مرجع مقالات رسمي لوازم آرايش مرجع مقالات رسمي لوازم آرايش .

مرجع مقالات رسمي لوازم آرايش

ماسك لب خانگي براي روشني و رفع تيرگي لب


بهترين مارك رژلب۴. گلبرگ‌هاي گل سرخ
يكسري عدد گلبرگ گل سرخ را له نمائيد و بر روي لبهايتان بماليد، گل سرخ علاوه بر قرمز‌رنگ كردن لب‌ها، آن را قابل انعطاف و صاف مي كند. همينطور مي توانيد گلبرگ‌هاي له گرديده‌ي گل سرخ را با پاره اي رمز شير تركيب فرماييد و آن را به زمان ۲۰ دقيقه روي لبهايتان قرار دهيد.

 

ماسك لب خانگي براي روشني و رفع تيرگي لب
۱. ماسك آبليمو و وازلين
پاره اي وازلين و آبليمو را با هم تركيب كرده و شب، پيشين از خواب روي لب هايتان بماليد. انجام اينكار چندين شب پشت سر هم لب‌ها را قرمز رنگ و رنگ تيره آنان را برطرف مي كند.


۲. ماسك موم عسل و روغن هسته زردآلو
براي تنظيم‌ي اين ماسك لب خانگي مي بايست موم عسل، روغن هسته زردآلو و روغن گل اشرفي را تركيب نمائيد و با بخار يه خرده حرارت دهيد. به كارگيري از اين ماسك به پر‌نور شدن لب‌ها رفع تيرگي آنها امداد مي نمايد. اين ماسك را مي‌قدرت در يك شيشه دربسته نگه داري كرد.
۳. ماسك زردچوبه و شير
ماسك لب خانگي زردچوبه و شير تيرگي لب‌ها را از ميان ميبرد و سبب قرمزي آن ها مي‌گردد. براي تنظيم‌ي اين ماسك يك قاشق چايخوري زردچوبه را با پاره اي شير سرد مخلوط نمائيد تا موقعيت خميري پيدا نمايد. خمير بدست آمده را روي لب‌ها قرار دهيد و پس از ۵ دقيقه با آب ولرم بشوييد. انجام اينكار به مقطع يك هفته و هر روز تاثير قابل توجهي براي روشني و رفع تيرگي لب‌ها داراست.

 


ماسك لب خانگي براي لايه برداري لب ها
يكي‌از شايسته ترين طرز‌ها براي رفع تيرگي لب‌ها به كار گيري از ماسك‌هاي لايه بردار لب ميباشد. اين ماسك‌ها را ميتوانيد به راحتي در منزل تهيه و تنظيم نماييد. فراموش نكنيد بعداز به كار گيري از اين لايه بردار‌هاي خانگي براي پيشگيري از بي آبي لب‌ها از قابل انعطاف كننده لب استعمال فرماييد.
۱. ماسك عسل و دارچين
نصف قاشق چايخوري دارچين، نصف قاشق چايخوري عسل و نصف قاشق چايخوري روغن زيتون را با يكديگر ادغام فرمائيد. اين لايه بردار علاوه بر حذف سلول‌هاي مرده پوست لب، به جهت دارا بودن دارچين ميتواند لب‌ها را حجيم نمايد.

 

۲. ماسك روغن نارگيل و عسل
براي تهيه و تنظيم‌ي اين ماسك ۱ قاشق غذاخوري روغن نارگيل، ۱ قاشق غذاخوري عسل و ۱ قاشق غذاخوري شكر قهوه‌اي را با يكديگر ادغام نماييد. ادغام بدست آمده را به برهه زماني ۲ تا ۳ دقيقه روي لب‌ها ماساژ دهيد تا لايه برداري شوند.
۳. ماسك نعناع
۲ قاشق غذاخوري شكر را با ۲ قاشق غذاخوري روغن زيتون يا اين كه نارگيل تركيب فرمائيد، بعد از آن ۸ تا ۱۰ قطره روغن نعناع تند و نصف قاشق چايخوري روغن هسته انگور به آن بيش تر فرماييد. لبهايتان را به طور دوراني يك سري دقيقه با اين ماسك لب خانگي ماساژ دهيد و آن گاه با آب ولرم بشوييد. شكر به لايه برداري لب‌ها امداد مينمايد و روغن نعناع و روغن هسته انگور رنگ آن را پر‌نور‌خيس مي نمايند.
طولاني تر بخوانيد: ۲۳ گزينه از مهم‌ترين خاصيت روغن هسته انگور براي تن درستي تن
۴. ماسك پوست پرتقال و شكر
پوست پرتقال كم آب گرديده گرديده را آسياب فرماييد آن‌گاه ۲ قاشق غذاخوري پودر پوست پرتقال و ۲ قاشق غذاخوري شكر قهوه‌اي را با يكديگر تركيب كرده و ۱۰ تا ۱۲ قطره روغن بادام به آن بيشتر فرمائيد. ماساژ لب‌ها با اين ماسك به برهه زماني ۳۰ دقيقه لب را لايه برداري كرده و رنگ آنها را پر‌نور‌خيس مينمايد.
۵. ماسك كيوي و توت خارجي
يكي توت خارجي را با نصف كيوي ادغام نماييد، بعد از آن ۶ قاشق غذاخوري شكر، ۲ قاشق غذاخوري روغن زيتون و در رخ قابليت و امكان ۲ قطره ويتامين E به آن بيش تر فرماييد. ماساژ لب با اين ماسك لب خانگي به دوران ۳۰ تا ۴۰ دقيقه سلول‌هاي مرده پوست لب را برطرف مي نمايد و به جهت دارا بودن توت خارجي، تيرگي لب‌ها را نيز برطرف خواهد كرد.
۶. ماسك عسل و قهوه
براي تهيه و تنظيم‌ي اين ماسك ۱ قاشق غذاخوري قهوه را با ۱ قاشق غذاخوري عسل ادغام نمائيد. آن گاه به برهه زماني ۱ دقيقه روي لب‌ها ماساژ دهيد، يك دقيقه طاقت فرماييد و با آب ولرم بشوييد.
۷. ماسك نمك دريايي
براي تنظيم‌ي اين ماسك لب خانگي ۱ قاشق چايخوري نمك دريا را با ۲ قاشق چايخوري روغن نارگيل مخلوط نماييد. اين ماسك لب‌ها را لايه برداري ميكند و به جهت دارا بودن روغن نارگيل آنان‌را مرطوب خواهد كرد.
۸. ماسك ليمو
۱ قاشق غذاخوري آبليمو، ۱ قاشق غذاخوري روغن زيتون و ۲ قاشق غذاخوري شكر را با يكديگر ادغام نمائيد. اين ماسك لب خانگي را به زمان ۱ دقيقه روي لب‌ها ماساژ دهيد بعد با آب ولرم بشوييد. آبليمو دارنده خواص سپيد كنندگي ميباشد و سلول‌هاي مرده پوست را حذف مي كند.
۹. ماسك عسل و شكر
۱ قاشق غذاخوري عسل را با يك قاشق غذاخوري شكر قهوه‌اي تركيب نمائيد و ۵ تا ۶ قطره روغن اسطوخدوس به آن طولاني تر فرمائيد، بعد از آن لب‌ها را به بازه زماني ۲ تا ۳ دقيقه با اين ماسك ماساژ داده و با آب ولرم بشوييد.


۱۰. ماسك آسپرين
۴ عدد قرص آسپرين را پودر نمائيد. بعد چندين قطره آب، ۲ قاشق چايخوري عسل، ۲ قاشق چايخوري شكر قهوه اي، ۱ قاشق چايخوري روغن زيتون و ۱ عدد كپسول ويتامين E به آن بيش تر فرماييد و با به كار گيري از يك مسواك قابل انعطاف يا اين كه انگشت روي لب‌ها بماليد. اين ماسك لب خانگي علاوه بر لايه برداري لب‌ها به جهت دارا بودن عسل و روغن زيتون بي آبي لب‌ها را برطرف مي كند.
۱۱. جوش شيرين
مقداري آب به جوش شيرين بيشتر نمائيد تا شرايط خميري پيدا نمايد و يك‌سري قطره روغن نارگيل به آن بيشتر فرماييد. خمير بدست آمده را به آرامي با تكان دوراني روي لبهايتان بماليد و با آب ولرم بشوييد. انجام اينكار يكبار در هفته لب را لايه برداري كرده و به رفع تيرگي آن امداد مي‌نمايد.

 

 


برچسب: بهترين مارك رژلب،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۵۰:۰۶ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

رژلب رنگ هلويي براي عروسي تابستاني

بهترين مارك رژلب
در ضيافت هاي تابستاني متعددي كمپاني مي‌كنيد؟ به ما اعتماد فرمائيد، نبايد اين رنگ هاي جالب براي لب را از دست بدهيد. چه كسي ميگويد حفاظت از لبها در مقابل نور و روشنايي خورشيد خسته كننده ميباشد؟ با كرم هاي لب معمولي دربردارنده SPF 30 خداحافظي نماييد و يكي محصول ها آرايشي بهداشتي پيشنهاد گرديده مارا در كيف تعطيلات هفته تابستاني خويش قرار دهيد. از رژ لب هاي نارنجي رنگ درخشان تا رنگ هاي قرمز‌رنگ ديدني، اين توليد ها لب براي مراسم هاي عروسي تابستاني در فضاي گشوده يا اين كه ماه عسل در كنار دريا عالي ميباشد. فراهم لبخند زدن با وجود حفاظت در مقابل آفتاب در روزهاي بلند تابستاني باشيد.

رژلب رنگ هلويي براي عروسي تابستاني


در ادامه يك پوشش دهي توانمند و درخشان مي‌باشيد؟ اين رژلب ابريشمي لب ها را به صورت چشمگيري صاف و پر رنگ ميكند، به علاوه دارنده SPF 15 ميباشد. اين رنگ هلويي براي يك عروسي بشاش تابستاني عالي ميباشد.

گلبرگ در رژ لب


يك كدام از ديگر از توليد ها دارنده SPF 15 ميباشد، اين رژ لب درماني دارنده خواص مرطوب كنندگي ميباشد كه از لب ها حفاظت مي نمايد و سبب ساز صاف شدن آن ها مي‌شود. اين جنس آيتم ايده آلي براي عروسي در فضاي گشوده ميباشد.

رژلب رنگ رز صورتي


اين رژ لب، رنگي با شكوه و ساتني به لب ها ميدهد و همينطور لب ها را مرطوب نگه مي‌دارد. به علاوه مشتمل بر ويتامين E و SPF 12 ميباشد.

رژلب درخشان كننده صورتي


درصورتي كه طولاني تر در پي پيرايش تابستاني مي باشيد، اين رژ مايع ضد چين ميل كردن اختصاصي شما ميباشد. اين رژ طوري تاسيس شده است كه لب هاي شمارا جديد و درخشان نشان بدهد، اين كالا درماني منجر صاف شدن، پر رنگ شدن و آب رساني به لب ها ميگردد و در عين اكنون با داشتن SPF15 لب هاي شما‌را از اشعه هاي UV مراقبت مينمايد.

رژلب نارنجي رنگ شما‌را افسانه اي مي‌نمايد


براي يك مد روز اسپرت تابستاني فراهم مي‌باشيد؟ اين رژ لب مغذي دارنده رنگ قرمز‌رنگ نارنجي رنگ ميباشد و ظاهري جالب به لب هاي شما ميدهد. به علاوه فرمول آن مشتمل بر SPF 16 و فاقد پارابن و مواد معطر ميباشد.

رژلب صورتي براي درخشش در جشن و پايكوبي هاي تابستاني


رنگ ديدني و به شدت درخشان اين رژ لب دربردارنده SPF15، آن را تبديل به مورد اي براي ظواهر كلاسيك تابستاني ميكند. رنگ صورتي درخشان براي دادن يك رنگ مازاد به لب هاي شما عالي ميباشد و برس آن طوري پباده سازي گرديده كه سواي نياز به آينه براحتي مي‌توانيد از آن به كار گيري نمائيد.

رژلب رنگ گل گوشواره اي


اين بدن رنگي بامزه با رنگ صورتي خالص رنگ مختصري به لب ها ميدهد. خصوصيت هاي سبكي، صاف كنندگي و SPF 15، اين جنس را براي روزهاي مرطوب تابستاني ضروري مي سازد.

رژلب رنگ گيلاسي مطلوب ضيافت هاي تابستاني


رنگي مطلوب ضيافت هاي تابستاني ميخواهيد؟ اين رنگ گيلاسي يا اين كه فرمانروا توتي دقيقاً به عبارتي چيزي ميباشد كه در ادامه آن مي باشيد. مشتمل بر SPF 15 ميباشد و لب هاي شما در تمام ارتفاع شب قابل انعطاف و لطيف مراقبت ميكند.


برچسب: بهترين مارك رژلب،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۸ اسفند ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۳۶:۰۳ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

در‌صورتي‌كه ژل‌ها جذب شوند، لب‌ بدفرم نميشود؟

بهترين مارك رژلب

در‌صورتي‌كه ژل‌ها جذب شوند، لب‌ بدفرم نميشود؟
نه، بعداز جذب ژل‌ها لب به فرم اول خودش بازمي‌گردد و هيچ تغيير‌و تحول فرم خاصي پيش نمي‌آيد.

قابليت دارااست ژل‌ها تكان نمايند و به نواحي حريم لب پخش شوند؟
آري، چنانچه ژل‌هايي كه براي پررنگ‌سازي لب به كار گيري مي‌گردد از گونه هاي غيراستاندارد باشد قابليت و امكان اين عارضه موجود هست، براين اساس در شرايطي‌كه خانمي قصد اين تزريقات را داراست مي بايست بي ترديد از ژل‌هاي استاندارد و با برند داراي اعتبار به كار گيري نمايد.

 

چه افرادي كانديداي قابل قبولي براي تزريق ژل به شمار ميايند؟
مي‌اقتدار همگي اشخاص را كانديداي قابل قبولي براي‌اين شيوه درماني دانست، چون احتمال حساسيت و عارضه ها جانبي نيست. ولي قطعاً ‌اينكه كسي كانديداي قابل قبولي براي‌اين طرز و يا اين كه هر نحوه زيباسازي ديگري است يا اين كه نه با معاينه پزشك معالج، دريافت كردن تاريخچه طبي مريض و همينطور باز‌نگري بسيار ظريف ساختار صورت و پباده سازي براي ‌ساخت تغييرات مطلوب، انتخاب خواهد شد.

توشه ديگر مي بايست يادآور شد كه ‌ساخت هر تغييري در فيس، ولو با گزينش يك نحوه داراي اعتبار، لزوماً به معناي به‌دست آوردن يك رخ مناسب و قشنگ وجود ندارد. تعيين نحوه‌‌هاي زيباسازي كاري به طور كاملً تخصصي ميباشد و بدون شكً بايستي با اعتنا به فوايد و مضرات نحوه درماني، مراد مريض، آناتومي مريض و وضعيت فيزيكي و روحي كم عقل او رخ گيرد تا بتوان آن را برد‌آميز دانست.


برچسب: بهترين مارك رژلب،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۷ اسفند ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۰۳:۴۰ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

عارضه ها رنگ تاتو خط لب

بهترين مارك رژلب

عارضه ها رنگ تاتو خط لب

بروز برخي حساسيت‌ها، يك كدام از عارضه ها تاتو خط لب يا اين كه تاتو رژلب ميباشد. قرمزي و خارش پوست كه فورا بعداز انجام تاتو ساخت مي شود و يا اين كه حتي ممكن ميباشد سالها آنگاه توليد شود از گزاره دلايل اين پديده بشمار مي‌رود.

عفونت يكي از ديگر از دلايل خطرناك تاتو ميباشد به‌ طوري كه در صورتيكه تاتو در محيطي غير استريل و با وسايل غير بهداشتي صورت پذيرد، ميتواند بيماري‌هاي عفوني و انتقال آن را در ادامه داشته باشد، كه از پاراگراف اين بيماري‌ها، مي‌قدرت بيماري خطرناك ايدز كه از روش ويروس HIV منتقل ميشود را اسم پيروزي.

لب بافت حساسي ميباشد و احتمال بروز حساسيت درين بافت اضافه بوده، علاوه براين به جهت به كارگيري از رنگ قرمز رنگ احتمال بروز حساسيت در‌اين بافت ارتقاء پيدا مينمايد.

به‌ طور كلي تاتو يك روند جراحت زا به پوست بوده و عاملي تحريك كننده ميباشد كه چندان آيتم تأييد پزشكان وجود ندارد؛ درحال حاضر در حالتي كه اين فرمان در وضعيت غير استريل و كثيف صورت پذيرد، دلايل بيشتري به همدم دارااست.

فيض گيري

 

امروزه دقت به زيبايي چهره به­ خصوص لب‌ها بسيار اشاعه يافته ميباشد و خانم‌ها پيرو زيباسازي لب‌ها مي‌باشند. تاتو لب تكنيكي براي قرينه سازي و حجيم سازي لب و از ميان بردن سفيدي بيش تر از حد و يا اين كه تيرگي آنهاست. تاتو لب مي­‌تواند روشي درماني براي ترميم خط لب كساني كه مبتلا نقص مادرزادي يا اين كه اكتسابي مي باشند نيز باشد. اما بيش تر خانم‌­هايي كه تصميم به آرايش و پيرايش هميشگي دارا هستند و نمي­‌خواهند در زمان روز سرگرم تمديد كردن رژلب خويش باشند از اين طرز فايده مي‌­مارك. تاتو لب يكي‌از متدهاي آرايش و پيرايش دايم ميباشد كه‌اين ايام بيش تر خانم­‌ها در ادامه آن مي‌باشند.

اقدامات لازم قبلي از انجام تاتو لب

عدم به كار گيري از مواد كافئين‌دار مانند چاي و قهوه تعدادي ساعت قبلي از تاتو

تصحيح موهاي فيس چندين روز قبل از انجام فعاليت تاتو

غربت از اشعه فرابنفش

انجام ندادن لايه برداري و ميكرودرم پوست

عدم تحريك پوست با كرم، پماد و داروهاي متعدد

مصرف داروهاي ضد ويروسي در رخ بروز آسيب

پيشگيري از بروز تبخال (مصرف قرص اسيكلووير هر ۸ ساعت يكي)

مصرف قرص ضد آلرژي ستيريزين در رخ داشتن سوابق‌ي آلرژي

نگهداري‌هاي بعداز انجام تاتو لب

هجران از اشعه‌هاي شمسي و قرار نگرفتن در مقابل آفتاب

عدم استحمام، نرفتن به استخر و انجام ندادن بازي‌هاي آبي رنگ

خودداري از ويرايش، خارش و كندن پوست لب

به كار گيري از پماد ويتامين آ به بازه زماني يك هفته بر روي لب‌ها (روزي ۳ توشه)

استعمال از پماد هيدروكورتيزون چشمي به بازه يك هفته بر روي لب‌ها (روزي يكبار)

بعد از انجام كار تاتو، لب‌ها ملتهب و متورم مي­‌شوند و ممكن ميباشد كبودي‌هاي حريم آن مشاهده شود كه به‌تدريج از در بين خواهند رفت. بعد از انجام تاتو، ممكن ميباشد رنگ تاتو از رنگ متبوع مسافت داشته باشد. بايستي به‌اين نكته اعتنا داشت اين رنگ حقيقي و واقعي نمي­‌باشد و بعد از ۲ هفته رنگ اصلي ثبت مي‌شود.

 


برچسب: بهترين مارك رژلب،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۲۷:۱۱ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

تزريق ژل لب

بهترين مارك رژلب


تزريق ژل لب
چرا تزريق ژل لب
لب يكي‌از بخش هاي چهره ميباشد كه با ارتقا سن حجم لب تحليل رفته ،طول لب كم شده و بر جستگي آن در رخ كاهش مييابد. تزريق ژل لب قادر است براي رفع اين تغييرات و زيبايي رخ بسيار اثرگذار باشد. حجم لب، طول و برجستگي آن زير تاثير سن قرار خواهند گرفت. لب تحتاني به صورت طبيعي از لب فوقاني پهناور خيس و حجيم خيس ميباشد و نصفه راست و چپ هر مورد از لب ها مشابه هم ميباشند كه حجم و تقارن در‌اين دو نصفه بسيار مهم ميباشد. در تزريق ژل كاري كه انجام ميگردد اين ميباشد كه لبه لب پررنگ و حجم داده مي‌شود و به اين ترتيب ميباشد كه به زيبايي فيس از روش تزريق ژل لب افزوده ميشود.

لب فوقاني از دو نصيب لب سپيد و لب قرمز رنگ درست شده ميباشد كه به وسيله كناره لب از يكديگر غيروابسته گرديده اند. با تشكيل چروك عمودي و موازي در نصيب سپيد لب فوقاني ظواهر نامطلوبي توليد مي گردد و در فيس به كارگيري از روژلب بصورت خطوط عمودي قرمز در لب بالا خودش را نشان مي‌دهد. بطور معمول لب تحتاني حجيم خيس از لب فوقاني ميباشد و مقداري جلوتر از آن قرار گرفته ميباشد. مي قدرت بيان كرد لب تحتاني حدودا دو برابر لب فوقاني ميباشد. در حاليكه لب بالا و تحت نسبت به هم بعنوان خواهر در حيث گرفته ميگردند نصفه راست و چپ هر مورد از لب ها بعنوان دو قلو نسبت به يكديگر تصور ميگردند و وجود تقارن درين دو نصفه بسيار مهم و اساسي هست. در تزريق ژل لب با حجم دادن و پررنگ كردن كناره لب جذابيت و زيبايي رخ اضافه ميگردد.
روش تزريق ژل لب
شيوه تزريق ژل ،در مناسب‌خيس بودن و نادر خطرتر بودن آن بسيار مهم ميباشد.
دكتر معالج مي بايست اولا” آشنايي ظريف و كافي‌ از ساختمان پوست و اجزاي چهره داشته باشد. ثانيا” به تكنيك اين نحوه كه مشتمل بر محل مطلوب، مقدار تزريق و قرار دادن اين مواد در لايه هاي‌ مطلوب پوستي ميباشد به طور كامل” آشنا باشد.
مقدار ژل تزريق گرديده و سطحي يا اين كه عمقي تزريق شدن آن، بستگي به دسته ماده مصرف شده و نتيجه ها آيتم دلخواه از طرفي و عمق و محل چين موردنظر از طرف ديگر دارااست.
تركيبات هيالورونيك اسيد به علت جذب آب زياد در حوالي خويش و ارتقا حجم نتيجه ها از اين دستور نياز به حجم كمتري از ژل ،براي اصلاح چين‌ها و فرورفتگي‌ ها دارااست.
به‌اين خواسته بعداز بي‌احساس كردن موضع و اطمينان دادن به مريض محل تزريق با محلول ضد ميكروبي يا اين كه الكل پاك مي‌گردد
بعد از آن توسط سرنگ منحصر و سوزن‌هايي دقيق با زاويه‌اي‌ صحيح معيار دقيقي‌ از دارو در يكي‌از‌ از لايه‌هاي پوستي و يا اين كه زيرپوستي به نواحي گوناگون در راز و رخ دربرگيرنده بدور ديده ها،سيرتكامل ها، چين هاي به دور دهن در خلال كناره فك ،در لب ها و به پيشاني تزريق مي‌گردد.
در صورت تحت نواحي تزريق در لب نشان داده شده‌است


برچسب: بهترين مارك رژلب،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۵ اسفند ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۲۱:۴۸ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

محافظت از لب و داشتن لب‌هاي خوشگل و پر رنگ

بهترين مارك رژلب

محافظت از لب و داشتن لب‌هاي خوشگل و پر رنگ
همگي از داشتن لب‌هاي صورتي، پر‌نور و قابل انعطاف لذت ميبرند. ولي با وصال زمستان، لب‌ها به صورت ناخوشايندي سوراخ خورده و كدر ميشوند. هواي سرد و كمبود رطوبت در هواي بسيار كم آب، از عارضه ها اين رخداد مي باشند. به علاوه، پوست لب‌هاي شما بسيار نازك بوده و هيچ لايه روغني محافظي بر روي آن نيست، در سود بايستي خيلي بيش تر از نقاط ديگر پوست به آن دقت شود. در چهره عدم اعتنا به پوست لب‌ در فصل زمستان، ايرادات خيلي دورازشوخي كم آب شدن، سوراخ ميل كردن، شكسته شدن پوست و غيره پديد ميايد و شمارا از داشتن لب‌هاي براق و خوشگل و انجام پيرايش‌هاي مطلوب فصل به دور مي‌سازد. محافظت كردن از لب‌ها فعاليت مشقت وجود ندارد و با تعدادي مرحله خيلي معمولي و راحت مي توانيد به شايسته ترين صورت از آنان محافظت فرماييد.

 

 

 

يكسري رويكرد بي آلايش براي حفظ از لب در فصل زمستان

نگهداري از لب - از درون به لب‌هايتان آبرساني نمائيد.
از آن‌جايي كه فصل زمستان تاثير كم آب كنندگي بر لبتان را دارااست شما مي بايست از باطن به تن آبرساني نمائيد. اين مساله با رعايت رژيم غذايي مطلوب قابل حل ميباشد. نخستين از همگي مي بايست روزمره 8 تا 10 جام آب بنوشيد. اگرچه ترازو آب ما يحتاج تن هر شخص با يكديگر مختلف ميباشد، پس بهتر ميباشد مبتني بر رژيم غذايي و بضاعت بدنتان گزينش نمائيد. در كنار نوشيدن آب، از صيفيجات و ميوه‌‌هايي به كارگيري فرماييد كه سرشار از آب مي باشند. مركبات، كيوي، سيب و صيفيجات آبدار مانند كاهو، گوجه خارجي، خيار و هويج از اين مثال‌ها مي باشند. همينطور از غذاهايي به كار گيري فرماييد كه سرشار از ويتامين A و C مي باشند. ويتامين A با ترميم بافت پوست لب از آن حفظ كرده و ويتامين C با ساخت كلاژن به سفت بودن ساختار لب امداد مي‌نمايد.

 

 

 

حفظ از لب - به كار گيري منظم از ماسك‌هاي خانگي
ماسك‌هاي خانگي مرطوب كننده به ترازو متعددي رطوبت موردنياز لب‌ها را در فصل زمستان تامين مي نمايند. طيف وسيعي از مرطوب كننده‌هاي لب ميباشند كه به سادگي در منزل قابل توليد بوده و مواد نخستين آن ها در آشپزخانه كليه وجود دارد. موادي مانند عسل، روغن زيتون، آوكادوو، كيوي و خامه شير.

عسل: ماده‌اي فوق العاده براي مرطوب كردن لب‌هاست.
عسل را به تنهايي يا اين كه با ادغام كردن آن با گليسيرين و توليد خميري يكنواخت، قبلي از خواب بر لب‌هاي خويش نهاده و روز پس از داشتن لب‌هاي قابل انعطاف‌خيس لذت ببريد.

 

 


خامه‌ي شير:اين ماده را به مقطع روستا دقيقه روي لب‌هاي خويش گذارده و آن گاه با پنبه‌اي كه در آب ولرم تر كرده‌ايد آن‌ را بشوييد. مي توانيد روزمره اين فعاليت را يكبار انجام دهيد.

 

 

آووكادو و روغن زيتون: كمي روغن زيتون را به يك قاشق غذاخوري آووكادو پوره گرديده بيش تر نماييد و به دوران 15 دقيقه روي لب‌هاي خويش بگذاريد. آن‌گاه با آب ولرم آن را شسته و روزي يك‌توشه اين فعاليت را انجام دهيد.

 

 


گلاب و عسل: 1 قاشق چاي‌خوري از گلاب را با يك قاشق چاي‌خوري از عسل تركيب كرده و به بازه زماني 15 دقيقه روي لب‌هاي خويش قرار دهيد. بعد با آب عادي بشوييد و روزي يك‌توشه اين فعاليت را تكرار نماييد.

 

 

 

حفظ از لب - اسكراب پوست
همانند پوست تن، لب‌ها نيز به اسكراب كردن نياز دارا‌هستند، پس از لايه برداري، لب‌هاي شما خيلي نو‌خيس و خوش رنگ‌خيس خواهند بود. يك توشه در هفته كفايت مي نمايد. در شرايطي كه طولاني تر انجام دهيد منجر جراحت پوست لب، قرمز رنگ شدن و دردناكي آن خواهيد شد.
براي لايه برداري لب، از يك اسكراب طبيعي متشكل از شكر و روغن زيتون به كارگيري نمائيد.

 

 


برچسب: بهترين مارك رژلب،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۴ اسفند ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۰۰:۱۱ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

چطور رژ لب خانگي بسازيم ؟

بهترين مارك رژلب

چطور رژ لب خانگي بسازيم ؟

چه چيزي را جايگزين رژ لب كنيم
براي ساختن رژلب خانگي نياز به يك چغندر قرمز رنگ (لبو) و يه خرده روغن نارگيل داريد. چغندر را كه به خير و خوبي شسته و پوست گرفتيد مي بايست درون تركيب كن ريخته و آنقدري بزنيد كه پوره بدون نقص شود؛ درحال حاضر بوسيله صافي آب چغندر را مستقل كرده به طوريكه كه حتي ذره اي از چغندر باطن آب آن نباشد. درحال حاضر يك قاشق چايخوري روغن نارگيل براي دوري از كم آب شدن آب به آن بيشتر فرمائيد و در درون ظرفي منزه بريزيد و درون فريزر قرار دهيد. رژلب خانگي شما فراهم ميباشد و به جهت دارا نبودن مواد حافظ بايستي در سردخانه حفظ شود.

چه گونه رژ لب بكشيم ؟

چه‌گونه رژ لب بزنيم تصويري
براي كشيدن رژلب مطلوب با ماندگاري طولاني، بهتر ميباشد يك سري مرحله را به خير و خوبي طي نماييد. گذشته از هر كاري مي بايست پاره اي از كرم پودر خويش را بر روي لبها بزنيد. حال به وسيله يك خودكار لب معدود رنگ خيس از رژلب خودتان يك خط باريك بدور لب بكشيد. بعد از آن بوسيله به عبارتي خط لب درون لب را مالامال نمائيد. حال با رژلبي كه تعيين نموده ايد كل لب ها را مالامال فرماييد و آنگاه بوسيله يك مداد گيسو با به كار گيري از كرم پودر به دور لب خويش را به خير پاك فرمائيد تا ظواهر مرتبي به لب ها بدهيد. بهتر ميباشد بيش تر رژلب خويش را بوسيله يك دستمال كاغذي بگيريد، اين چنين كه يك دستمال كاغذي را برداشته و پاره اي بر روي لب هاي خويش فشار دهيد تا مازاد رژلب گرفته شود.


چه‌گونه رژ لب مات بسازيم ؟
درحال حاضر در صورتيكه مي‌خواهيد كه رژ لب شما ظاهري مات داشته باشد مي‌توانيد يك لايه نازك از دستمال كاغذي را بر روي لب ها قرار داده و آنگاه به آرامي به وسيله يك براش يه خرده از پودر فيكس و بي رنگ خويش را به طور ضربه اي بر روي لبها بزنيد. در شرايطي‌كه اينكار مقداري برايتان مشقت بار بود مي‌توانيد كمي پودر فيكس كف دست خويش ريخته و به آرامي بر روي لب ها بزنيد.

معرفي يك سري رژ لب سواي سرب
Gabriel غير مجاز مي باشدmetics
ZuZu Luxe
Mineral Fusion
۱۰۰% Pure
lavera lipstick


برچسب: بهترين مارك رژلب،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۵۴:۴۴ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

با چه رنگ پوسيتي رژ لب بزنيم

بهترين مارك رژلب

بي دليل و تنها با گذر از يك مغازه ي لوازم آرايشي رژلبي مي خرم كه شايد تا مدتها جلوي ميز آينه ي اتاقم باقي بماند و تنها با يك يا دو بار استفاده، از خريدش احساس پشيماني كنم و اين بيشتر به اين دليل است كه نميدانم موقع خريد رژلب چه چيزهايي را بايد در نطر بگيرم تا در نهايت از خريد آن راضي باشم!؟

 
اگر شما هم از آن دسته افرادي هستيد كه دوست داريد هماهنگ با رنگ لباس يا شالتان رژ بزنيد و مثل لاك ناخن كلكسيوني از انواع رنگ رژ لبها جلوي ميز توالتتان داريد بهتر است رنگ پوستتان را هم براي انتخاب رژ مد نظر داشته باشيد و حتما براي تهيه ي يكسري لوازم آرايش بيش از هر چيز به رنگ پوستتان توجه كنيد .

 
با استفاده از تستر يا نمونه ها ابتدا رنگ هماهنگ با لباس يا شالتان را در نظر بگيريد و تست كنيد كه اگر با پوستتان همخواني داشت مناسب است اما اگر به رنگ پوست شما نيامد بهترين كار انتخاب رنگ متضاد شال و روسريتان است كه زيباتر هم خواهد شد و اين به اين معنا نيست كه اگر شال يا لباستان سبز است رژ سبز انتخاب كنيد بلكه براي لباس يا شال سبز رنگهاي آجري و بژ بسيار زيبا خواهد بود اما گاهي اين دو رنگ شايد به رنگ پوست شما كه بسيار سفيد هستيد نيايد و اينجاست كه بهتر است رژ لب قرمز يا براق كننده هاي قرمز رنگ را انتخاب كنيد كه كاملا نقطه مقابل سبز است .

 

حال اگر رنگ پوستتان گندمي يا برنزه است رنگهاي آجري و بژ و گروه نارنجي با لباس يا شال سبز بسيار زيبا و هماهنگ خواهد شد. 

برا ي پوششهاي مشكي و سفيد با پوستهاي سفيد و روشن از رنگهاي سرخابي يا صورتيهاي پر رنگ و براي پوستهاي گندمي و تيره تر صورتيهاي مات و ملايم بسيار مناسب است.
 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۹ اسفند ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۰۹:۰۱ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

شايسته ترين راه حل براي معالجه يا اين كه پيشگيري چه چيزي است؟

بهترين مارك رژلب

هنگامي دهن كم آب ميباشد، ممكن ميباشد سوراخ كناره ‌لب‌ها هم به جهت همين بي آبي باشد كه درين وضعيت نيز پماد “اكسيد دوزنگ” به جهت چربي‌اي كه دارااست قادر است نقص‌ را حل نمايد.

 

 

 

 


غير از شكاف كناره لب، خانم‌ها اكثر اوقات در گير كم آبي خويش لب هم مي شوند و براي معالجه از رژلب استعمال ميكنند. اين عمل صحت دارد؟

كم آبي لب، طولاني تر روي لب پاييني چشم مي گردد، زيرا در معرض نوروفروغ خورشيد ميباشد. رژ لب‌ها، دربردارنده ماده‌اي به اسم اوازين مي باشند كه خويش كم آب‌كننده ميباشد.

 


ولي رژلب‌ها به جهت چربي‌ كه دارا‌هستند، تا حدي لب را چرب مينمايند، البته به كارگيري از آن‌ها در حين روز به جهت تاثيري كه نوروفروغ خورشيد بر لب ميگذارد و به جهت وجود احتمالي اوازين، منجر كم آبي اضافه مي شود.

 


شايسته ترين راه حل براي معالجه يا اين كه پيشگيري چه چيزي است؟

بهتر ميباشد لب‌هاي كم آب را در قبال نوروفروغ آفتاب مراقبت كرد.

 


هر روز گرمابه نرويد و در حالتي كه عادت به گرمابه روزمره داريد، از شوينده‌اي مثل شامپو يا اين كه صابون خانگي استعمال نكنيد.

صابون خانگي با pH5 و شامپوهاي تن دربردارنده كرم باشند.

 


خزينه داغ و طولاني نداشته باشيد و صد رد صد بعداز استحمام از لوسيون‌هاي تن استعمال نمائيد. گهگاه حتي يك توشه مصرف لوسيون‌ها كفاف نميدهد و لازم ميباشد چندين ساعت پس از خزينه مجدد استعمال شوند.

 


اين زمينه در اشخاص كهن سال به‌خصوص در فصل‌هايي كه هوا كم آب‌خيس ميباشد، مثل فصل‌پاييز و فصل زمستان ضروري ميباشد.


پند آرايشي وتوصيه هايي براي داشتن لبان خوشگل و دوري از بي آبي لب هر دختري دوست دارااست لب هاي قشنگ ونرم وسالم داشته باشد لبهاي قابل انعطاف وسالم از شاخصه هاي زيبايي زنانه هست. شايد برخي از ما فكر ميكنيم لب نياز به نگهداري ورسيدگي مختص ندارد .
البته مي بايست بدانيد چنانچه ميخواهيد لب هاي شما كم آب وچروكيده نشوند وبه مرور رنگ طبيعي خويش را از دست ندهند بايستي مثل هر عضو ديگري از تن مراقب آن‌ها باشيد .

 

يك سري نكته بسيار معمولي براي محافظت از لبها وداشتن لب هاي سلامت صاف وزيبا:

– در حين روز براي خودداري از تابش بيش تر از حد آفتاب بسيار مهم ميباشد كه با يك ضد آفتاب سطح لب را مرطوب نماييد وبعد از رژ متبوع خويش استعمال فرمائيد .

– لب هاي خويش را هر شب زماني كه براي رفتن به رختخواب مهيا ميشويد ويا هنگام مسواك زدن با مسواك ماساژ دهيد.ماساژ لب در خوشگل وخوش رنگ نگه داتن لب نقش موثري داراست .وباعث گردش خون اضافه در ذيل پوست لب ميشود وبه تندرست وجوان ماندن پوست ياري ميكند . بعداز مسواك كشيدن بر روي لب از يك مرطوب كننده ويا( رژ ويتامينه ونرم كننده )ويا از روغن زيتون،ويا نارگيل چرب فرماييد .همينطور از يك كرم ديده نيز ميتوانيد به كارگيري فرمائيد . چنانچه اين كار را هر شب انجام دهيد ميتوانيد با بلهاي كم آب وپوسته پوسته براي مدام خداحافظي نماييد .

چه‌طور از لب شكاف خورده نگهداري كنيم ؟ [راهنماي پرهيز از شكاف تناول كردن لب ها]
كسي كه در معاش حد اقل يك توشه با اين اختلال ناگوار مواجه شده‌است .اين خلل ميتواند عارضه ها متعددي از قبيل سوز‌و‌سرما تابش بش از حد آفتاب ويا كمبود برخي از ويتامين ها و…باشد . چه‌گونه ميتوانيم اين خلل را حل كنيم ؟ راه‌حل كليدي خلل در وحله نخستين پيشگيري از بروز اين اختلال با چرب كردن ومرطوب نگه داشتن منظم لب ها مي‌باشد وهمچنين مراقبت از لبها در قبال سوزوسرما وگرماي شديد مي‌باشد .ولي فعلا لب هاي خويش را با به كار گيري از وازلين چرب كرده وبا رعايت مورد ها بالا ومرطوب نگه داشتن لب ها به صورت منظم سوراخ لب خويش را معالجه نمائيد .

 


برچسب: بهترين مارك رژلب،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۷ اسفند ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۴۳:۲۹ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

نكاتي تخصصي براي گريم لبها

بهترين مارك رژلب
پيرايش و گريم لبها قادر است به جذابيت و زيبايي فيس طولاني تر و يا اين كه آن را كم كند. نزدن رژ لب بهتر از زدن آن به صورت نا مرتب يا اين كه با رنگهاي نامناسب ميباشد. با رژ لب ميتوان فرم لبها را زيباتر و تصحيح نمود و با بقيه اعضاي فيس متناسب توليد.

پيشين از زدن رژ لب بايستي لبها كاملا پاك باشند. فونديشن يا اين كه پورد معمولا روي لبها هم زده مي‌شود.

 

نكاتي تخصصي براي گريم لبها

– هنگامي كه لب نسبت به صورت كوچك ميباشد و لب بالا با لب تحت فرق داراست و پشت لب بلند ميباشد مي بايست چه كنيم :
لبي را كه كوچكتر ميباشد بايستي بزرگتر كنيم در سود ترك يا اين كه هفت لب بالا را بيش تر كرده و پشت لب را سايه ي تيره مي‌زنيم .

 

– اشخاصي كه سوراخ لب دارا هستند البته حجم خويش لب كوچك ميباشد ( دهان گشاد ميباشد البته لب كوچك ) :
مي بايست از بغل ها به لب طولاني تر كنيم .به صورت نمونه اشخاصي كه لبهايشان كناره هاي افتاده دارااست :كناره ي لب بالا را كه افتادگي دارااست مالامال ميكنيم و كناره هاي ذيل را سايه ي پر‌نور مالامال مي‌كنيم .

 

– اشخاصي كه لبهاي نازك و قيطاني و فارغ از حجم دارا‌هستند :
نخست كل لب را فون مي‌زنيم آنگاه مبتني بر خويش لب به لب بالا و تحت بيشتر ميكنيم .

 

– اشخاصي كه لب بالايشان با لب تحت فرق ميكند :
از دو رنگ رژ لب به كارگيري ميكنيم . لبي كه كوچك ميباشد از رژ لب تيره و لبي كه وسيع ميباشد از رژ لب پر‌نور به كار گيري مي‌كنيم ،رنگها در يك بدن باشند .

 

– لبهايي پهن اند(اصطلاحا سياه پوستي) :
كل لب را فون مي‌زنيم . مبتني بر كل لب از لب بالا و زير معدود ميكنيم . يعني باطن لب اصلي خط لب ميكشيم و از رژ لب پر‌نور به كارگيري ميكنيم.

 

اعتنا : خط لب معمولا دو شماره تيره خيس از رنگ رژ لب باشد . يعني در صورتيكه لب قرمز‌رنگ ميباشد خط لب زرشكي و در شرايطي‌كه رژ لب صورتي ميباشد خط لب قرمز رنگ استعمال ميكنيم.


برچسب: بهترين مارك رژلب،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۵ اسفند ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۵۲:۱۹ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)