌هاي رخ ميباشد. استعمال روزمره از گلاب براي شست‌وشو، علاوه بر منزه‌سازي رخ ازآلودگي‌ها و گرد و غبار، تأثير شگرفي در وقار و تمدد روان دارااست.
روغن نارگيل: استعمال از روغن براي تزكيه رژ سبب ساز مي‌گردد لبها به مدتي طولاني‌تري از بي آبي بدور باشند و به ‌مرور رخنه‌‌هاي جان دار در لب برطرف شوند. پاره اي روغن نارگيل روي لبتان بماليد و بعد از آن با مقداري پنبه رژ را تميز فرمائيد. اعتنا داشته باشيد كه چربي روي لب‌ها را به طور كاملً برطرف نكنيد.
دستمال مرطوب: در شرايطي كه از دستمال مرطوب براي تزكيه لب‌ها به كارگيري ميكنيد كارايي فرماييد بي ترديدً از دستمال سواي الكل به كارگيري فرماييد. براي تزكيه كرم‌هاي گياهي به جهت به كار گيري از مواد طبيعي نيازي به الكل نداريد. با حركات دوراني مچ دست خويش به‌آرامي مواد رنگي رژ را از روي لب‌ها منزه‌ فرماييد. در به كارگيري از رژهاي طبيعي نيازي به استعمال چيز ديگري براي رفع بي آبي لب‌ها وجود ندارد.


برچسب: بهترين مارك رژ لب،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۶ خرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۸:۴۸:۳۵ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

در منزل رژلب طبيعي صحيح فرمائيد

بهترين مارك رژ لب
در منزل رژلب طبيعي صحيح فرمائيد
رژ لب، يكي اثاثيه گزينه عشق و علاقه ي خانم هاست، البته وجود مواد شيميايي و مضر جانور در آن ها موجب گرديده تا مصرف آن با نگراني‌هايي همپا باشد. شما ميتوانيد با يكي چغندر قند و روغن نارگيل، يك رژ لب طبيعي بسازيد و ديگر نگران ورود مواد شيميايي و سرب مو جود در رژ لب ها به تن خويش نباشيد.
بازديد :
5755
دوره تقريبي مطالعه :
3 دقيقه
مورخ : چهارشنبه 1396/07/19
چغندر، رژلب، رژلب طبيعي، پيرايش، اسباب و اثاث آرايش و پيرايش، مواد شيميايي، روغن نارگيل، تندرست، زيبايي، نكات منزل داري
رژ لب، يكي‌از اسباب آرايشي گزينه عشق ي خانم هاست و بعضا از آن‌ها دوست دارا هستند كه‌اين ماده ي آرايشي را يك سره بر روي لب خويش داشته باشند، ولي وجود مواد شيميايي و مضر مو جود در آن‌ها موجب گرديده تا بخش اعظمي از آن‌ها نتوانند آنقدر كه ميخواهند از آن به كارگيري نمايند. چنانچه شما نيز از مواد شيميايي جان دار در رژ لب ها خسته گرديده ايد و نگران تندرست خويش مي‌باشيد، با استعمال از چغندر قند براي خويش يك رژ لب طبيعي تهيه و تنظيم فرماييد.
چغندر قند، با هر چيز تماس پيدا نمايد، آن را رنگي مي‌نمايد. پس ابدا خيره كننده وجود ندارد كه بتوان لب ها را نيز با آن رنگ كرد و يك رژ لب طبيعي از آن ايجاد. ريشه ي چغندر، لب هاي شما‌را به رنگ صورتي زيبايي در مياورد و رنگدانه هاي لب را از در ميان مي‌برد.به محض به كار گيري از اين ماده، رنگ لب هاي شما صورتي و هنگامي با اكسيژن مخلوط شود، لب هاي شما نيز به رنگ قرمز رنگ در خواهد آمد. به دوران يك هفته از اين ادغام استعمال نماييد، تا لب ها شما به صورت طبيعي به رنگ صورتي در آيند.
براي اسكراب لب ها ميتوانيد مقداري شكر به‌اين ادغام بيشتر فرمائيد.

 


برچسب: بهترين مارك رژ لب،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ خرداد ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۰۰:۵۰ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

خريد رژ لب طبيعي

بهترين مارك رژ لب
رژهاي صنعتي به جهت به كارگيري از مواد نگه‌داراي، نياز چنداني به مراقبت و محافظت ندارند. همينطور تزكيه آنها نقص‌‌خيس از رژهاي طبيعي ميباشد. پس بهتر ميباشد به يك‌سري نكته در رابطه رژهاي طبيعي دقت داشته باشيم.

خريد رژ لب طبيعي
تمام مواد به كار گيري‌ گرديده درين رژها، خوراكي مي باشند و هيچ‌سيرتكامل نگه‌داراي‌اي در آنان به عمل نرفته ميباشد. مزيت‌شان نيز در همين ميباشد كه تناول كردن مقدار يه خرده از رژ هيچ‌سيرتكامل خطري نخواهد داشت.

گزينش رنگ رژ لب گياهي
براي تعيين رنگ مطلوب، مي بايست به كالا و رنگ پوست خويش اعتنا فرماييد. رژ لب‌هاي سنتي باسلام رنگ‌بندي متنوعي از رنگ‌هاي پر‌نور و تيره موجود است. در صورتيكه از آن گونه خانم‌هايي مي‌باشيد كه پوست تيره‌تري دارا‌هستند، بهتر ميباشد از رنگ‌هايي مثل قرمز رنگ تيره و بنفش استعمال فرماييد.

رژهاي صورتي‌ رنگ، براي خانم‌هايي مطلوب‌خيس مي‌باشند كه رنگ پوستشان پر‌نور‌خيس ميباشد. در‌صورتي‌كه رنگ پوست چهره شما گرم ميباشد، از رژهاي مبنا رنگ نارنجي رنگ به كارگيري نماييد و در‌صورتي‌كه رنگ پوست شما موقعيت سرد و پر‌نور دارااست، از رژهاي اساس رنگ‌هاي سرد.روغن نارگيل: به كارگيري از روغن براي تزكيه رژ سبب ساز ميگردد لبها به مدتي طولاني‌تري از بي آبي به دور باشند و به ‌مرور سوراخ‌هاي جان دار در لب برطرف شوند. مقداري روغن نارگيل روي لبتان بماليد و بعد از آن با مقداري پنبه رژ را منزه نمائيد. اعتنا داشته باشيد كه چربي روي لب‌ها را به طور كاملً برطرف نكنيد.
دستمال مرطوب: درصورتي كه از دستمال مرطوب براي تزكيه لب‌ها استعمال ميكنيد همت نمائيد بدون شكً از دستمال سواي الكل به كارگيري فرماييد. براي تزكيه كرم‌هاي گياهي به جهت به كارگيري از مواد طبيعي نيازي به الكل نداريد. با حركات دوراني مچ دست خويش به‌آرامي مواد رنگي رژ را از روي لب‌ها منزه‌ نماييد. در به كارگيري از رژهاي طبيعي نيازي به به كارگيري چيز ديگري براي رفع كم آبي لب‌ها وجود ندارد.

 


برچسب: بهترين مارك رژ لب،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱ خرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۴۷:۰۲ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)